<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-3
Kvalifisering VG Norsk Travderby

Kaldblods 2600 m. Autostart.
4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : 1-5 Trippel : 1-5-9 Plass : 1-5-9

1 2018: -13 -3 -0 -1 -5 -145 350 2017: -8 -0 -1 -0 -2 -33 136
Hellin Faxen 2600 1 Plass 2 278 232
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Östersund 1 02/8 - 08 / 1 2140 27,0a 13
e. Nebbenes Faxa v. Røder J. Mjølnerød Östersund 1 23/7 - 01 / 4 2140 27,4a 10
Håkon Hermansen /Holmestrand J. Mjølnerød Bollnäs 1 02/7 - 04 / 2 1640 22,6a 16
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 1 31/5 - 08 / 5 2180 25,4 19
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bollnäs 1 14/5 - 06 / 1 2180 27,5 36
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 2 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 29/7 - 04 / 4 2100 30,2ag 26
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 12/7 - 02 / 11 2120 28,9 42
Team Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 3 25/6 - 02 / 5 1609 29,1ag 33
E. Høitomt Jan Anund Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 13/6 - 03 / 12 2100 31,7a 30
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 20/4 - 05 / 2 2140 31,1 g 20
3 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -17 000 2014: -15 -3 -4 -1 -4 -163 000
Finstad Jerken 3 Plass 331 145
6 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 4 14/8 - 01 / 2 2100 27,5a 500
e. Engelund Lappa v. Lapp Nils (S) L. Kolle Momarken Travbane P 06/8 - 20 / 8 2160 31,1 P
Stian Gudim Wik /Skjeberg L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 07 / 7 2100 33,9 g 502
V. Hop Jarle Wik L. Kolle Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 5 2100 35,7ag 469
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Biri Travbane 3 02/11 - 04 / 4 2100 32,0a 257
4 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 4 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding R. Kruse Bjerke Travbane 0 14/8 - 01 / 4 2100 27,6a 84
e. Lappnora v. Lappello* (S) R. Kruse Kala Landbane 1 30/7 - 02 / 10 1900 29,0a 27
Stall Nora R. Kruse Momarken Travbane 1 23/7 - 04 / 3 2140 29,3a 17
R. Kruse Knut Erland Lund R. Kruse Momarken Travbane 3 25/6 - 08 / 6 2140 30,8 g 26
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Momarken Travbane 1 02/6 - 04 / 9 2140 29,1a 21
5 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 5 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip T. Solberg Bjerke Travbane 0 14/8 - 01 / 6 2100 27,5a 98
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 2 26/6 - 05 / 7 2140 28,7 31
Carl Gunnar Myhre /Larvik T. Solberg Leangen Travbane 5 15/6 - 06 / 5 2660 28,7 52
T. Solberg Petter Glittum (T) P. Glittum Jarlsberg Travbane P 07/6 - 22 / 8 2120 27,5 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane - 29/4 - 05 / 10 2100 dg a 97
6 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -16 -0 -0 -6 -6 -56 500
Lukas 6 Plass 455 865
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Forus Travbane 3 27/7 - 05 / 4 2570 28,4 51
e. Haugertilla v. Kos Knekten L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 12/7 - 07 / 11 2140 27,6 56
Astrid Nornes /Skulestadmo L. Kolle Forus Travbane 1 30/6 - 04 / 3 2550 28,2 65
L. Kolle Grethe Cecilie Skaar E. Adielsson Romme 5 31/5 - 08 / 3 2160 27,7 g 49
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Årjäng 1 19/5 - 05 / 5 2180 28,3 19
7 2018: -15 -1 -0 -1 -9 -60 250 2017: -18 -2 -3 -3 -7 -103 500
Scott Odin 7 Plass 652 688
9 år BORKET V v.Tangen Scott J. Bjerring Bodø Travbane 1 10/8 - 01 / 4 2180 31,1 13
e. Vargvinna v. Klaastad Ulv J. Bjerring Harstad Travpark 1 27/7 - 01 / 11 2120 32,1 12
Karl Helge Johansen /Leknes J. Bjerring Bodø Travbane 1 20/7 - 07 / 3 2120 31,9 31
J. Bjerring Karl Helge Johansen J. Bjerring Harstad Travpark 2 22/6 - 01 / 8 2120 31,2 69
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark 2 16/6 - 08 / 3 1600 31,2a 14
8 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -48 000 2017: -18 -0 -5 -3 -9 -113 500
Gikling Lomeo 8 Plass 832 689
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 2 14/8 - 01 / 5 2100 27,4a 116
e. Bokli Pia v. Bokli Balder G. Austevoll Biri Travbane 3 04/8 - 02 / 6 2600 28,7a 41
Ragnhild Gikling-Leif Egil Gikling J. Kontio Rättvik - 08/7 - 09 / 1 2180 dg 37
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 4 15/6 - 06 / 6 2660 28,3 367
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 0 03/6 - 05 / 3 2180 28,6 g 126
9 2013: -17 -3 -1 -1 -4 -88 196 2012: -8 -1 -3 -0 -2 -71 535
Lome Pinto 9 Plass 159 731
5 år HV. OG SV. H v.Lome Elden O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 06/8 - 05 / 8 2160 30,2 g 19
e. Lome Lerka v. Spikeld O. Mikkelborg Årjäng - 22/7 - 07 / 3 2140 dv3 ag 15
Karina Beate Andersen O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 10/7 - 03 / 6 2620 28,4 82
O. Mikkelborg Karina Beate Andersen O. Mikkelborg Årjäng 1 30/6 - 02 / 16 2160 29,3 24
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl D. Aarum Arvika 1 11/6 - 05 / 1 2100 29,4 20
10 2018: -9 -2 -2 -1 -1 -81 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Kasper 10 Plass 601 492
9 år BLAKK V v.Kasper Mollyn R. Fremstad Leangen Travbane 1 05/8 - 05 / 1 2140 30,1 39
e. Røynskrem v. Krembest M. Fremstad Biri Travbane 0 23/6 - 06 / 5 2620 33,3 91
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Leangen Travbane 4 16/6 - 04 / 3 2160 27,9 460
R. Fremstad R. Fremstad Leangen Travbane 2 03/6 - 05 / 1 2160 29,0 314
gul m/grå stolpe R. Fremstad Leangen Travbane 0 20/5 - 09 / 5 2140 br g 86
11 2013: -11 -2 -2 -1 -0 -60 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Viktorsolen 11 Plass 60 500
4 år MØRKBR V v.Alm Viktor K. Djøseland Forus Travbane 0 05/8 - 02 / 9 2040 33,8ag 70
e. Spik Trolla v. Spikeld K. Djøseland Forus Travbane 1 29/6 - 02 / 13 2060 31,3 61
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Forus Travbane 2 18/6 - 05 / 10 2100 32,7 g 45
K. Djøseland K. Djøseland Bergen Travpark 3 08/6 - 02 / 5 2140 33,0 g 28
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 0 04/6 - 02 / 14 2060 35,8 g 80