Neste løp >>>
Start ca kl. 13:37 V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige hopper høyest 72.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : 10-5 Trippel : 10-5-1 Plass : 10-5-1

1 2014: -22 -1 -0 -0 -6 -30 500 2013: -24 -0 -2 -6 -9 -87 000
Trø Frøkna 2100 1 Plass 137 500
6 år SVART HP v.Fakse* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 01/7 - 08 / 11 2620 32,3 43
e. Trø Flikka v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/6 - 02 / 1 2140 dg 433
Stall Soltun & Stall Werktal E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 31/5 - 03 / 4 2100 31,4 g 92
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/5 - 09 / 11 2140 31,5 215
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/5 - 09 / 4 2160 33,0 49
2 2016: -4 -0 -0 -2 -1 -13 500 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -17 500
Månestjerna 2 Plass 243 238
7 år BRUN HP v.Sjefsbrunen O. Østre Momarken Travbane 0 20/6 - 01 / 4 2140 30,1a 558
e. Synne Jenta v. Sokna Troll O. Østre Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 3 2140 33,5 g 811
Gunn Elisabeth Bakken-Bjarne Syversen H. Holm Bjerke Travbane 0 12/3 - 02 / 8 2100 31,6a 265
T. Solberg Bjarne Syversen (A) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 02 / 1 2609 34,9a 413
Blå m/gull seler&stjerner, reklame C. Antonsen Bjerke Travbane 0 20/2 - 03 / 3 2140 33,0 200
3 2013: -14 -1 -1 -2 -7 -45 850 2012: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000
Tutta 3 Plass 51 850
8 år M.M. BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Drammen Travbane 1 04/7 - 03 / 6 2100 33,1a 363
e. Grimblessa v. Braute I. Melby Biri Travbane 4 23/6 - 02 / 10 2100 32,5 163
Ola Anders Opheim-Gunnar Opheim I. Melby Orkdal Tråvpark 0 14/6 - 02 / 10 2100 36,4 183
O. Østre Andreas Opheim I. Melby Leangen Travbane 3 03/6 - 04 / 7 2160 31,6 360
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame I. Melby Leangen Travbane 5 27/5 - 01 / 10 2180 33,0 323
4 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -1 -2 -1 -19 500
Lomana 4 Plass 98 500
9 år SVART HP v.Lome Elden T. Wollebæk Drammen Travbane 0 07/1 - 05 / 7 2120 35,7 g 250
e. Svartana v. Alm Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 6 23/12 - 02 / 5 1600 33,9 g 37
Jeanett Marie Dagsvold /Drammen J. Dagsvold Biri Travbane 4 14/12 - 05 / 3 2100 34,5a 142
J. Dagsvold J. Dagsvold Biri Travbane 0 09/12 - 03 / 6 1609 34,2ag 46
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek J. Dagsvold Biri Travbane 6 30/11 - 05 / 11 1609 32,1ag 96
5 2014: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2013: -23 -0 -3 -1 -10 -58 192
Komnes Storstjerne 5 Plass 74 192
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 08 / 7 2620 32,6 331
e. Komnes Glitter v. Dublan A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 21/6 - 04 / 9 2100 32,1a 258
Eivind Gravdal /Hof A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 17/6 - 06 / 7 2120 33,1 g 248
A. Heisholt A. Heisholt Jarlsberg Travbane 4 07/6 - 05 / 14 2120 31,5 197
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 05 / 6 2100 br g 568
6 2017: -18 -3 -2 -2 -4 -109 396 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -45 000
Eos Marinka 6 Plass 302 529
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 21/6 - 04 / 3 2100 32,0a 36
e. Atom Lilja v. Åsrapp G. Gundersen Bjerke Travbane 7 12/6 - 02 / 5 2140 31,3 g 40
Martine O. Sørvik /Skotselv G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 07/6 - 05 / 10 2120 30,6 48
V. Hop Per Dave Holtung (T) T. Solberg Biri Travbane 0 24/5 - 03 / 2 2100 31,6 g 39
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/5 - 06 / 3 2140 30,9 g 469
7 2014: -12 -0 -0 -2 -3 -28 000 2013: -15 -1 -4 -1 -5 -67 000
Frøken Rastløs 7 Plass 111 584
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 21/6 - 04 / 11 2100 33,0a 208
e. Bestfrøkna v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane 2 11/6 - 01 / 8 2100 31,8a 214
Stall Frøken Rastløs K. Johansen Momarken Travbane 2 23/4 - 03 / 12 2140 32,0a 302
K. Johansen Therese Andresen L. Kolle Momarken Travbane 6 28/3 - 02 / 1 2140 33,8ag 187
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 4 20/3 - 09 / 5 2160 32,8 g 176
8 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000
Eike Linn 8 Plass 61 500
7 år RØD HP v.Moe Odin K. Olafsen Bjerke Travbane 0 19/3 - 01 / 8 2100 34,2a 1261
e. Eike Borka v. Bork Rigel G. Austevoll Drammen Travbane 8 10/3 - 05 / 13 2120 33,3 319
Kenneth Olafsen /Sande I Vestfold K. Olafsen Drammen Travbane 7 14/1 - 05 / 2 2100 35,5 g 1098
D. Dalen Kenneth Olafsen (A) K. Olafsen Drammen Travbane 0 07/1 - 05 / 15 2120 35,1 774
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Olafsen Jarlsberg Travbane 4 03/1 - 01 / 1 1609 32,2ag 140
9 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -14 -0 -0 -1 -3 -12 000
Aktivia 9 Plass 61 500
7 år SVART HP v.Trø Faks R. Aarlie Momarken Travbane - 02/7 - 05 / 2 2140 dg a 323
e. Evenspia v. Pål Even R. Aarlie Biri Travbane 0 14/6 - 05 / 9 2120 32,7 g 388
Jan Tore Eidsvik /Fana E. Flolid Bergen Travpark P 30/5 - 22 / 1 2100 35,1 P
R. Aarlie O. Wassberg Bergen Travpark 6 13/4 - 03 / 13 2140 33,5 391
Delt svart/rød C. Olsen Bergen Travpark 7 21/3 - 05 / 8 2120 34,5 g 723
10 2013: -15 -3 -3 -1 -1 -102 500 2012: -4 -0 -1 -0 -2 -11 000
Frk. Flagvinna 10 Plass 150 500
8 år BRUN HP v.Alm Viktor L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 17/6 - 06 / 6 2120 30,3 112
e. Henfiksa v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane - 29/5 - 02 / 6 1640 dg 282
Trine Lise Fevang-Roar Fevang D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/5 - 02 / 8 2100 br ag 364
L. Kolle Trine Lise Fevang D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 05 / 9 2120 33,0 g 313
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/3 - 08 / 4 1609 32,7a 124
11 2013: -14 -1 -1 -0 -4 -33 500 2012: -12 -1 -0 -2 -4 -31 000
Tekno Leika 11 Plass 64 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane - 10/6 - 03 / 6 1640 dg a 59
e. Lappleika v. Lapp Nils (S) K. Johansen Bjerke Travbane 6 29/5 - 02 / 5 1640 30,1 273
Torstein Skjaker /Jaren K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/5 - 02 / 12 2100 31,9a 575
G. Austevoll Torstein Skjaker K. Johansen Bjerke Travbane - 17/4 - 03 / 4 2640 dg 405
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/3 - 01 / 6 2100 35,9ag 97