<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -18 -1 -1 -2 -9 -95 000
Sweet Stamina 1 Plass 208 000
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 20/11 - 22 / 5 2140 34,2 g N
e. Spenda News v. Super News (US)
Stall Vuojan
Per Oleg Midtfjeld (T)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
2 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -20 -0 -2 -2 -11 -54 500
Spirit Rider K. 2 Plass 215 000
8 år BRUN H v.Super News (US) S. Weberg Kala Landbane 3 30/7 - 06 / 1 1900 15,7a 90
e. Glazier's Pride v. Armbro Goal* (US) H. Skiaker Momarken Travbane 5 23/7 - 05 / 6 2140 15,8a 110
Stall Invest Hest S. Weberg Kongsvinger Travbane 6 03/7 - 07 / 5 3000 17,8 517
Ingvild Tonholm (P) Gunnar Gjerstad (T) T. Borg Biri Travbane 4 23/6 - 07 / 12 2100 15,7a 315
blå m/rose i grå hestesko, ermringer L. Lund Bjerke Travbane 11 12/6 - 08 / 9 2100 20,3ag 25
3 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 3 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Drammen Travbane 30/10 - 22 / 4 1720 50,9 B
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 13 1680 57,0 g B
Kari-Anne Aasen /Rakkestad
Kristian Bjørnerød (T)
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
4 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -12 -1 -0 -0 -4 -22 000
Oro Jet Z. 4 Plass 346 693
11 år RØD V v.Coktail Jet (FR) P. Enholm Jarlsberg Travbane 0 07/10 - 09 / 3 2600 17,6 336
e. Fun For Me v. Bicycle P. Enholm Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 06 / 2 2100 br a 107
Laila Thue /Biri P. Enholm Bjerke Travbane 0 19/5 - 05 / 12 2100 17,0a 92
Sindre Skjølås (A) Hege Marie Skram Enholm O. Sagholen Bjerke Travbane 0 27/4 - 01 / 13 2680 16,6 117
Rød m/rød og blå rekl. på hvitt bånd P. Enholm Färjestad 0 17/2 - 02 / 1 2140 17,8a 131
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Petite Belle 5 Plass 4 000
6 år RØD HP v.Stand Strong* (US) H. Holm Bjerke Travbane - 05/6 - 22 / 9 2160 dgpp N
e. Happie v. Recourse (US) A. Eggen Bjerke Travbane - 10/4 - 20 / 5 2140 dgpp r N
Roald Engebretsen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane N 13/3 - 20 / 4 2140 26,0 g N
Arild Eggen (T) H. Holm Bjerke Travbane - 06/3 - 20 / 6 2140 dgpp N
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl A. Eggen Bjerke Travbane N 20/2 - 20 / 3 2140 29,6 g N
6 2013: -12 -1 -0 -0 -2 -18 000 2012: -16 -1 -1 -0 -6 -29 000
Stjernepila 6 Plass 47 000
7 år BRUN HP v.Sjefen P. Arvesen Momarken Travbane 0 23/7 - 04 / 10 2140 dist ag 657
e. Engset Pila v. Pilmin K. Lier Momarken Travbane P 02/7 - 21 / 4 2160 41,3 P
Per Arvesen /Mysen K. Lier Bjerke Travbane 0 19/6 - 08 / 10 1609 dist a 413
Per Arvesen (A) K. Lier Momarken Travbane P 14/5 - 21 / 2 2140 39,0 P
rød m/grønn vinkel L. Kolle Momarken Travbane 0 01/4 - 09 / 10 2160 br 144
7 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -17 000 2014: -15 -3 -4 -1 -4 -163 000
Finstad Jerken 7 Plass 331 145
6 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 07 / 7 2100 33,9 g 502
e. Engelund Lappa v. Lapp Nils (S) L. Kolle Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 5 2100 35,7ag 469
Stian Gudim Wik /Skjeberg L. Kolle Biri Travbane 3 02/11 - 04 / 4 2100 32,0a 257
Lars Anvar Kolle (T) Jarle Wik K. Widell Romme - 21/9 - 05 / 1 2180 dg 103
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Widell Romme 1 10/9 - 02 / 1 2160 31,9 48
8 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -7 -0 -0 -2 -2 -13 500
Pine Pack 8 Plass 467 500
11 år BRUN V v.Pine Chip* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 16/10 - 09 / 6 2640 18,8a 195
e. Artisane (US) v. Lindy Lane* (US) J. Brenne Momarken Travbane 0 02/10 - 06 / 5 2140 17,5a 223
Stall Support & Øystein Madsen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 06 / 4 1609 13,6a 456
Geir Vegard Gundersen (T) Ronnie Hansen J. Brenne Bjerke Travbane P 22/8 - 23 / 4 2140 19,4 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer R. Hansen Bjerke Travbane 0 24/8 - 06 / 6 2100 16,6a 184
9 2016: -12 -0 -1 -1 -2 -14 147 2015: -17 -0 -1 -2 -6 -34 730
Holene Tulla 1 Plass 96 377
7 år SVART HP v.Lome Elden
e. Ara Tulla v. Atom Vinter
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke
Knut Arne Ødegaard (T) John Morten Solbrekke
blå m/rød bunn.
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 2 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Biri Travbane - 14/6 - 21 / 9 2120 dgpp N
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane N 29/5 - 22 / 12 2180 37,4 r N
Leif Brenden-Olaug Kjexrud
Kenneth Brenden (S) Leif Ingvar Brenden
gul m/svart skråbånd.
11 2019: -6 -2 -0 -2 -2 -87 162 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Viking Faks 3 Plass 563 867
10 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Romme - 26/7 - 12 / 1 2160 dg 48
e. Spik Løva* v. Spikeld J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 12/7 - 07 / 13 2140 dg 134
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg J. Mjølnerød Momarken Travbane - 06/7 - 08 / 4 2140 dg 155
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 25/6 - 04 / 8 2100 28,8ag 14
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 11/6 - 02 / 10 2100 29,2a 14
12 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 4 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Biri Travbane 0 02/11 - 05 / 5 2100 33,7ag 323
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Drammen Travbane 3 08/10 - 01 / 14 2140 33,8 21
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane 1 01/10 - 01 / 13 2120 33,3 77
Cato Antonsen (T) Bente Dramstad C. Antonsen Bjerke Travbane 3 19/9 - 01 / 2 2140 34,3 g 43
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Biri Travbane 2 17/8 - 01 / 2 2100 36,1 112