<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-3


Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.000 kr., 40 m. ved 22.000 kr.
3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : 10-7 Trippel : 10-7-13 Plass : 10-7-13

1 2015: -3 -0 -0 -2 -0 -7 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løsti 2500 1 Plass 14 000
6 år LYSBRUN HP v.Steinsvad Eld E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 05/7 - 09 / 11 2100 dg 220
e. Stri v. Rappfot E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 17/6 - 01 / 8 2100 34,8 188
Inger Synnøve Lybekk-Per Ingar Lybekk E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 06/6 - 01 / 5 2100 34,7 g 71
G. Austevoll Inger Synnøve Lybekk E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 31/5 - 10 / 9 2100 34,3 74
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 10/5 - 23 / 8 2120 36,3 P
2 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -11 -0 -0 -0 -0 -0
Tyri Elden 2 Plass 21 940
5 år MØRKBR V v.Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane 8 08/7 - 01 / 9 2120 37,0 g 28
e. Tyrivinna v. Braute G. Flåten Drammen Travbane 7 01/7 - 02 / 5 2100 34,3ag 176
Tormod Gudmestad /Nærbø G. Flåten Årjäng 4 22/6 - 01 / 1 2140 34,6 37
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 02/5 - 01 / 5 2100 38,2 g 71
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 15/2 - 20 / 5 2120 40,4 g P
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Lønne Eld 3 Plass 21 000
8 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Gaustad Drammen Travbane 3 08/7 - 01 / 10 2120 35,0 g 122
e. Lex Marte v. Lex Jon J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 17/6 - 01 / 1 2100 35,6 g 83
Pål Lønnebakke-Anders-Jørn Lønnebakke J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 06/6 - 01 / 6 2100 34,1 190
E. Høitomt Pål Lønnebakke J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 05/4 - 20 / 12 2120 36,8 g P
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane N 27/9 - 21 / 6 2120 br rg N
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 2520 1 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn K. Johansen Momarken Travbane 5 07/7 - 01 / 5 2160 34,2 49
e. Kremlinn v. Krembest O. Østre Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 01 / 1 2100 35,5 101
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød K. Johansen Momarken Travbane 8 25/6 - 01 / 1 2140 36,9 g 610
K. Johansen Wenche Hestad (A) K. Johansen Drammen Travbane - 10/6 - 01 / 4 2100 dg 168
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Momarken Travbane P 02/6 - 20 / 11 2160 38,1 g P
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 2 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld L. Kolle Forus Travbane 7 30/6 - 01 / 1 2040 34,9 g 381
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) C. Lindblom Årjäng 5 03/6 - 01 / 1 2140 36,9 358
Astrid Fossen-Ahne Fossen G. Gundersen Momarken Travbane 6 14/5 - 01 / 5 2140 35,5 221
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 05/4 - 01 / 1 2100 34,3 147
gul m/svart skråbånd. G. Gundersen Momarken Travbane 6 19/3 - 01 / 4 2140 36,9 260
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -1 -1 -2 -18 500
Verdandi 3 Plass 24 500
7 år MØRKBR HP v.Norne H. Holm Drammen Travbane - 01/7 - 02 / 8 2100 dg a 295
e. Helisokka v. Lyngsvarten G. Aga Jarlsberg Travbane 0 07/6 - 05 / 6 2100 34,1 854
Aina Skar-Geir Aga V. Hop Drammen Travbane 4 30/5 - 02 / 8 2100 35,0ag 385
G. Aga Aina Skar V. Hop Drammen Travbane 4 25/4 - 03 / 9 2100 34,5a 70
Marineblå m/lysgrått magefelt, reklame L. Kolle Drammen Travbane 3 08/4 - 05 / 3 2100 35,4 142
7 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 4 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 09 / 9 2100 33,1 172
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Momarken Travbane 3 11/12 - 01 / 5 2140 36,0 131
Marianne Undem /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 8 03/12 - 01 / 2 2100 39,1 16
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane P 27/9 - 21 / 5 2120 35,0 P
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Heisholt Klosterskogen Travbane P 22/12 - 21 / 5 2120 43,3 g P
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 5 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 09 / 4 2100 34,2 g 268
e. Findal Janka v. Lappe Troll* J. Undem Drammen Travbane - 10/6 - 01 / 6 2120 dg 69
Sverige J. Undem Klosterskogen Travbane 8 23/5 - 01 / 7 2120 36,1 g 333
L. Kolle Ole Oskar Hoksrud J. Undem Jarlsberg Travbane 3 10/5 - 01 / 11 2120 35,0 188
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane - 11/4 - 04 / 6 2100 dg 473
9 2016: -12 -1 -0 -2 -3 -44 000 2015: -19 -3 -5 -2 -4 -101 500
Hage Frøya 2540 1 Plass 231 250
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 4 09/6 - 09 / 8 2180 32,3 368
e. Hage Lilja v. Friggbest M. Helland Sørlandets Travpark 8 26/5 - 04 / 9 2160 32,2 272
Pål Kaarby-Lone Kristensen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 19/5 - 09 / 9 2180 31,3 g 161
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 05/5 - 04 / 5 2140 34,1 g 388
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Wiig Sørlandets Travpark 5 28/4 - 09 / 10 2180 34,9 682
10 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2015: -27 -2 -2 -3 -8 -138 000
Frøen Oda 2 Plass 345 500
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Steinseth Drammen Travbane 4 04/7 - 03 / 4 2100 34,0a 58
e. Frøen Pila v. Minpil V. Hop Klosterskogen Travbane 3 27/6 - 04 / 15 2120 31,4 103
Merete Viksås /Roa B. Steinseth Klosterskogen Travbane 6 17/6 - 06 / 2 2100 31,7 g 100
V. Hop Merete Viksås B. Steinseth Biri Travbane 6 14/6 - 05 / 3 2100 32,9 g 141
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 07/6 - 05 / 2 2100 33,7 g 101
11 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -6 935 2016: -21 -3 -3 -3 -3 -108 556
Valle Åsa 3 Plass 398 991
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Drammen Travbane - 04/7 - 03 / 9 2100 g3 ag 119
e. Valle Eldi v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 3 23/6 - 02 / 7 2100 32,3 100
Stall Stranda G. Gundersen Arvika 0 11/6 - 09 / 4 2120 37,4 g 58
G. Gundersen A. Stensen Biri Travbane 6 14/12 - 09 / 9 2120 36,5 g 565
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 8 26/11 - 02 / 7 2120 36,1 g 161
12 2014: -9 -2 -1 -0 -3 -78 000 2013: -13 -4 -0 -1 -5 -199 000
Briskeby Frøkna 4 Plass 277 000
4 år RØD HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Kongsvinger Travbane 4 03/7 - 08 / 11 2240 33,3 g 18
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 26/6 - 01 / 6 2160 33,8 29
Anne-Marie Briskeby Holsve /Roa O. Mikkelborg Drammen Travbane 8 10/6 - 10 / 9 2120 34,6 g 43
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 31/5 - 10 / 8 2100 32,6 66
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 06/3 - 20 / 9 2160 43,4 P
13 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -22 -0 -1 -3 -7 -39 500
Høiby Jakk 5 Plass 50 000
6 år MØRKBR H v.Ulfrigg G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 08 / 1 2600 33,2 159
e. Høiby Ann v. Høiby Kongen M. Finsand Klosterskogen Travbane 6 13/6 - 03 / 11 2100 33,1ag 382
Vidar Finsand-Martine Finsand S. Jessen Sørlandets Travpark 3 01/6 - 02 / 1 2640 31,1 g 193
M. Helland Martine Finsand (A) M. Finsand Sørlandets Travpark 0 26/5 - 04 / 6 2160 32,4 2258
gul m/svart h og ermstriper T. Solberg Klosterskogen Travbane 9 18/4 - 07 / 15 2120 34,6 178
14 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Vethe Jerven 6 Plass 163 209
11 år SVART V v.Åsajerven B. Goop Arvika 0 23/6 - 05 / 2 2140 br g 60
e. Pålnett v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 0 04/6 - 02 / 2 2100 br ag 21
Yngve Garseg /Oslo V. Hop Momarken Travbane 3 06/5 - 02 / 12 2140 29,9a 144
K. Ødegaard B. Garseg Bjerke Travbane 0 14/3 - 03 / 2 2100 34,4a 237
blå m/rød bunn. B. Garseg Bjerke Travbane 0 20/2 - 09 / 2 2140 35,9 g 152
15 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Eddapila 7 Plass 63 500
10 år SVART HP v.Pål Even E. Høitomt Drammen Travbane 7 04/7 - 03 / 3 2100 34,8ag 112
e. Eddalill v. Friggbest L. Kolle Jarlsberg Travbane - 28/12 - 02 / 2 2100 dg ar 59
Stall Tariel L. Kolle Jarlsberg Travbane - 07/12 - 09 / 6 2120 dg 55
T. Hagmann Toril Haraldsen L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 16/11 - 02 / 10 2120 33,5 g 70
Sølv m svart sk.stk, seler & ermr, rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 21/10 - 02 / 1 2100 32,9 39