Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 REKRUTTLØP

Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-12-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : 6-9 Trippel : 6-9-1 Plass : 6-9-1

1 2015: -9 -0 -2 -1 -5 -30 000 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0
A Gifted Dancer 2100 1 Plass 109 500
5 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Wollebæk Biri Travbane P 14/6 - 23 / 2 2100 21,2 P
e. Lassie Blue Dancer v. Laddie Blue Chip (US) K. Johansen Bjerke Travbane 21/11 - 20 / 2 1640 25,1 B
Stall Gifted S. Eilefsen Momarken Travbane 13/11 - 22 / 3 2140 32,5 g N
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) S. Eilefsen Bjerke Travbane 05/9 - 20 / 7 1660 27,2 g B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
2 2015: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -15 -0 -2 -4 -2 -52 000
Sugaro (US) 2 Plass 106 000
5 år MØRKBR HP v.Andover Hall* (US) T. Smedshammer U.S.A. P 27/4 - 21 / 1 1609 13,0a P
e. Sugar N. Lindy (US) v. Lindy Lane* (US) T. Smedshammer U.S.A. P 20/4 - 21 / 1 1609 14,6a P
Signe Heggernes /Sandsli T. Smedshammer U.S.A. P 03/8 - 21 / 1 1609 17,4ag P
H. Holm Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Smedshammer U.S.A. 0 17/7 - 03 / 1 1609 15,5ag 1330
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
3 2018: -7 -0 -0 -0 -6 -20 000 2017: -20 -1 -5 -2 -4 -92 000
J.C. Superstar 3 Plass 407 500
8 år MELL.BR. V v.Herr Jægermeister* (S) D. Dalen Drammen Travbane P 01/7 - 20 / 3 2100 22,4 g P
e. Santa's Flori v. Super News (US) A. Henriksen Drammen Travbane N 08/4 - 20 / 3 2100 25,3 N
Sandra Johansen /Mjøndalen A. Henriksen Drammen Travbane 26/11 - 21 / 2 1700 dgpp N
D. Dalen Sandra Johansen T. Solberg Jarlsberg Travbane 09/11 - 20 / 1 2100 32,7 g N
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl A. Henriksen Drammen Travbane 08/10 - 22 / 1 1700 40,1 N
4 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Wonder 4 Plass 7 500
4 år BRUN HP v.Fast Photo* (US) R. Klausen Jarlsberg Travbane P 10/5 - 23 / 2 2100 23,0 P
e. Be My Beauty v. J.R. Broline* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 29/6 - 22 / 2 2100 29,2 B
Sandra Davidsen /Andebu L. Kolle Jarlsberg Travbane 01/6 - 22 / 1 2100 31,2 B
R. Klausen Sandra Davidsen
skrådelt mørk blå/sølvgrå, m.blå ermer
5 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -14 491 2017: -8 -0 -2 -1 -2 -22 000
Chamsiin 5 Plass 231 491
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) G. Gundersen Momarken Travbane P 25/6 - 20 / 2 2140 19,3 P
e. Global Line v. Love You* (FR) N. Jansen Jarlsberg Travbane 21/10 - 20 / 2 2100 30,2 B
Henning Kongsbak-Erik Skofsrud N. Jansen Jarlsberg Travbane 24/8 - 20 / 4 2100 32,9 g B
G. Gundersen Trond Skofsrud (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
6 2014: -12 -2 -1 -0 -4 -86 525 2013: -8 -2 -3 -0 -2 -74 755
Erica Hall* (S) 6 Plass 161 280
5 år BRUN HP v.Adams Hall* (US) B. Westergaard Aalborg P 13/2 - 91 / 3 2120 20,9 P
e. Joliecub (S) v. Piper Cub* (S) B. Westergaard Aalborg P 13/2 - 92 / 1 2120 20,9 P
Sverige
B. Westergaard
blå m/hvite kanter, hvit reklame
7 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -15 -3 -1 -1 -7 -67 500
Thai Festival 7 Plass 209 000
6 år BRUN HP v.Thai Tanic Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 28/4 - 20 / 1 2140 20,3 P
e. K.L.M. Goldie v. Armbro Goal* (US) P. Buer Forus Travbane 29/6 - 23 / 5 2040 29,7 g B
Lisbeth Baugerød /Grimstad
Å. Tengsareid
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
8 2016: -5 -1 -2 -0 -0 -27 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fin Fight 2120 1 Plass 64 000
12 år SVART V v.Home Alone* (S) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 07/6 - 01 / 4 2100 19,2 244
e. Alpestrine (US) v. Baltic Speed (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 10/5 - 21 / 6 2100 21,6 g P
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold K. Kvasnes Jarlsberg Travbane N 05/3 - 20 / 5 2100 dgpp N
M. Høitomt Anette Dobloug Talbot (T)
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame
9 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -17 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Winner Va Bene 2 Plass 68 500
7 år RØD V v.Ganymede (FR) L. Kolle Momarken Travbane 1 02/6 - 09 / 4 2140 18,0 133
e. Bezique Hanover (US) v. American Winner* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 16/5 - 21 / 4 2100 20,9 P
Bengt Solberg /Holmestrand
L. Kolle Bengt Solberg
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl