<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V5-1


Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.000 kr.
3-12-årige.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-1 Trippel : 3-1-2 Plass : 3-1-2

1 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -5 500 2013: -18 -0 -3 -3 -7 -45 850
Davidia L. 2040 1 Plass 492 850
11 år BRUN HP v.Felix Santana* (DE) L. Johnsen Harstad Travpark 0 27/7 - 06 / 6 2040 17,5a 262
e. Invisib L. v. Cumin* (US) M. Eggum Olsborgmoen Travbane 3 14/7 - 03 / 7 1740 18,7 PK
Odd Sørmo-Tor-Kristian Sørmo O. Eggum Tromsø Travbane 2 30/6 - 03 / 7 2100 18,9 PK
S. Bendiksen Tor-Kristian Sørmo Å. Rønningen Harstad Travpark 0 22/6 - 07 / 10 1600 16,1a 487
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla S. Bendiksen Harstad Travpark 2 03/6 - 02 / 2 2040 20,6a 46
2 2014: -11 -2 -1 -0 -3 -28 500 2013: -16 -1 -1 -4 -5 -56 000
Joined Forces (S) 2 Plass 528 748
12 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) R. Roland Harstad Travpark 0 27/7 - 06 / 8 2040 17,2ag 105
e. Engaged (S) v. Arnaqueur* (FR) J. Bjerring Bodø Travbane 4 20/7 - 06 / 8 1600 17,1a 298
Tom-Christer Nygård /Karlstad L. Vebostad Harstad Travpark 0 22/6 - 07 / 2 1600 16,2a 291
M. Carlsen Tom-Christer Nygård (A) T. Nygård Bodø Travbane 5 09/6 - 08 / 2 2100 17,4 g 193
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek T. Nygård Harstad Travpark 1 03/6 - 02 / 1 2040 20,4a 103
3 2014: -14 -3 -3 -2 -2 -66 000 2013: -16 -3 -1 -5 -5 -88 680
Hunter 3 Plass 595 880
9 år SVART V v.Viking's Way* (FR) A. Robertsen Harstad Travpark 4 27/7 - 06 / 7 2040 17,1a 94
e. Aqualine v. J.R. Broline* (US) D. Dalen Bodø Travbane 0 20/7 - 06 / 7 1600 17,4a 200
Louise Vebostad Trudvang /Borkenes L. Eriksson Skellefteå 8 08/7 - 05 / 1 1640 14,9a 496
D. Dalen Louise V. Trudvang (R) D. Dalen Harstad Travpark 4 22/6 - 07 / 5 1600 15,6a 217
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Harstad Travpark 3 28/4 - 02 / 3 1600 14,2ag 84
4 2014: -15 -1 -0 -1 -4 -19 000 2013: -10 -0 -3 -2 -2 -34 000
Ågårds Dick (S) 2060 1 Plass 635 519
12 år BRUN V v.David Raymond* (US) D. Dalen Bodø Travbane 3 09/6 - 08 / 1 2100 17,1 180
e. Sugar Lily (S) v. Sugarcane Hanover* (US) H. Holm Harstad Travpark 0 17/2 - 06 / 2 2040 18,5ag 89
Arnulf Knutsen /Ankenes E. Høitomt Harstad Travpark 2 03/2 - 09 / 4 1600 15,7a 85
H. Holm Arnulf Knutsen H. Holm Harstad Travpark 0 20/1 - 02 / 8 2060 18,6 93
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Vebostad Harstad Travpark 6 02/12 - 04 / 14 2060 18,3 189
5 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -20 -1 -0 -2 -9 -35 500
Atlantic Ås (S) 2 Plass 1 239 461
12 år BRUN V v.Rite On Line (US) T. Turnbull Harstad Travpark 0 22/6 - 09 / 10 2100 19,4 38
e. Sweet Ås* (S) v. Mack Lobell* (US) E. Sjåvoll Bodø Travbane 4 09/6 - 08 / 7 2120 16,6 90
Stall Sjåvoll E. Sjåvoll Harstad Travpark 5 25/5 - 07 / 8 2040 17,7a 229
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 12/5 - 07 / 11 1620 16,5 203
svart m/to gull-lyn E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 28/4 - 02 / 8 1600 15,8a 395
6 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sunnybell 3 Plass 676 000
12 år SVART V v.Chipmate* (US) Ø. Bjørnstad Harstad Travpark 1 27/7 - 06 / 1 2040 16,8a 14
e. My Belle v. Thackeray* (S) J. Bjerring Olsborgmoen Travbane 1 14/7 - 03 / 8 1740 18,3 PK
Lisbeth Nilsen-Gunnar Nilsen J. Bjerring Harstad Travpark 0 22/6 - 07 / 7 1600 br ag 260
J. Bjerring Gunnar Nilsen J. Bjerring Bodø Travbane - 09/6 - 08 / 3 2100 dg 90
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark 2 25/5 - 07 / 10 2040 17,2a 171
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Last Speed Laday (S) 4 Plass 1 024 128
12 år BRUN V v.Alf Palema* (US) O. Eggum Harstad Travpark 0 22/6 - 07 / 8 1600 17,0a 274
e. Miss Winner (S) v. Lucky Winner (US) M. Eggum Harstad Travpark 6 25/5 - 07 / 5 2040 17,9a 55
Stall Gamnes Gård M. Eggum Harstad Travpark 0 12/5 - 07 / 12 1620 16,7 92
M. Eggum Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 1 28/4 - 02 / 2 1600 13,0a 138
lys blå m/hvit kile, grønt hestehode M. Eggum Harstad Travpark 4 21/4 - 08 / 8 1640 17,5 g 262
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Best Boy Augustinu 5 Plass 523 465
10 år BRUN H v.Handoverdabredfred (US) R. Kruse Harstad Travpark 5 27/7 - 06 / 2 2040 17,1a 162
e. Tobro's Girl v. Super News (US) L. Sandvik Bodø Travbane 0 20/7 - 06 / 9 1600 17,3a 378
Louise Vebostad Trudvang /Borkenes D. Dalen Harstad Travpark 4 25/5 - 07 / 6 2040 17,5ag 309
T. Lagesen Louise V. Trudvang (R) D. Dalen Harstad Travpark 3 12/5 - 07 / 9 1620 16,2 206
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl D. Dalen Harstad Travpark 0 04/5 - 03 / 4 2040 19,3ag 95
9 2013: -12 -0 -1 -1 -3 -33 000 2012: -14 -2 -4 -0 -5 -112 768
Staro Va Bene (S) 6 Plass 1 015 308
13 år BRUN V v.Supergill* (US) T. Nygård Bodø Travbane 0 20/7 - 06 / 1 1600 17,4a 55
e. Emma Gee San* (S) v. Speedy Fly (S) T. Nygård Harstad Travpark 3 22/6 - 07 / 1 1600 15,3a 146
Tom-Christer Nygård /Karlstad J. Blekkan Bodø Travbane 2 09/6 - 08 / 8 2120 16,3 52
T. Nygård T. Nygård Harstad Travpark - 25/5 - 07 / 11 2040 dg a 271
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst T. Nygård Harstad Travpark 6 21/4 - 03 / 7 2060 18,3 210
10 2013: -12 -0 -4 -3 -2 -25 707 2012: -18 -2 -1 -0 -5 -28 991
Cadeau K.* (S) 7 Plass 1 466 245
14 år BRUN V v.Silver Pine* (US) H. Puolakka Pori 2 24/7 - 05 / 2 2060 18,0 -
e. Faitry (S) v. Pythagoras (FR) H. Puolakka Mikkeli 4 13/7 - 01 / 1 2100 15,8a 212
Finland H. Puolakka FINLAND 2 24/6 - 03 / 1 2100 16,5a 105
S. Saarela H. Puolakka Rovaniemi 3 09/6 - 01 / 3 2100 18,1a 57
Blå og grå H. Puolakka Oulu 2 27/5 - 02 / 1 2100 16,5a 82
11 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -958 2012: -8 -0 -0 -1 -1 -1 474
Rabhi du Chene* (FR) 8 Plass 548 881
8 år BRUN H v.Hooper* (FR) H. Olofsson Boden 0 13/7 - 07 / 1 2640 16,8a 1662
e. Habiba du Chene (FR) v. Battling Joe (FR) H. Puolakka FINLAND 0 07/7 - 07 / 1 2040 17,9a 732
Frankrike T. Granath FINLAND 0 23/3 - 06 / 1 2040 20,3 -
H. Puolakka Hannu Adolf Lamminheimo (A) T. Granath FINLAND 4 16/3 - 06 / 1 2100 21,8 -
svart/hvit/rød. T. Granath Rovaniemi 5 03/3 - 08 / 3 2100 18,9a 752