<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:52 V65-2


Kaldblods 2900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.000 kr., 40 m. ved 300.000 kr., 60 m. ved 600.000 kr.
5-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : 7-6 Trippel : 7-6-8 Plass : 7-6-8

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -2 -3 -1 -1 -199 642
Lykkje Svarten 2900 1 Plass 585 892
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 24/7 - 05 / 9 2600 29,2a 155
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Ekløf Bergsåker 2 05/7 - 05 / 1 2160 30,3 25
Hilde Solbakken-Sven-Tore Jacobsen T. Mjøen Leangen Travbane 4 20/5 - 09 / 12 2160 28,8 218
T. Wollebæk Hilde Solbakken T. Mjøen Bjerke Travbane 1 31/10 - 03 / 11 2100 33,2a 26
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Mjøen Leangen Travbane 1 15/10 - 03 / 6 2140 30,6a 19
2 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -106 500 2016: -18 -1 -1 -3 -7 -87 498
Stensvik Iver 2920 1 Plass 612 498
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Forus Travbane 6 27/7 - 05 / 6 2570 28,8 g 211
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Sørlandets Travpark 0 17/7 - 05 / 12 1609 27,9a 185
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 03 / 1 2609 28,8a 314
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 22/6 - 04 / 3 1700 28,3 273
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 13/6 - 02 / 9 2100 29,5a 41
3 2017: -18 -0 -3 -1 -3 -54 372 2016: -25 -2 -4 -1 -2 -105 000
Viktor K. 2 Plass 711 872
9 år SVART H v.Alm Viktor O. Østre Biri Travbane - 03/8 - 08 / 7 2120 dg 127
e. Snedig v. Minpil O. Østre Bjerke Travbane 2 24/7 - 05 / 11 2600 29,1a 61
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik O. Østre Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 05 / 9 1620 32,0 g 20
O. Østre Jon Magne Vik O. Østre Momarken Travbane 1 06/7 - 01 / 4 1640 23,4a 32
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Frønes Drammen Travbane 1 01/7 - 04 / 12 1700 27,4a 58
4 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620 2016: -17 -3 -4 -2 -2 -345 442
Mjølner Komet 3 Plass 1 370 516
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 07/8 - 01 / 4 2600 28,0a 71
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Kala Landbane 0 30/7 - 07 / 9 1920 29,4 g 83
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 16/7 - 04 / 3 2640 28,5ag 44
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 10/7 - 06 / 10 2100 27,0a 90
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bollnäs - 02/7 - 06 / 1 2160 dg 221
5 2017: -15 -2 -2 -3 -4 -130 000 2016: -12 -2 -3 -2 -1 -70 000
Røster 2940 1 Plass 690 500
9 år BRUN H v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 17/7 - 02 / 2 2640 dg 12
e. Rappspika v. Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 3 30/5 - 06 / 7 2100 27,1 14
Kåre Refsland & Team Røster Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 01/5 - 06 / 9 2100 27,2a 15
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 06 / 5 2100 27,6 19
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 24/3 - 02 / 4 2140 26,4 14
6 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -27 000 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -30 000
Elmer 2 Plass 1 709 500
9 år SVART H v.Åsajerven G. Gundersen Forus Travbane 1 27/7 - 05 / 11 2590 27,6 46
e. Holter Mia v. Høiby Kongen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 06 / 4 2100 27,8ag 89
Stall Rotela P. Midtfjeld Forus Travbane 3 29/6 - 10 / 5 2040 26,0 172
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Drammen Travbane 6 22/6 - 04 / 13 1720 27,4 g 85
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Bergen Travpark 3 08/6 - 05 / 10 1620 25,9 32
7 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 2960 1 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder K. Johansen Sørlandets Travpark 3 20/7 - 09 / 2 2609 23,2a 36
e. Gylden Perla v. Pajaprins K. Johansen Bollnäs 1 02/7 - 06 / 4 2200 23,1 16
Bent Olav Wigdal /Vikersund K. Johansen Östersund 0 08/6 - 07 / 3 2140 24,3a 36
K. Johansen Pål Sem (T) K. Johansen Biri Travbane 1 24/5 - 02 / 8 2100 22,9a 11
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 05 / 9 2100 24,8a 41
8 2017: -19 -1 -5 -3 -8 -329 224 2016: -26 -2 -0 -5 -10 -195 778
Lex Lodney 2 Plass 1 548 083
9 år SVART H v.Millex G. Austevoll Bollnäs 3 02/7 - 06 / 2 2180 24,5 55
e. Stranda Torill v. Spikeld G. Austevoll Leangen Travbane 1 16/6 - 04 / 6 2200 24,5 40
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal G. Austevoll Momarken Travbane 1 02/6 - 08 / 6 2200 24,8 71
G. Austevoll Gjermund Gravdal B. Ekløf Rättvik - 03/5 - 07 / 1 2180 dg 34
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 2 24/4 - 05 / 11 2600 26,7a 90