<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1
JOKER HAUKERØDS AS 4-ÅRSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.000 kr.
4-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : 6-11 Trippel : 6-11-8 Plass : 6-11-8

1 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -2 -0 -1 -5 -64 500
Stumne Stjerna 2100 1 Plass 168 500
6 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Drammen Travbane 2 09/7 - 02 / 11 2100 31,6a 105
e. Stumne Smil v. Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 3 01/7 - 02 / 12 2100 32,9a 245
Merete Viksås /Roa B. Steinseth Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 04 / 9 2100 35,8 g 408
G. Gundersen Merete Viksås B. Steinseth Klosterskogen Travbane 2 17/6 - 01 / 10 2100 34,0 222
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Steinseth Momarken Travbane 7 19/3 - 07 / 5 2160 37,3 rg 359
2 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2014: -15 -0 -4 -1 -5 -71 500
Lasken Lovise 2 Plass 164 500
6 år BRUN HP v.Lome Elden L. Kolle Drammen Travbane 5 04/7 - 03 / 7 2100 34,2a 30
e. Moshus Siri v. Slogum Jørn L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 07/6 - 05 / 5 2100 31,4 80
Stian Svendsen-Roald Amdalsrød L. Kolle Drammen Travbane 3 30/5 - 02 / 11 2100 34,7a 88
L. Kolle Heidi Moen (T) L. Kolle Biri Travbane 1 03/5 - 01 / 12 2120 33,8 46
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 2 19/4 - 01 / 5 2100 34,0 135
3 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -9 -1 -2 -0 -4 -33 500
Faramir 3 Plass 35 500
5 år RØD V v.Briskeby Philip R. Halvorsen Bergen Travpark 2 04/7 - 04 / 13 2140 32,3 80
e. Gylden Ila v. Ilmin F. Ringheim Bergen Travpark 7 20/6 - 05 / 13 2140 33,6 g 96
Brynjulv H. Løno-Anton G. Lahlum R. Halvorsen Bergen Travpark 2 08/6 - 02 / 1 2120 33,8 g 82
T. Borg Brynjulv H. Løno R. Halvorsen Bergen Travpark 1 30/5 - 09 / 1 2100 34,6 219
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl R. Halvorsen Bergen Travpark P 16/5 - 22 / 1 2100 38,5 P
4 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 4 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 18/6 - 02 / 8 2100 31,6a 123
e. Emily Trolla v. Alm Hellin O. Østre Arvika - 11/6 - 09 / 8 2140 dg 31
Stall C.R.R.K. O. Østre Momarken Travbane 0 14/5 - 03 / 11 2180 34,6 g 45
O. Østre Jan Roar Mjølnerød (T) O. Østre Årjäng 2 03/5 - 08 / 4 2160 31,1 27
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 11/4 - 04 / 2 2100 34,2 g 26
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odin Vinter 5 Plass 313 000
8 år MØRKBR V v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 5 23/6 - 02 / 9 2100 33,5 44
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter A. Stensen Biri Travbane 2 14/6 - 05 / 1 2100 32,3 56
Stall 17 H2, Drangedal A. Stensen Drammen Travbane - 30/5 - 02 / 2 2100 dg a 154
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 7 15/5 - 09 / 8 2100 34,2 g 186
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 7 01/5 - 09 / 2 2140 34,5 g 77
6 2016: -12 -2 -2 -0 -4 -69 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Farmens Arman 6 Plass 231 282
7 år MØRKBR V v.Åsajerven T. Hagmann Drammen Travbane 1 01/7 - 02 / 2 2100 30,5a 271
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 06/5 - 02 / 7 2140 br ag 206
Tommy Fløysand /Stokke J. Mjølnerød Momarken Travbane 8 28/3 - 02 / 9 2140 34,9ar 306
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 19/3 - 07 / 11 2160 35,5 g 68
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 26/11 - 01 / 1 2100 38,0 48
7 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 145 2014: -8 -0 -1 -1 -2 -19 871
Odanina* 7 Plass 109 698
6 år BRUN HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 3 04/6 - 02 / 1 2100 31,0a 203
e. Maia Mollyn v. Atom Vinter M. Jakobsson Åmål 3 05/5 - 06 / 5 2080 33,1 61
Sverige V. Hop Drammen Travbane 7 08/4 - 05 / 12 2120 35,0 g 271
V. Hop Ulrika Axelson (A) K. Johansen Bjerke Travbane 0 05/3 - 02 / 11 1609 35,6a 669
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Bjerke Travbane 0 28/11 - 09 / 11 2160 dist g 502
8 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -35 000 2016: -12 -1 -2 -1 -4 -55 500
Ty Lea 8 Plass 247 000
8 år SVART HP v.Lome Elden K. Johansen Drammen Travbane 3 04/7 - 03 / 5 2100 33,8ag 36
e. Ty Ina v. Rigel Jo K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 07/6 - 05 / 8 2120 31,7 g 127
Maren Øyo /Geilo G. Austevoll Biri Travbane 3 15/5 - 09 / 12 2100 33,1 150
K. Johansen Åse-Margrethe R. Øyo K. Johansen Drammen Travbane 1 25/4 - 03 / 5 2100 34,2a 72
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. V. Hop Klosterskogen Travbane - 11/4 - 04 / 12 2120 dg 84
9 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -18 859 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 224
Tangen Stegg 2120 1 Plass 430 158
9 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Stenberg Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 08 / 5 2600 32,7 20
e. Slogum Il v. Ilmin G. Stenberg Arvika 1 23/6 - 05 / 4 2140 31,8 36
Johnna Henningsen-John Grinde G. Stenberg Arvika 1 11/6 - 09 / 9 2140 32,3 79
G. Stenberg G. Stenberg Bjerke Travbane 5 21/5 - 02 / 6 2100 32,4a 56
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame E. Rennesvik Biri Travbane 2 03/5 - 01 / 4 2120 33,9 g 35
10 2018: -14 -0 -0 -1 -5 -25 500 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 2 Plass 285 764
9 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Kongsvinger Travbane 5 03/7 - 02 / 2 2200 32,3 g 58
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten C. Antonsen Momarken Travbane 2 25/6 - 08 / 4 2140 30,8 201
Heine Bernhus-Emil Bernhus C. Antonsen Bjerke Travbane 4 11/6 - 01 / 4 2100 31,9a 99
E. Høitomt C. Antonsen Bjerke Travbane 5 16/1 - 09 / 2 2140 33,4 67
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 5 29/12 - 08 / 8 2140 32,8 176
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 3 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 25/6 - 02 / 5 1609 29,1ag 33
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 13/6 - 03 / 12 2100 31,7a 30
Team Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 20/4 - 05 / 2 2140 31,1 g 20
T. Solberg Jan Anund Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 07/4 - 02 / 2 2140 31,6 56
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 0 29/3 - 02 / 10 2120 34,0 g 85
12 2018: -12 -0 -1 -3 -3 -31 500 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000
Kaptein Sabeltann 4 Plass 96 000
9 år BRUN V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 07/4 - 02 / 5 2160 32,2 34
e. Troll Rigela v. Frigg Mollyn Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/3 - 07 / 13 2160 32,2 35
Nathalie Jåsund Pedersen /Brennåsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 24/2 - 01 / 1 2140 dist 17
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 10/2 - 03 / 8 2160 33,8 21
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 25/11 - 05 / 4 2160 33,6 22
13 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 250 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Junior Raun 5 Plass 54 750
9 år RØD V v.Kjøstad Jo J. Blekkan Leangen Travbane 3 30/6 - 06 / 1 2140 31,6 109
e. Sunnmørstausa v. Lappe Troll* J. Blekkan Leangen Travbane 0 24/6 - 04 / 3 1640 33,2ag 27
Ida-Helen Nilsen /Borkenes J. Blekkan Orkdal Tråvpark 1 14/6 - 04 / 8 1720 32,9 19
J. Blekkan Anders Høgstad J. Blekkan Leangen Travbane 4 03/6 - 04 / 4 2140 32,8 41
Svart m/grønne&grå ermstriper, reklame J. Blekkan Leangen Travbane 4 27/5 - 10 / 13 2180 35,6 g 24
14 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -10 -0 -1 -0 -6 -30 000
Viljeblessen 6 Plass 132 500
9 år RØD V v.Briskeby Philip L. Kolle Bjerke Travbane 6 05/6 - 09 / 6 2140 31,6 292
e. Govilja v. Viljesterk G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/5 - 09 / 5 2140 34,1 g 72
Kåre Østenseth /Raufoss G. Austevoll Biri Travbane 4 03/5 - 03 / 4 2120 31,5 64
G. Austevoll Kåre Østenseth G. Austevoll Biri Travbane 6 12/4 - 03 / 9 2100 31,4ag 93
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 1 22/3 - 02 / 15 2120 32,7 162
15 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -2 -1 -2 -25 500
Knutli Lona 7 Plass 51 000
5 år SVART HP v.Troll Kos K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/6 - 02 / 2 2140 33,2 g 93
e. Stjernespika v. Sjefen K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/5 - 06 / 2 2140 br g 86
Stein-Harald Hoftaniska /Mysen J. Gaustad Bjerke Travbane 2 20/3 - 09 / 15 2160 32,5 g 320
H. Holm Stein-Harald Hoftaniska (A) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 17/3 - 03 / 12 1700 34,0a 279
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 05 / 4 2140 34,3 332