<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 580.000 kr.
3-15-årige høyest 920.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : 9-10 Trippel : 9-10-5 Plass : 9-10-5

1 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -1 -1 -1 -27 000
Egestø Gutten 2100 1 Plass 526 400
11 år LYSBRUN H v.Trø Fyr* E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 02 / 9 1620 24,9 1028
e. Ludia v. Kari Prinsen G. Flåten Kongsvinger Travbane 2 03/7 - 04 / 7 1600 26,4a 565
Ole Eikaas /Arendal G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 04 / 9 1609 32,7ag 840
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 0 04/12 - 05 / 7 1640 br a 681
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 04 / 7 2640 br 994
2 2014: -9 -0 -0 -1 -3 -20 597 2013: -19 -2 -1 -2 -9 -107 790
Remsvarten* 2 Plass 589 698
10 år SVART H v.Nordli Svarten T. Horpestad Åmål 4 03/7 - 06 / 6 2500 27,4 g 273
e. Remina v. Finstad Lars V. Hop Bjerke Travbane 0 12/6 - 03 / 9 2100 28,1a 236
Sverige V. Hop Bjerke Travbane 4 29/5 - 04 / 8 1609 25,7a 169
V. Hop Jenny Eriksson J. Mjølnerød Årjäng 6 19/5 - 07 / 9 1660 25,6 g 387
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Mjølnerød Årjäng 5 03/5 - 03 / 8 2160 27,2 277
3 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 368 2012: -17 -1 -0 -1 -8 -55 779
Gjærla Rasken* 3 Plass 523 713
12 år MØRKBR V v.Ara Svarten M. Hultman Arvika 4 01/6 - 02 / 11 2200 28,3 -
e. Gjærla v. Finstadmort M. Hultman Klosterskogen Travbane 0 23/5 - 06 / 8 1700 27,2ag 466
Sverige M. Hultman Bjerke Travbane 0 06/2 - 04 / 5 2100 29,8a 432
K. Johansen Marcus Hultman (T) M. Hultman Färjestad 5 21/1 - 05 / 5 2680 30,9 376
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Hultman Romme 5 10/11 - 04 / 1 1640 27,7a 147
4 2017: -7 -1 -1 -0 -4 -47 500 2016: -11 -1 -1 -1 -7 -79 399
Trygfaks 4 Plass 920 942
10 år SVART V v.Åsajerven H. Tvedt Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 04 / 2 1600 27,3ag 45
e. Lier Dokka v. Elding H. Tvedt Drammen Travbane 3 22/6 - 02 / 2 1700 28,2a 14
Stall The Ashandrei Stable H. Tvedt Bjerke Travbane 1 29/5 - 04 / 2 1609 25,0a 29
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Biri Travbane 0 15/5 - 06 / 8 2100 br a 17
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl H. Tvedt Klosterskogen Travbane 1 18/4 - 08 / 4 2100 27,8a 28
5 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 2120 1 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Bjerke Travbane 0 05/6 - 06 / 12 2100 25,5a 732
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Biri Travbane 0 24/5 - 02 / 7 2100 25,7ag 275
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 0 11/5 - 10 / 15 3200 27,4 285
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 0 10/4 - 07 / 7 2100 24,9a 273
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Momarken Travbane 4 01/4 - 05 / 3 2140 26,4a 71
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Røyns Skatt 2 Plass 891 944
12 år SVARTBRUN V v.Lome Elden O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 25/6 - 07 / 9 1640 24,3a 69
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 09 / 12 2140 25,0 426
Linn Stryken /Solbergmoen T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 11/5 - 10 / 6 3180 28,5 407
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Årjäng 0 03/5 - 03 / 6 2180 26,7 140
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Färjestad 4 13/4 - 09 / 4 2160 26,3 104
7 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 3 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld G. Gundersen Momarken Travbane 4 25/6 - 07 / 6 1640 24,2ag 89
e. Steinsvad Il v. Ilmin G. Austevoll Biri Travbane 0 01/6 - 04 / 4 2100 24,9ag 183
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 18/5 - 09 / 15 2140 24,7 g 624
G. Gundersen Ole Fr. Desserud G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/12 - 09 / 9 2180 27,1 g 535
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 04 / 3 2100 29,1 390
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 4 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Lier Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 04 / 6 1609 26,6a 865
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Momarken Travbane 0 25/6 - 07 / 3 1640 24,5ag 352
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke P. Arvesen Bergen Travpark 0 08/6 - 09 / 14 2140 26,6 g 1027
P. Arvesen K. Lier Bjerke Travbane 4 29/5 - 09 / 10 2180 27,1 87
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 24/5 - 02 / 6 2100 25,7ag 937
9 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -64 484 2016: -11 -0 -1 -5 -3 -107 707
Art Kjarvald 5 Plass 1 653 765
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/7 - 10 / 1 2140 24,8a 89
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 6 25/6 - 07 / 8 1640 24,4ag 30
Creang AB G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 06/6 - 06 / 3 2100 26,7a 31
G. Austevoll Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/5 - 10 / 7 3180 28,8 g 159
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Biri Travbane 0 27/4 - 10 / 9 2120 26,0 g 49
10 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjeltringen 6 Plass 804 967
11 år MØRKBR V v.Spikeld C. Antonsen Momarken Travbane 0 25/6 - 07 / 7 1640 25,1ag 81
e. Steine Koso v. Kos Knekten M. Amundsen Klosterskogen Travbane 5 13/6 - 01 / 4 1720 27,8 g 61
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 06/6 - 06 / 10 2100 26,9a 172
C. Antonsen M. Amundsen Bjerke Travbane 3 29/5 - 09 / 7 2180 26,8 55
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 17/4 - 06 / 6 2100 27,1a 188