<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-1
Bjerke Travbane Damegruppes Hoppeløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 135.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 210.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : 6-4 Trippel : 6-4-12 Plass : 6-4-12

1 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -6 000 2013: -14 -0 -1 -0 -4 -19 500
Kringelandlovinda 2140 1 Plass 143 000
9 år LYSBRUN HP v.Elding A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 01/8 - 01 / 6 1700 28,5a 807
e. Hennie Seira v. Sæterbest (S) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 06 / 8 2100 31,8ag 393
Stall Eldo A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 13/6 - 02 / 11 2100 32,8a 725
A. Heisholt Johan Hogstad A. Heisholt Drammen Travbane 4 11/2 - 06 / 3 2100 32,6a 157
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Bjerke Travbane 0 06/2 - 03 / 3 2140 32,3 103
2 2016: -11 -1 -1 -1 -5 -38 000 2015: -22 -1 -1 -1 -12 -51 000
Frisli Lomi 2 Plass 253 709
9 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 18/5 - 05 / 2 2100 31,0 g 205
e. Veslepaja v. Perle Troll E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/5 - 03 / 4 1609 27,8a 36
Thomas Børtveit /Matredal E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 26/4 - 05 / 13 2120 30,3 354
C. Antonsen E. Høitomt Drammen Travbane 0 14/4 - 02 / 12 2100 34,6a 101
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 04 / 11 2100 30,2a 120
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -0 -1 -3 -2 -31 000
Hovsjerka 3 Plass 381 721
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 29/7 - 04 / 9 2100 30,6ag 429
e. Hovsrosa v. Spang Best J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 20/7 - 07 / 4 1660 29,1 108
Einar Aasen /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 02/7 - 03 / 5 2140 29,0ag 38
J. Gaustad J. Gaustad Leangen Travbane 0 16/6 - 04 / 1 2140 29,1 265
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 06/6 - 04 / 3 1700 27,6a 47
4 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -73 000 2016: -17 -4 -4 -1 -3 -308 000
Gunda 4 Plass 717 500
8 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 1 16/7 - 03 / 10 2140 29,0 19
e. Kos Vesla v. Eng Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 21/6 - 04 / 4 2100 31,3a 23
Harald Wennesland /Lillesand G. Bachmann Jarlsberg Travbane - 31/5 - 03 / 6 2100 g0 g 65
E. Høitomt Gry Vigdis Bachmann (T) T. Espedal Klosterskogen Travbane 4 23/5 - 08 / 2 2100 31,8ag 98
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 05 / 14 2120 31,2 g 59
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -1 -1 -0 -0 -20 000
Vik Jerva 5 Plass 115 687
10 år SVART HP v.Åsajerven A. Solhus Biri Travbane 0 26/7 - 05 / 5 2100 31,6a 55
e. Nerli Tia v. Elding A. Solhus Hoting 3 06/7 - 05 / 3 2060 31,3 107
Bjørn Magne Oddli-Anne Skjevik A. Solhus Leangen Travbane 6 24/6 - 05 / 6 1640 30,1ag 97
A. Solhus A. Solhus Leangen Travbane 0 25/2 - 09 / 5 2140 32,0a 191
grønn m/lilla kvadrater A. Solhus Leangen Travbane 0 09/2 - 03 / 5 2160 33,7 66
6 2016: -4 -0 -1 -0 -1 -39 000 2015: -15 -4 -2 -2 -4 -285 000
Lome Oda 2160 1 Plass 911 118
7 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Drammen Travbane 0 22/6 - 07 / 5 2120 31,5 g 79
e. Lomepila v. Åsrapp G. Austevoll Leangen Travbane - 15/6 - 06 / 3 2640 dg 122
John Hasle-Sigrid Hasle V. Hop Biri Travbane 0 01/6 - 07 / 1 1600 27,8 g 25
D. Aarum V. Hop Bjerke Travbane 1 11/5 - 06 / 1 2140 29,1 44
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek V. Hop Drammen Travbane 6 02/3 - 06 / 1 2100 34,7 163
7 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -53 091 2015: -14 -2 -1 -1 -4 -63 000
Varg Riga 2 Plass 384 978
11 år MØRKBR HP v.Trønder Jens A. Sjoner Leangen Travbane 3 29/7 - 03 / 11 1640 27,9a 177
e. Riga Lynn v. Alm Rigel A. Sjoner Leangen Travbane 0 30/6 - 09 / 3 2140 28,4 483
Margrete Grav /Buvika Ø. Tjomsland Leangen Travbane 5 15/6 - 02 / 11 1640 28,7a 83
R. Bjørnbeth Margrete Grav R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 06/6 - 03 / 2 1640 27,7ag 119
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame A. Sjoner Leangen Travbane 6 20/5 - 02 / 11 2180 28,9 326
8 2015: -10 -0 -1 -1 -3 -35 752 2014: -24 -4 -2 -4 -9 -232 475
Mjølner Faksa 3 Plass 497 976
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 3 24/7 - 05 / 10 2600 29,2a 358
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 06/7 - 05 / 8 2660 29,0 219
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Årjäng 8 22/6 - 09 / 1 1640 28,2 g 58
J. Mjølnerød K. Johansen Momarken Travbane 5 02/6 - 05 / 9 2160 28,1 g 218
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 01/5 - 04 / 10 2140 29,7 113
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 4 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten E. Høitomt Biri Travbane 0 04/8 - 02 / 3 2600 29,0a 94
e. Skjegge Lill v. Elding H. Holm Bjerke Travbane 0 24/7 - 05 / 7 2600 29,7a 118
Per Hellgren /Ørje H. Holm Momarken Travbane 6 06/7 - 05 / 4 2660 28,7 100
H. Holm Rune Wilberg O. Østre Drammen Travbane 2 22/6 - 07 / 6 2120 30,1 173
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 12/6 - 02 / 12 2160 29,3 86
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 5 Plass 241 500
14 år BRUN HP v.Troll Kos M. Finsand Sørlandets Travpark 0 02/7 - 04 / 5 1609 br arg 15
e. Mai Borka v. Bork Rigel V. Hop Drammen Travbane 0 22/6 - 08 / 11 2100 30,8a 68
Odd Isaksen /Arendal K. Hauge Sørlandets Travpark 1 09/6 - 08 / 1 1609 26,3a 36
V. Hop Odd Isaksen K. Hauge Sørlandets Travpark 1 01/6 - 05 / 8 2160 28,9 45
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Sørlandets Travpark 3 26/5 - 07 / 12 2160 27,8 164
11 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 6 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Momarken Travbane 0 23/7 - 06 / 4 1640 29,7ag 322
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten G. Gundersen Momarken Travbane 0 07/7 - 07 / 5 2140 28,3a 245
Stall Skøy E. Schem Momarken Travbane 4 25/6 - 05 / 3 1640 28,5a 108
G. Gundersen Espen A. Schem (T) E. Schem Bjerke Travbane 4 11/6 - 02 / 5 2100 30,5ag 147
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Schem Åmål 6 04/6 - 05 / 3 2520 31,5 533
12 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 7 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Klosterskogen Travbane 1 17/6 - 08 / 1 2500 29,5a 165
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Jarlsberg Travbane - 18/5 - 04 / 5 2100 dg 976
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane - 08/5 - 05 / 2 2100 dg a 79
T. Borg Berit Garstad G. Gundersen Bergen Travpark 7 13/4 - 05 / 2 1600 30,1 g 91
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 1 29/3 - 08 / 8 2100 31,2ag 125
13 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -24 -3 -2 -6 -7 -193 000
Siljevinna V.H. 8 Plass 285 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 6 31/7 - 05 / 6 2100 29,8ag 208
e. Hjelset Fia v. Friggbest O. Sagholen Bjerke Travbane 6 24/7 - 05 / 4 2600 29,3a 134
Reidun Bøhn /Slitu O. Sagholen Momarken Travbane 1 07/7 - 07 / 2 2140 27,1a 205
T. Wollebæk Reidun Bøhn D. Dalen Momarken Travbane 3 02/7 - 08 / 2 1640 27,7a 31
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl O. Sagholen Momarken Travbane 2 20/6 - 04 / 1 1640 26,3a 78
14 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -0 -6 -13 000
Strands Pialotta 9 Plass 186 000
10 år BRUN HP v.Pål Even T. Borg Klosterskogen Travbane 0 01/8 - 01 / 7 1700 29,4a 411
e. Kos Besta v. Kos Knekten K. Johansen Jarlsberg Travbane - 11/7 - 06 / 8 1609 dg a 1523
Elin Fadum-Kjell-Kristian Fadum K. Johansen Bjerke Travbane 6 25/6 - 04 / 10 2100 29,8a 535
K. Johansen Elin Fadum H. Holm Bjerke Travbane 6 11/6 - 02 / 6 2100 31,0a 390
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Holm Jarlsberg Travbane - 26/4 - 02 / 12 1609 g0 ag 1022
15 2013: -11 -0 -2 -2 -2 -31 500 2012: -23 -3 -1 -3 -7 -102 500
Eldpia 10 Plass 195 719
10 år BRUN HP v.Åsaelden E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 06 / 10 1609 27,6a 660
e. Jora Pia v. Åsrapp T. Desserud Drammen Travbane 6 01/7 - 04 / 4 1700 29,9ag 24
Wenche Fønnebø /Uvdal E. Knutsen Bjerke Travbane - 11/6 - 02 / 9 2100 dg a 196
E. Knutsen Wenche Fønnebø E. Knutsen Drammen Travbane 6 30/5 - 04 / 1 1700 30,5a 46
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 09/5 - 09 / 6 1700 29,3a 142