<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 90.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 1 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Sagholen Bjerke Travbane 0 31/7 - 04 / 4 1640 32,7 g 726
e. Slogum Bra v. Braute O. Sagholen Momarken Travbane 4 16/7 - 03 / 4 2140 30,2 169
Marianne Klepaker /Lillesand O. Sagholen Årjäng 5 21/6 - 05 / 3 2160 30,5 359
Per Oleg Midtfjeld (T) Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 0 10/6 - 03 / 1 1640 30,5ag 231
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 31/5 - 03 / 3 2100 32,0 g 192
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Juvel Svarten 2 Plass 198 525
14 år SVART V v.Moe Odin J. Brenne Årjäng - 22/7 - 07 / 1 2140 dv0 ag 923
e. Juve Svarta v. Alm Svarten O. Sagholen Bjerke Travbane - 24/4 - 03 / 1 2140 dg 509
Terje Ringlund-Arvid Bjerke O. Sagholen Momarken Travbane 0 01/4 - 03 / 1 2640 33,4ag 378
Ole Johan Østre (S) Tormod Gretland (T) O. Sagholen Bjerke Travbane - 13/3 - 04 / 10 2140 dg 1204
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Sagholen Momarken Travbane 0 07/2 - 03 / 8 2140 32,2ag 515
3 2014: -2 -1 -0 -0 -1 -21 000 2013: -3 -0 -1 -0 -1 -9 500
Rams Lilja 3 Plass 111 500
6 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Kolle Biri Travbane 2 01/6 - 01 / 6 2100 29,5a 51
e. Loell v. Lappello* (S) T. Borg Bjerke Travbane 0 26/12 - 02 / 2 2140 33,8 29
Stall Rams T. Borg Bjerke Travbane 4 19/12 - 02 / 15 2160 30,9 186
Lars Anvar Kolle (T) Trond Anderssen (T) L. Kolle Biri Travbane 1 26/10 - 09 / 1 1600 30,3 42
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Drammen Travbane 3 16/10 - 05 / 1 2100 33,8a 36
4 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 1 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Helland Årjäng 1 22/7 - 07 / 4 2140 28,9ag 481
e. Grandal Riga v. Spang Best M. Fløttum Drammen Travbane 6 15/7 - 09 / 8 2100 30,8 509
Sverige M. Ivarsson Årjäng - 13/6 - 08 / 1 1640 dg a 190
Magnus Helland (T) Thor O. Mikalsen M. Helland Bjerke Travbane 0 05/6 - 05 / 8 2100 29,9ag 906
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 0 28/5 - 05 / 10 2100 31,3a 151
5 2013: -13 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sunnmørsfrigg 2 Plass 126 000
9 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn R. Larsen Drammen Travbane - 01/7 - 04 / 1 1700 dg a 832
e. Sunnmørsjenta v. Elding R. Larsen Klosterskogen Travbane 0 13/6 - 02 / 3 2100 32,6ag 744
Roar Skaug Larsen-Anne Larsen R. Larsen Biri Travbane 0 24/5 - 04 / 7 2100 br a 1040
Roar Skaug Larsen (A) R. Larsen Bjerke Travbane - 07/5 - 01 / 1 1609 dg a 608
hvit m.gul stjerne, hvite/gule ermer R. Larsen Momarken Travbane 0 16/4 - 02 / 4 2140 33,4a 532
6 2013: -14 -3 -4 -1 -4 -112 000 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Bastian Mollyn 3 Plass 194 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Biri Travbane 2 21/7 - 07 / 5 2600 31,2a 76
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 03 / 2 2609 29,4a 109
Trygve Meum-Sverre Meum G. Gundersen Momarken Travbane 4 20/6 - 04 / 3 1640 26,5a 17
Geir Vegard Gundersen (T) Trygve Meum G. Gundersen Bjerke Travbane 2 28/5 - 05 / 11 2100 30,3a 45
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 10/5 - 03 / 4 2609 31,9a 16
7 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -8 000
Rabb Arger 4 Plass 196 688
9 år SVART V v.Moe Odin H. Skiaker Biri Travbane 0 26/7 - 06 / 1 1609 29,1ag 178
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten H. Skiaker Årjäng 5 13/7 - 13 / 4 1640 26,4a 305
Anne Christensen-Olav Gjersund H. Skiaker Drammen Travbane 3 01/7 - 04 / 9 1700 28,4a 277
Cato Antonsen (T) Brynjulf Bjørge A. Stensen Bjerke Travbane 0 05/6 - 05 / 6 2100 30,7a 256
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. A. Stensen Biri Travbane 4 24/5 - 04 / 4 2100 28,1a 355
8 2013: -17 -3 -1 -1 -4 -88 196 2012: -8 -1 -3 -0 -2 -71 535
Lome Pinto 5 Plass 159 731
5 år HV. OG SV. H v.Lome Elden O. Mikkelborg Årjäng - 22/7 - 07 / 3 2140 dv3 ag 15
e. Lome Lerka v. Spikeld O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 10/7 - 03 / 6 2620 28,4 82
Karina Beate Andersen O. Mikkelborg Årjäng 1 30/6 - 02 / 16 2160 29,3 24
Olav Mikkelborg (T) Karina Beate Andersen D. Aarum Arvika 1 11/6 - 05 / 1 2100 29,4 20
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Åmål - 04/6 - 05 / 2 2500 dg 50
9 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 6 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) P. Arvesen Biri Travbane 4 04/8 - 02 / 7 2600 28,9a 323
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen P. Arvesen Kala Landbane - 30/7 - 07 / 3 1900 dg 390
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam D. Dalen Momarken Travbane 0 23/7 - 06 / 8 1640 30,2ag 373
Per Arvesen (A) D. Dalen Drammen Travbane 4 15/7 - 09 / 6 2100 30,6 91
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 03 / 5 2609 29,5a 372
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sjurmin 7 Plass 149 500
11 år BRUN V v.Ravn Jahn G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/7 - 01 / 7 1640 27,9ag 485
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur D. Dalen Biri Travbane 0 14/6 - 07 / 12 1609 29,4ag 221
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/5 - 01 / 5 1609 29,0ag 52
Dag-Sveinung Dalen (S) Atle Gustav Hoel (T) G. Gundersen Drammen Travbane - 04/4 - 04 / 4 1700 g7 ag 76
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 05/3 - 01 / 8 2100 31,4ag 114
11 2014: -21 -1 -2 -3 -10 -96 195 2013: -22 -4 -6 -3 -5 -153 746
Sølvbergs Knekten* 8 Plass 339 887
9 år SVART V v.Lome Elden A. Låhne Årjäng 2 28/7 - 01 / 1 2160 31,5 32
e. Alsina v. Alm Svarten O. Sagholen Årjäng 0 12/7 - 07 / 2 2680 30,6 g 85
Sverige O. Sagholen Momarken Travbane 4 07/7 - 08 / 4 2160 29,7 g 93
Gunnar Austevoll (T) Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Arvika 3 23/6 - 08 / 4 1700 28,8a 76
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Sagholen Åmål 2 04/6 - 05 / 1 2500 31,3 73
12 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -22 -0 -1 -2 -7 -37 548
Nebbenes Helen 9 Plass 193 584
8 år SVART HP v.Åsajerven J. Brenne Momarken Travbane 6 16/7 - 03 / 6 2140 31,4 214
e. Nebbenes Eli v. Elding T. Glittum Momarken Travbane - 02/7 - 08 / 3 1640 dg a 96
Normann Hansen /Askim J. Brenne Momarken Travbane 6 25/6 - 08 / 8 2160 32,2 g 404
Eirik Høitomt (T) Jens Kristian Brenne (T) J. Brenne Momarken Travbane - 23/4 - 05 / 11 1660 dg 726
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Østre Drammen Travbane 0 10/3 - 07 / 12 1700 32,3a 81
13 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -3 000
Svemin 1 Plass 189 000
14 år SVART V v.Elding K. Brenden Biri Travbane 0 04/8 - 02 / 1 2600 32,8a 619
e. Skjeppe Terna v. Troll Jahn K. Brenden Magnor Travbane 4 16/7 - 07 / 1 2000 31,1 85
Kjell Høiby /Fenstad K. Brenden Momarken Travbane 0 25/6 - 08 / 9 2200 31,3 1058
Kenneth Brenden (S) Kjell Høiby A. Eggen Bjerke Travbane 0 12/2 - 04 / 9 1609 30,6ag 596
gul m/svart skråbånd. A. Eggen Bjerke Travbane 0 15/1 - 04 / 7 2100 32,0a 819