<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V5-3
AMATØRSERIEN (kval Per Arne Enholms Minneløp)

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 142.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : 7-4 Trippel : 7-4-3 Plass : 7-4-3

1 2015: -5 -0 -0 -1 -2 -9 000 2014: -17 -0 -0 -0 -6 -16 000
Thai Victory 2100 1 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Yankee Paco* (US) E. Vinvand Sørlandets Travpark 0 18/7 - 04 / 12 1609 br ag 211
e. Prima Victory (US) v. Valley Victory* (US) J. Undem Bjerke Travbane 0 12/6 - 07 / 11 2140 18,5 389
Torstein Jørgensen /Songe E. Vinvand Sørlandets Travpark 4 01/6 - 07 / 3 1609 14,6a 80
E. Vinvand Torstein Jørgensen E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 18/5 - 03 / 9 1609 dg a 236
Grå m/hv brystfelt og striper, rekl E. Vinvand Sørlandets Travpark 2 05/5 - 08 / 5 2140 17,5a 137
2 2013: -15 -0 -0 -1 -5 -16 500 2012: -21 -1 -1 -1 -12 -52 500
Uno d'Man 2 Plass 122 500
5 år BRUN V v.Stand Strong* (US) E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 01/8 - 04 / 4 2100 18,7a 377
e. Hooker (S) v. Podosis (FR) K. Malmin Sørlandets Travpark 6 18/7 - 04 / 8 1609 15,2a 280
Tommy Jensen /Skien T. Turnbull Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 03 / 9 1700 18,2a 221
E. Grohs Tommy Jensen E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 17/6 - 07 / 6 2100 18,0a 914
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Klosterskogen Travbane 5 06/6 - 02 / 9 2500 18,2a 635
3 2014: -12 -0 -0 -1 -5 -15 500 2013: -12 -0 -1 -1 -2 -15 000
Obi Van Kanobi 3 Plass 110 700
12 år RØD V v.Go Hammering* (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/5 - 01 / 8 2100 18,7a 192
e. Wind Of Spring v. Seurat Lobell* (US) M. Helland Klosterskogen Travbane 2 13/5 - 02 / 7 2100 17,8a 231
Maria Mathiesen /Borgenhaugen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 02 / 2 2609 18,0a 338
N. Holm Monica Mathiesen (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/3 - 04 / 3 1609 17,5a 155
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame G. Austevoll Sørlandets Travpark 6 09/3 - 02 / 9 2140 17,7a 333
4 2016: -5 -0 -3 -0 -1 -25 000 2015: -22 -1 -4 -3 -10 -95 500
Herr Feinschmecker 4 Plass 353 500
9 år SVART V v.Soir Des Tibur J. Undem Klosterskogen Travbane 5 01/8 - 04 / 10 2100 17,6a 133
e. Laurel's Lady v. Super Nick (US) J. Undem Bjerke Travbane 3 23/7 - 01 / 9 1609 16,4a 139
Eva Bakari /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 9 17/1 - 05 / 9 2100 20,3 146
K. Dalsbotten Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Bjerke Travbane 0 20/12 - 04 / 12 1609 17,0a 514
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 4 03/12 - 03 / 10 2100 19,1a 280
5 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -5 000 2015: -11 -1 -0 -1 -1 -23 000
Mr. Ratzeputz 5 Plass 238 772
8 år BRUN V v.Not Disturb (FR) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 25/7 - 02 / 1 1700 16,9a 34
e. Wictoria Star V. v. Super News (US) A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 08 / 5 2600 18,5 g 134
Stall Jackpot 6000 A. Heisholt Sørlandets Travpark 5 24/6 - 05 / 5 2140 16,9a 53
H. Andersen Alexander Heisholt (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 17/6 - 04 / 1 2100 17,6a 26
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 07/6 - 03 / 10 1609 15,7a 206
6 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -22 -2 -1 -5 -6 -90 000
Renoir (DK) 6 Plass 318 260
8 år SVART HP v.Chipmate* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 29/7 - 03 / 10 1700 16,3a 124
e. Konsulinde Siem (DK) v. Armbro Fame* (US) T. Solberg Drammen Travbane 1 15/7 - 03 / 7 2520 17,8 128
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien T. Solberg Drammen Travbane 3 04/7 - 04 / 1 1700 16,7a 33
T. Tvedt T. Solberg Sørlandets Travpark 6 24/6 - 05 / 7 2140 17,0a 91
hvit m/rødt felt i blå v. T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 06 / 12 2100 16,8a 168
7 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -0 -2 -1 -4 -42 000
Obello d'Apua (IT) 7 Plass 373 782
8 år BRUN V v.Lindy Lane* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 01/8 - 03 / 1 1700 16,5a 15
e. Bedell Font (IT) v. Supergill* (US) J. Svensson Åby 0 06/6 - 06 / 1 2140 15,1a 152
Åse Marie Erklev /Kristiansand S J. Takter Åby 3 23/5 - 07 / 1 1640 13,2a 98
P. Lyngås Sigbjørn Kolnes (T) K. Haugstad Jägersro 4 14/5 - 07 / 1 1640 13,1a 127
burgunder m/hvitt sk.stk. & seler. P. Untersteiner Vaggeryd 3 28/4 - 05 / 1 2640 16,3a 82
8 2013: -7 -0 -1 -0 -2 -13 000 2012: -7 -0 -0 -1 -2 -8 500
Zone Interdite (NL) 8 Plass 140 071
8 år BRUN V v.Daguet Rapide* (IT) D. Dalen Bjerke Travbane 6 11/6 - 05 / 1 1609 16,8a 208
e. Make My Day Pay (NL) v. Atas Fighter L.* (S) I. Olsen Sørlandets Travpark P 24/2 - 22 / 1 2140 18,8 P
Stall In The Zone K. Djøseland Sørlandets Travpark 0 13/1 - 09 / 4 1609 17,7a 530
I. Olsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 02/12 - 06 / 2 1609 17,8a 474
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 02 / 6 1700 16,9a 254
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -19 000
Oline Hovmand (DK) 9 Plass 191 851
11 år BRUN HP v.Great Challenger (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/7 - 02 / 5 2140 16,2a 357
e. Aja Hovmand (DK) v. Buckfinder* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 18/7 - 04 / 3 1609 15,5a 87
Per Vetle Kals-Per K. Kals L. Kolle Forus Travbane 4 28/6 - 05 / 8 2060 17,7 281
P. Kals Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 17/6 - 04 / 3 1609 15,8a 169
Turkis m rød/hvit brystbånd &seler,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 08 / 9 2120 16,7 396
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -4 -0 -1 -1 -84 977
Alone Man S.T. (S) 10 Plass 387 947
11 år BRUN V v.Storstadsbusen* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 19/7 - 07 / 3 2140 16,3a 156
e. Paula B. Spin* (S) v. Mack The Knife (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 06/7 - 02 / 6 2140 15,1a 307
Kai Mangelrød /Larvik H. Tholfsen Klosterskogen Travbane 0 17/6 - 07 / 1 2100 16,7a 386
T. Turnbull Kai Mangelrød Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 18/5 - 03 / 12 1609 14,7a 402
halv svart/halv blå,blå ermstr.+reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 05/5 - 03 / 9 2140 16,1a 259
11 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amore Alexis (S) 11 Plass 130 025
9 år BRUN HP v.From Above* (S) K. Malmin Klosterskogen Travbane 5 29/7 - 03 / 11 1700 16,7a 99
e. Kortis (S) v. Express Ride* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 18/7 - 04 / 10 1609 14,9a 301
Jan Erik Aaberg-Trude Kleveland T. Mjøen Leangen Travbane 0 24/6 - 03 / 3 2640 19,8a 596
A. Frønes Trude Kleveland S. Eilertsen Momarken Travbane 6 28/3 - 07 / 2 2140 25,0ag 70
Mørk blå m/burg.ermer,reklame L. Gundersen Jarlsberg Travbane P 01/3 - 21 / 1 2100 22,8 P
12 2014: -8 -0 -1 -0 -3 -13 500 2013: -16 -0 -2 -0 -4 -30 000
Daisy Håleryd (S) 12 Plass 146 498
7 år BRUN HP v.Pearsall Hanover* (US) T. Borg Momarken Travbane 0 06/7 - 06 / 6 2140 17,4 61
e. Omega Håleryd (S) v. Sugarcane Hanover* (US) T. Borg Jarlsberg Travbane 2 21/6 - 05 / 9 1609 15,5a 91
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm T. Borg Drammen Travbane 6 10/6 - 02 / 8 2100 17,6ag 57
T. Thorseth D. Dalen Momarken Travbane 2 02/6 - 02 / 5 1640 14,6a 118
Mørk grønn m/hvite ermr&ermstr,rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 5 13/5 - 02 / 9 2100 18,0a 31