<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
G.G.'s Bubblejoy 2140 1 Plass 2 000
5 år BRUN HP v.Fill V. (CA) J. Brenne Bjerke Travbane 05/9 - 23 / 4 1640 27,9 B
e. Gumgirl M.C. v. Gum Ball* (US) J. Brenne Bjerke Travbane 22/8 - 20 / 5 1660 28,5 B
Veronica Magnussen /Vinterbro
J. Brenne Veronika Magnussen
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eartha Lep 2 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US)
e. Earthas Innovation v. Super Arnie* (US)
Stall Almoen
P. Midtfjeld Bjørn Kristiansen
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
3 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -20 -0 -2 -2 -11 -54 500
Spirit Rider K. 3 Plass 215 000
8 år BRUN H v.Super News (US) S. Weberg Kongsvinger Travbane 6 03/7 - 07 / 5 3000 17,8 517
e. Glazier's Pride v. Armbro Goal* (US) T. Borg Biri Travbane 4 23/6 - 07 / 12 2100 15,7a 315
Stall Invest Hest L. Lund Bjerke Travbane 11 12/6 - 08 / 9 2100 20,3ag 25
J. Gjerstad Gunnar Gjerstad (T) S. Weberg Biri Travbane 4 24/5 - 07 / 3 2100 16,2a 88
mørk lilla m/m.grønn rekl.og ermstripe H. Storås Bjerke Travbane 5 08/5 - 08 / 8 2100 16,9a 106
4 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -2 -1 -1 -4 -92 000
Mohita 4 Plass 225 000
8 år SVART HP v.Mr. Commissioner (US) H. Storås Bjerke Travbane - 29/5 - 22 / 7 2160 dgpp N
e. Manita v. Tom Pedro S. Holm Biri Travbane - 12/4 - 01 / 7 2100 g3 g 367
Hans Wilhelm Storås /Maura H. Storås Bjerke Travbane - 23/1 - 09 / 2 2140 dg 95
H. Storås Steinar Holm (T) H. Storås Bjerke Travbane - 31/10 - 01 / 6 2140 dg 210
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Biri Travbane 0 21/9 - 01 / 2 2100 21,5 g 40
5 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -2 000 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Navy Seal 5 Plass 90 000
10 år BRUN V v.Egon Lavec* (S) B. Berndt Momarken Travbane 0 10/6 - 05 / 11 1640 18,6ag 1129
e. Navy Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Blakkestad Drammen Travbane 0 25/4 - 02 / 7 2100 dist a 112
Rune Halvorsen /Sarpsborg G. Antonsen Momarken Travbane P 19/3 - 20 / 1 2140 20,0 P
K. Blakkestad Rune Halvorsen K. Blakkestad Drammen Travbane 0 26/11 - 10 / 8 2120 br 420
Svart m/blått skulderstykke,mansj,rekl K. Blakkestad Jarlsberg Travbane 0 09/11 - 08 / 3 1609 dist ag 463
6 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -7 -0 -2 -1 -2 -24 000
Livi Candy (S) 6 Plass 293 319
9 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) E. Bjørnstad Biri Travbane 6 31/8 - 06 / 4 2100 16,9a 95
e. Hagas Juvel (S) v. Larabello (FR) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 10/8 - 07 / 3 2100 15,4a 266
Ina Marie Killingmo /Blaker D. Dalen Bjerke Travbane 2 01/8 - 03 / 3 2100 16,2a 77
D. Dalen Ina Marie Killingmo H. Holm Biri Travbane 3 22/7 - 08 / 3 1609 14,8 58
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 5 12/7 - 05 / 5 1609 15,7a 77
7 2018: -20 -2 -2 -6 -8 -176 000 2017: -23 -2 -4 -4 -8 -172 000
Tangen Tia 2160 1 Plass 691 000
8 år BORKET HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 22/8 - 20 / 12 1680 47,3 B
e. Tangen Mai v. Røder G. Gundersen Bjerke Travbane 01/8 - 22 / 8 1660 47,7 B
Gunnvor Ullebust-Ole A. Natland
G. Gundersen Per Dave Holtung (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Særpehuldra 2 Plass 2 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 29/12 - 25 / 12 1660 04,6 g B
e. Rilitha v. Alm Rigel
Bjørg Merry Johansen /Grålum
O. Østre Åge Johansen
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
9 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -8 894 2017: -7 -0 -0 -1 -4 -25 000
Blåstrupemoen 3 Plass 213 974
9 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Biri Travbane - 14/6 - 21 / 9 2120 dgpp N
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane N 29/5 - 22 / 12 2180 37,4 r N
Leif Brenden-Olaug Kjexrud
K. Brenden Leif Ingvar Brenden
gul m/svart skråbånd.
10 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -13 000 2015: -15 -3 -3 -0 -5 -202 240
Brenne Jærven 4 Plass 325 938
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Brenne Momarken Travbane 26/11 - 20 / 5 2160 52,0 g B
e. Brenne Stjerna v. Braute J. Brenne Momarken Travbane 11/9 - 24 / 10 2160 00,3 B
Stall Kaffex Handelsbolag
J. Mjølnerød Vidar Asgeir Brenne
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
11 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 5 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 18/4 - 07 / 10 2120 35,8 1321
e. Moshus Thea v. Ilmin O. Kjenner Drammen Travbane 5 08/4 - 05 / 9 2120 34,9 g 747
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 5 17/3 - 07 / 11 2120 37,5 691
E. Nedrelid Ole L. Rakstad S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 9 21/2 - 04 / 5 2120 37,3 r 338
grå m/rød vinkel C. Antonsen Drammen Travbane 0 11/2 - 04 / 12 2120 37,1 308
12 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Teas Teodor 6 Plass 0
6 år RØD V v.Bokli Eld K. Bjørnerød Momarken Travbane 15/12 - 25 / 7 2160 00,2 g B
e. Tea Rigel v. Alm Rigel
Camilla Holen /Engalsvik
R. Kruse Camilla Holen
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl
13 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -19 500 2017: -12 -0 -2 -1 -2 -30 000
Vangs Odin 7 Plass 204 500
8 år BRUN V v.Tangen Scott
e. Aceta v. Ilmin
Geir Berger /Langhus
P. Holtung
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re