<<< Forrige løp
Start ca kl. 15:37 Geir Vegard Gundersens løp

Kaldblods 2000 m. Voltestart.
3-15-årige 75.000 - 300.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : 3-4 Trippel : 3-4-5 Plass : 3-4

1 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -3 000
Svemin 2000 1 Plass 189 000
14 år SVART V v.Elding K. Brenden Momarken Travbane 0 25/6 - 08 / 9 2200 31,3 1058
e. Skjeppe Terna v. Troll Jahn A. Eggen Bjerke Travbane 0 12/2 - 04 / 9 1609 30,6ag 596
Kjell Høiby /Fenstad A. Eggen Bjerke Travbane 0 15/1 - 04 / 7 2100 32,0a 819
K. Brenden Kjell Høiby A. Eggen Bjerke Travbane 0 06/12 - 04 / 3 2100 33,0ag 851
gul m/svart skråbånd. O. Kjenner Momarken Travbane 0 22/10 - 02 / 6 2140 30,8a 649
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Kalima 2 Plass 104 500
11 år BRUN HP v.Moe Odin E. Høitomt Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 02 / 12 2220 33,4 121
e. Bolis v. Kipmin S. Borstad Biri Travbane 6 19/4 - 06 / 5 2100 31,0a 766
Stein Isak Borstad /Roverud S. Borstad Bjerke Travbane 0 03/4 - 09 / 4 2140 33,2 799
S. Borstad S. Borstad Bjerke Travbane 6 27/3 - 03 / 8 2160 31,5 848
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Drammen Travbane 0 10/3 - 05 / 12 2120 33,9 205
3 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -1 -1 -7 500
Høiby Gullet 3 Plass 400 000
11 år HUSKBRUN V v.Gullsvarten O. Sagholen Momarken Travbane - 06/7 - 08 / 1 2140 dg 1168
e. Høiby Lydia v. Elding O. Sagholen Bjerke Travbane 0 12/6 - 05 / 8 1609 28,6ag 551
Knut Dagestad /Voss T. Totland Bergen Travpark 3 21/2 - 02 / 9 2100 29,2a 72
O. Sagholen T. Totland Bergen Travpark 4 07/2 - 02 / 7 2640 30,4 66
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl T. Totland Bergen Travpark 5 31/1 - 04 / 4 1600 28,6ag 48
4 2013: -9 -1 -3 -1 -2 -53 210 2012: -18 -2 -1 -1 -7 -105 535
Troll Viktor 4 Plass 227 245
8 år BRUN V v.Bokli Eld E. Killingmo Arvika 2 01/7 - 01 / 1 2100 29,1a 26
e. Troll Riga v. Troll Jahn S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 5 17/6 - 08 / 4 2500 31,8ag 63
Arnold Søberg /Kløfta S. Eilefsen Lindesberg 4 06/6 - 03 / 1 2140 28,6 82
E. Killingmo S. Eilefsen Biri Travbane 0 24/5 - 04 / 12 2100 28,4ag 198
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 3 13/5 - 01 / 12 2100 29,7a 78
5 2013: -3 -0 -0 -0 -2 -3 360 2012: -4 -0 -0 -0 -2 -4 307
Krempilen 5 Plass 201 440
9 år SVART V v.Krembest G. Gundersen Momarken Travbane 0 02/7 - 03 / 1 1640 29,6a 67
e. Pajapila v. Pilmingutt J. Edvardsen Årjäng 6 22/6 - 09 / 3 1640 28,0 1134
John Edvard Edvardsen-Mona Berntzen B. Albinsson Årjäng 7 13/6 - 08 / 2 1640 30,4a 718
G. Austevoll John Edvard Edvardsen (A) T. Gottås Östersund 6 05/11 - 01 / 1 2140 37,1 256
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Svensson Umeå 0 31/8 - 01 / 1 2160 33,0 859
6 2013: -13 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sunnmørsfrigg 6 Plass 126 000
9 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn R. Larsen Drammen Travbane - 01/7 - 04 / 1 1700 dg a 832
e. Sunnmørsjenta v. Elding R. Larsen Klosterskogen Travbane 0 13/6 - 02 / 3 2100 32,6ag 744
Roar Skaug Larsen-Anne Larsen R. Larsen Biri Travbane 0 24/5 - 04 / 7 2100 br a 1040
R. Larsen R. Larsen Bjerke Travbane - 07/5 - 01 / 1 1609 dg a 608
hvit m.gul stjerne, hvite/gule ermer R. Larsen Momarken Travbane 0 16/4 - 02 / 4 2140 33,4a 532