<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
Haier ( kaldblodscupen)

Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.000 kr.
3-15-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : 4-6 Trippel : 4-6-5 Plass : 4-6-5

1 2019: -6 -1 -0 -1 -2 -36 000 2018: -16 -3 -3 -3 -3 -124 000
Lille Jerkeld 2500 1 Plass 1 031 000
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Leangen Travbane - 15/6 - 06 / 4 2640 dg 70
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 07/6 - 07 / 10 2609 dg a 21
Sissel Paulsen /Kolltveit E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/5 - 02 / 4 2640 29,5 135
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Bergen Travpark 5 04/5 - 04 / 8 2100 29,1 g 221
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 4 01/4 - 03 / 11 2640 33,2ag 20
2 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -11 -2 -1 -1 -4 -72 748
Tokam 2 Plass 100 248
8 år BRUN V v.Elding B. Ekløf Gävle 8 25/7 - 06 / 1 2160 30,4 56
e. Hygga* v. Spang Best B. Ekløf Hoting 2 06/7 - 05 / 1 2060 31,1 57
Odd Einar Kvande-Britt Marie Olsen B. Ekløf Östersund 1 27/6 - 04 / 1 2140 34,2 728
G. Gundersen Odd Einar Kvande V. Bugge Leangen Travbane 4 06/6 - 04 / 4 1640 30,2a 34
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Bugge Leangen Travbane 3 27/5 - 05 / 1 1640 31,6ag 83
3 2013: -16 -0 -3 -0 -8 -46 296 2012: -14 -0 -3 -1 -7 -43 000
Alsaker Rosing 3 Plass 102 296
8 år SVART V v.Bokli Eld M. Nilsson Hagmyren 0 27/7 - 13 / 1 2140 31,5a 349
e. Alsaker Leda v. Braute V. Bugge Nossum Travbane 4 14/7 - 08 / 10 1720 31,4 332
Stall Ikaros R. Wiig Leangen Travbane 4 15/6 - 02 / 3 1640 28,5ag 357
V. Bugge Odd Einar Kvande M. Nilsson Östersund 5 08/6 - 12 / 2 1609 31,0ag 117
Blå med hvit V V. Bugge Leangen Travbane 5 27/5 - 03 / 9 1640 31,0a 509
4 2016: -10 -0 -0 -3 -4 -30 500 2015: -11 -1 -0 -0 -5 -30 000
Motveit Mari 4 Plass 366 500
9 år SVART HP v.Pål Even O. Reime Forus Travbane 3 20/8 - 08 / 7 2080 28,8 41
e. Rust Mari v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 5 13/8 - 05 / 4 2040 29,3a 216
Njål Tveit /Tau G. Gudmestad Bergen Travpark 1 25/7 - 03 / 5 2100 29,2a 270
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 6 28/6 - 08 / 11 2080 31,0 401
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl M. Ringberg Bergen Travpark 2 20/6 - 06 / 12 2160 30,4 88
5 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Eigelands Odin 5 Plass 147 000
8 år LYSBRUN V v.Moe Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 1 25/8 - 07 / 12 2180 29,4 88
e. Frisli Fuksi v. Braute Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 11/8 - 05 / 7 2160 31,9 g 34
Siri Sprauten-Frank Slettås V. Hop Forus Travbane 1 27/7 - 08 / 12 2080 29,9 166
V. Hop Oda Verdal (A) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 17/7 - 04 / 3 2140 29,3 154
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 24/6 - 01 / 1 2140 31,4a 41
6 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -12 -0 -2 -1 -2 -57 000
Sjefsanna 6 Plass 135 000
6 år BRUN HP v.Sjefen T. Solberg Drammen Travbane - 24/8 - 06 / 2 2100 dg 41
e. Anna Dorotea v. Spikeld T. Solberg Drammen Travbane 2 12/8 - 05 / 2 2100 29,4 153
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Kvasnes Forus Travbane - 27/7 - 08 / 14 2080 dg g 181
T. Solberg Petter Glittum (T) K. Kvasnes Haugaland Travpark 3 15/7 - 03 / 14 1840 33,7 g 176
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Forus Travbane 0 28/6 - 08 / 6 2060 33,3 g 324
7 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 7 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 25/8 - 07 / 13 2180 29,7 g 291
e. Altima v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 03 / 4 2100 29,9a 137
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Gaustad Sørlandets Travpark - 11/8 - 05 / 11 2160 dg 149
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 29/7 - 04 / 5 2100 31,0a 285
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 03 / 8 2620 29,2 g 596
8 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 8 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Biri Travbane - 21/7 - 07 / 6 2600 dg a 20
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 10/7 - 03 / 13 2620 28,8 g 18
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/6 - 03 / 11 1609 g1 ag 30
E. Høitomt Monica Borge E. Høitomt Bjerke Travbane 1 19/6 - 04 / 10 2140 28,9 26
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Biri Travbane 1 15/5 - 02 / 10 2600 31,3a 56
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 000
Arveprinsen 9 Plass 318 512
10 år MØRKBR V v.Lome Kongen E. Høitomt Biri Travbane 2 16/8 - 10 / 3 2600 36,1ag 36
e. Trons Torina v. Trons Trollmin* E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 09/8 - 07 / 11 2620 30,2 97
Anette Skulbru-Chanett D. Skulbru E. Høitomt Biri Travbane - 28/7 - 02 / 5 2600 dg a 59
K. Johansen Karoline Krogh-Hanssen (T) K. Johansen Momarken Travbane 5 06/7 - 03 / 9 2140 30,2ag 216
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane - 15/5 - 02 / 11 2600 dg a 125
10 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 10 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 03 / 2 2100 29,3a 38
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 06/8 - 04 / 4 2100 32,4ag 50
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 1 31/7 - 04 / 3 1640 29,1 37
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 10/7 - 03 / 1 2600 29,4 57
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 02 / 11 2220 32,6 g 71
11 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 2520 1 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Bjerke Travbane 3 07/8 - 02 / 12 2160 28,6 148
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Klosterskogen Travbane 1 17/6 - 08 / 1 2500 29,5a 165
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane - 18/5 - 04 / 5 2100 dg 976
T. Borg Berit Garstad T. Borg Bjerke Travbane - 08/5 - 05 / 2 2100 dg a 79
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Gundersen Bergen Travpark 7 13/4 - 05 / 2 1600 30,1 g 91
12 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -21 -3 -3 -3 -3 -114 500
Brenne Junior 2 Plass 222 300
11 år SVART V v.Alm Svarten M. Nyløkken Bjerke Travbane - 21/8 - 02 / 5 2100 dg a 25
e. Siljeterna v. Haakesjur D. Dalen Drammen Travbane 2 12/8 - 08 / 3 1700 28,9ag 81
Helene Johnbraaten /Vikersund D. Dalen Biri Travbane 0 03/8 - 08 / 9 2120 30,7 266
L. Kolle Helene Johbraaten M. Nyløkken Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 02 / 3 1600 25,6 365
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Nyløkken Jarlsberg Travbane 1 05/7 - 04 / 5 2120 30,7 44
13 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 3 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even O. Østre Klosterskogen Travbane 2 08/8 - 09 / 7 2520 28,6 166
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* G. Austevoll Forus Travbane 0 27/7 - 05 / 5 2570 30,7 g 493
Team Baiasen K. Malmin Sørlandets Travpark 4 17/7 - 05 / 5 1609 27,6a 93
O. Østre Elin Gumpen K. Malmin Sørlandets Travpark 1 02/7 - 04 / 7 1609 28,1a 111
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Kvasnes Forus Travbane - 18/6 - 08 / 2 2040 dg 85
14 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 4 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Bjerke Travbane 1 08/8 - 05 / 8 1609 26,8a 137
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Sørlandets Travpark 0 17/6 - 03 / 7 2140 29,6ag 17
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals G. Gundersen Bjerke Travbane 2 05/6 - 05 / 12 2100 28,1a 16
V. Kals V. Kals Sørlandets Travpark 1 26/5 - 07 / 11 2160 27,5 55
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem L. Kolle Forus Travbane 1 07/5 - 07 / 12 2060 29,3 19
15 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 5 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld E. Rennesvik Drammen Travbane 5 24/8 - 01 / 10 2100 28,1a 547
e. Silje Spretta v. Pajaprins E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 09 / 10 2100 31,4a 172
Gunnar Kværne /Sem S. Sønsterudbråten Jarlsberg Travbane 0 09/8 - 02 / 2 1609 27,4a 164
K. Malmin Gunnar Kværne E. Hafskjold Årjäng 4 28/7 - 09 / 2 2140 30,9 169
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 6 20/7 - 03 / 9 1609 26,8a 353