Neste løp >>>
Start ca kl. 18:05 DNTs 3 og 4-års serie

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-årige. 20 m. ved vunnet 8.000 kr., 40 m. ved 18.000 kr., 60 m. ved 38.000 kr.
3-4-årige.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-3.000-3.000 (7 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 11 Duo : 11-13 Trippel : 11-13-12 Plass : 11-13-12

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -2 -0 -0 -1 -26 000
Odin Rival 2040 1 Plass 183 000
7 år GUL V v.Moe Odin D. Dalen Bodø Travbane 3 20/7 - 02 / 2 2100 39,3 g 211
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter K. Dalsbotten Harstad Travpark - 22/6 - 01 / 3 2060 dg 527
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru F. Mortensen Harstad Travpark - 16/6 - 05 / 5 2040 dg 193
B. Øksnevad Anette Skulbru G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 10/5 - 01 / 7 2100 36,7 g 240
hvit m/rød ø & ermstriper V. Hop Drammen Travbane 6 14/4 - 01 / 5 2120 38,3 g 100
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vinn Igel 2 Plass 18 732
6 år MØRKBR V v.Ulsrud Igel J. Alamaki Boden - 06/7 - 01 / 2 2140 dg 182
e. Fraun Vinta v. Skøiar F. Mortensen Tromsø Travbane 4 30/6 - 01 / 1 2040 40,5 g PK
Unn Renate Bueng /Karasjok F. Mortensen Harstad Travpark 7 22/6 - 01 / 2 2040 42,8 g 639
F. Mortensen Johan Mikkel Bueng J. Stillerud Harstad Travpark 0 25/5 - 01 / 2 2040 45,8 g 151
Blå m/hvitt bånd, rekl. på hv.felt F. Mortensen Harstad Travpark P 18/5 - 20 / 4 2060 48,4 P
3 2013: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500
Dag Otto 2060 1 Plass 2 500
4 år SVART V v.Stjerne Faks M. Eggum Olsborgmoen Travbane 0 14/7 - 01 / 2 1720 44,9
e. Dag Mi v. Elding M. Eggum Tromsø Travbane P 30/6 - 20 / 4 2040 40,4 P
Vivi-Ann S. Eggum /Harstad L. Vebostad Harstad Travpark 0 18/11 - 02 / 1 2040 51,2 g 313
M. Eggum Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 0 28/10 - 03 / 10 2040 br ag 636
lys blå m/hvit kile, grønt hestehode L. Vebostad Harstad Travpark 7 09/9 - 02 / 2 2040 47,4 g 228
4 2016: -4 -0 -1 -1 -0 -11 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Myrli Steggen 2 Plass 39 001
6 år SVART V v.Vinning Kos J. Østman Boden 4 06/7 - 01 / 1 2140 39,0 568
e. Mellem Rypa v. Mentor Mollyn Å. Rønningen Harstad Travpark 0 22/6 - 01 / 1 2040 46,1 g 577
Pia-Margrethe Vik /Trondheim H. Holm Bodø Travbane 0 09/6 - 05 / 1 2100 dist g 594
H. Håvardstun Charles Evertsen (A) H. Holm Harstad Travpark 8 25/5 - 01 / 1 2040 45,6 g 134
gul m/blå stolpe/ermstripe + reklame Å. Rønningen Harstad Travpark P 18/5 - 20 / 7 2060 48,2 P
5 2015: -8 -0 -0 -0 -4 -8 500 2014: -13 -1 -1 -1 -5 -26 836
Blingsen 3 Plass 65 336
6 år MØRKBR V v.Elding Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 09 / 1 2100 34,4 g 272
e. Inger Stjerna v. Søllvar S. Thorkildsen Forus Travbane 0 18/6 - 05 / 5 2060 36,1 g 390
Stall Avert Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 06/6 - 01 / 12 2120 34,9 g 219
E. Kristiansen Stine Marlen Bendiksen (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 05/5 - 09 / 4 2140 35,4 138
Hvit m/svart sk.stk/bl.belte, reklame V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 8 02/5 - 01 / 3 2100 38,0 g 149
6 2017: -12 -0 -1 -1 -5 -28 500 2016: -10 -0 -4 -0 -1 -28 000
Torsby Odin 4 Plass 114 500
7 år BRUN H v.Moe Odin O. Eggum Tromsø Travbane 1 30/6 - 01 / 2 2040 39,8 g PK
e. Hole Stjerna v. Pål Even S. Bendiksen Harstad Travpark 0 22/6 - 01 / 4 2060 47,0 g 319
Ove Steffenrem /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 4 25/5 - 01 / 4 2060 40,2 157
K. Solbakken Ove Steffenrem M. Eggum Harstad Travpark 3 04/5 - 01 / 1 2040 44,5 174
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi O. Eggum Harstad Travpark P 01/4 - 20 / 3 2060 47,4 P
7 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -24 000 2018: -15 -7 -1 -2 -2 -140 750
Billy Kravall 5 Plass 373 250
10 år MØRKBR V v.Sundbo Kravall* (S) T. Opdahl Olsborgmoen Travbane 4 14/7 - 01 / 1 1720 42,0
e. Holen Vår v. Spang Best S. Bendiksen Tromsø Travbane P 30/6 - 20 / 3 2040 40,9 g P
Oddny Bakkland /Harstad J. Bjerring Harstad Travpark N 03/2 - 21 / 1 2040 57,6 g N
S. Bendiksen Sandra Bondestad V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 20/5 - 20 / 2 2140 49,2 g P
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla K. Malmin Klosterskogen Travbane 29/12 - 21 / 12 1700
8 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -2 -1 -3 -6 -85 500
Sjøvoll Prinsen 2080 1 Plass 297 500
9 år RØD V v.Bokli Eld D. Dalen Harstad Travpark 0 22/6 - 01 / 6 2100 42,0 g 330
e. Nesrigla v. Rigel Jo D. Dalen Harstad Travpark 5 25/5 - 01 / 5 2080 41,7 g 96
Anna Jørgensen /Harstad J. Bjerring Harstad Travpark 2 04/5 - 01 / 3 2060 43,1 g 47
N. Holm Alf-Einar Jørgensen (T) D. Dalen Harstad Travpark P 28/4 - 21 / 3 2060 41,3 g P
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame D. Dalen Harstad Travpark N 16/3 - 22 / 4 2040 dgpp N
9 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -459 2014: -12 -0 -2 -1 -3 -23 056
Silkeravna 2100 1 Plass 65 515
6 år MØRKBR HP v.Ravn Jahn M. Lyngen Harstad Travpark 0 22/6 - 01 / 13 2120 39,4 770
e. Rapptora v. Åsrapp J. Stillerud Harstad Travpark 5 16/6 - 05 / 3 2040 37,8 207
Henry Flink J. Stillerud Harstad Travpark 7 12/5 - 03 / 4 2040 37,2 76
M. Lyngen Johnny Rimstad L. Sandvik Harstad Travpark 4 16/3 - 01 / 5 2100 40,9 g 264
Hvit,blå ermst/sele v.side,rød søm,rek M. Lyngen Harstad Travpark 4 02/12 - 01 / 3 2080 43,9 424
10 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2014: -11 -0 -0 -0 -4 -7 500
Tun Tveita 2 Plass 49 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Eggum Tromsø Travbane 0 30/6 - 01 / 4 2080 40,1 g PK
e. Tun Flya v. Lykke Gutten M. Eggum Harstad Travpark - 12/5 - 03 / 7 2040 dg 355
Ellinor Luther /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 0 28/4 - 04 / 1 1600 43,4 g 249
O. Eggum M. Eggum Harstad Travpark 0 01/4 - 03 / 2 1600 br g 228
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte M. Eggum Harstad Travpark 3 16/3 - 01 / 9 2100 39,5 g 130
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -0 -3 -9 -71 250
Scott Odin 2120 1 Plass 663 688
10 år BORKET V v.Tangen Scott J. Bjerring Bodø Travbane 1 20/7 - 07 / 3 2120 31,9 31
e. Vargvinna v. Klaastad Ulv J. Bjerring Harstad Travpark 2 22/6 - 01 / 8 2120 31,2 69
Karl Helge Johansen /Leknes J. Bjerring Harstad Travpark 2 16/6 - 08 / 3 1600 31,2a 14
J. Bjerring Karl Helge Johansen J. Bjerring Harstad Travpark 2 18/5 - 05 / 8 2040 33,0a 14
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark 1 04/5 - 06 / 5 1600 30,9a 16
12 2015: -4 -0 -1 -0 -0 -6 000 2014: -19 -0 -1 -3 -8 -46 149
Skogli Dronninga 2 Plass 155 724
6 år SVART HP v.Trø Faks E. Sjåvoll Harstad Travpark - 11/7 - 01 / 5 2040 dg a 135
e. Skogli Jenta v. Spikeld E. Sjåvoll Harstad Travpark 6 22/6 - 01 / 10 2120 37,0 g 448
Emilia Garseg /Askim Å. Rønningen Harstad Travpark 0 03/6 - 01 / 8 2040 dist ag 149
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Sjåvoll Harstad Travpark 2 25/5 - 05 / 3 1600 33,5 70
svart m/to gull-lyn G. Kanstad Harstad Travpark 6 18/5 - 05 / 1 2040 34,4ag 763
13 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -12 -1 -1 -0 -2 -27 500
Ridder Mirakla 3 Plass 118 500
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor L. Vebostad Harstad Travpark 5 22/6 - 01 / 9 2120 35,2 294
e. Aasfrigga v. Friggbest L. Vebostad Harstad Travpark 4 16/6 - 05 / 11 2060 36,7 20
Linda Ridderseth-Lisa Henriette Schmidt Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 31/5 - 03 / 2 2100 30,5 203
L. Vebostad Renate Ridderseth K. Johansen Biri Travbane 0 24/5 - 03 / 3 2100 32,3 g 521
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. E. Høitomt Leangen Travbane 4 06/5 - 03 / 2 2140 34,5 55
14 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -21 081 2018: -18 -0 -3 -2 -5 -56 610
Å. Gnisten 4 Plass 366 691
10 år SVART V v.Åsajerven M. Carlsen Harstad Travpark 4 22/6 - 01 / 11 2120 35,1 g 732
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 0 16/6 - 05 / 9 2060 38,3 g 168
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen L. Sandvik Harstad Travpark 0 03/6 - 01 / 7 2040 37,2ag 277
R. Kruse Merete Lyngen L. Sandvik Harstad Travpark 0 12/5 - 03 / 12 2060 br g 145
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl L. Sandvik Harstad Travpark 0 28/4 - 04 / 12 1640 37,3 g 20