<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:25 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -14 -0 -2 -1 -5 -41 000
Wallner 1640 1 Plass 285 000
7 år BRUN H v.Make It Happen (US)
e. Northern Ginger (CA) v. Balanced Image (US)
Stall Toftner
S. Hammersborg
svart m/rød sele høyre side + rekl.
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lightning Chip 2 Plass 90 500
8 år MELL.BR. V v.Chipmate* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 05/6 - 20 / 2 1640 26,4 B
e. Dina Drew (S) v. Mr. Drew (US)
Tore Nyhuus-Inger Nyhuus
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
3 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -10 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -19 000
Mariell's Memory 3 Plass 61 000
7 år SVART HP v.Pine Chip* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 05/6 - 20 / 1 1640 29,9 g B
e. Malin's Girl v. Karate Chop* (US)
May Lene Johnsen-Øyvind Hegg
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2016: -8 -1 -2 -0 -2 -84 000 2015: -11 -4 -4 -0 -0 -239 165
Cash Street 4 Plass 323 165
5 år MØRKBR V v.Ready Cash* (FR)
e. Global Tooma (S) v. Supergill* (US)
Stall Bacalao
A. Stensen Sigbjørn Kolnes (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
J.T.'s Jet 5 Plass 108 500
8 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR)
e. Protection (US) v. Armbro Goal* (US)
Vidar Ødegaard /Matrand
G. Austevoll Sigbjørn Kolnes (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -1 -3 -14 482
Kantus 1660 1 Plass 14 482
4 år SVART V v.Lome Kongen S. Fossen Bjerke Travbane 12/6 - 20 / 8 1660 53,1 g B
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S)
Astrid Fossen-Ahne Fossen
S. Fossen
blå m/rødt kryss og ermer
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -1 -1 -2 -20 000
Børke Bertine 2 Plass 80 360
7 år BRUN HP v.H.G. Balder
e. Børke Berta v. Lykke Gutten
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen
K. Brenden Sigbjørn Kolnes (T)
gul m/svart skråbånd.
8 2018: -17 -6 -4 -1 -2 -462 045 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 3 Plass 1 220 156
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 05/6 - 20 / 4 1660 52,0 g B
e. Ylblesa v. Pajaprins
Ole Jakob Akre /Rendalen
B. Steinseth Ole Jakob Akre
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl
9 2015: -13 -4 -1 -0 -3 -119 934 2014: -11 -1 -0 -2 -5 -53 778
Komnes Fossen 4 Plass 173 712
4 år MØRKBR V v.Åsajerven S. Fossen Bjerke Travbane 05/6 - 20 / 5 1660 50,7 B
e. Komnes Bella v. Spikeld
Erik Korsvolla & Stall Bøyding
H. Storås Stig Ingar Fossen (B)
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkescott 5 Plass 0
2 år BRUN H v.Tangen Scott
e. Bringakers Sara v. Lykkebron*
Gry Slattum /Skedsmokorset
K. Johansen Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -4 -1 -2 -3 -152 000
Torpa Nils 6 Plass 228 000
5 år BRUNBORKET H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 29/5 - 20 / 2 1640 50,4 B
e. Spikmolly* v. Mentor Mollyn
Folkehesten Leangen
T. Solberg Sigbjørn Kolnes (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame