<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:52 V65-2
HOPPELØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 135.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : 1-2 Trippel : 1-2-7 Plass : 1-2-7

1 2014: -2 -0 -1 -0 -0 -7 500 2013: -16 -2 -1 -2 -3 -58 500
Gaupen Nina 2100 1 Plass 125 000
7 år BRUN HP v.Åkre Lurifax* (S) J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 05/5 - 04 / 11 2180 30,4 g 111
e. Elding June v. Elding J. Undem Jarlsberg Travbane - 01/2 - 07 / 12 2120 dg 178
Jan Kjeldsen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 06 / 5 2100 br g 78
J. Undem Jan Kjeldsen J. Undem Drammen Travbane 7 07/1 - 05 / 10 2120 34,7 g 87
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane - 16/10 - 05 / 4 2100 dg a 27
2 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -12 -1 -1 -0 -2 -27 500
Ridder Mirakla 2 Plass 118 500
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor K. Johansen Biri Travbane 0 24/5 - 03 / 3 2100 32,3 g 521
e. Aasfrigga v. Friggbest E. Høitomt Leangen Travbane 4 06/5 - 03 / 2 2140 34,5 55
Linda Ridderseth-Lisa Henriette Schmidt E. Høitomt Biri Travbane 0 19/4 - 03 / 3 2100 32,7a 525
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Biri Travbane 8 12/4 - 09 / 8 2120 33,6 534
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 17/3 - 03 / 9 1700 34,4a 159
3 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 3 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Sagholen Åmål 6 05/5 - 04 / 2 2080 31,4 194
e. Slogum Bra v. Braute G. Austevoll Momarken Travbane 5 23/4 - 05 / 2 1640 30,8 262
Marianne Klepaker /Lillesand O. Sagholen Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 8 1609 34,1ag 169
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 0 01/4 - 01 / 5 1640 33,8ag 233
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 6 22/1 - 03 / 4 2160 35,0 g 269
4 2014: -22 -1 -0 -0 -6 -30 500 2013: -24 -0 -2 -6 -9 -87 000
Trø Frøkna 4 Plass 137 500
6 år SVART HP v.Fakse* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/5 - 09 / 11 2140 31,5 215
e. Trø Flikka v. Bork Rigel E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/5 - 09 / 4 2160 33,0 49
Stall Soltun & Stall Werktal E. Høitomt Momarken Travbane 4 23/4 - 03 / 3 2140 32,2a 89
E. Høitomt E. Høitomt Drammen Travbane 2 08/4 - 05 / 6 2120 34,1 25
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Biri Travbane 3 08/3 - 02 / 2 2100 33,3 28
5 2013: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -6 -0 -0 -2 -1 -28 500
Espe Elle 5 Plass 70 500
5 år MØRKBR HP v.Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 06 / 4 2100 br 294
e. Espe Mindi v. Pilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 09/11 - 03 / 2 2100 33,6 99
Camilla Heim Klepaker /Tjodalyng L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/8 - 05 / 10 2140 32,1 g 150
L. Kolle Renate Aarlie (T) L. Kolle Drammen Travbane 3 23/6 - 03 / 3 2120 31,8 g 254
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 8 24/4 - 05 / 8 1700 32,8ag 101
6 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -73 000 2016: -17 -4 -4 -1 -3 -308 000
Gunda 6 Plass 717 500
8 år SVART HP v.Åsajerven T. Espedal Klosterskogen Travbane 4 23/5 - 08 / 2 2100 31,8ag 98
e. Kos Vesla v. Eng Svarten T. Borg Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 05 / 14 2120 31,2 g 59
Harald Wennesland /Lillesand T. Borg Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 04 / 5 2100 30,8ag 77
G. Bachmann T. Borg Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 02 / 1 2100 32,5 97
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl T. Borg Bjerke Travbane - 06/3 - 09 / 11 2140 g0 g 128
7 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 7 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 4 1609 32,7ag 94
e. Kryllingseira v. Troll Jahn K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 02 / 3 1600 35,9 g 101
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Bjerke Travbane 4 12/12 - 08 / 9 2160 32,4 146
V. Hop Einar Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 29/11 - 02 / 2 2100 33,4ag 193
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 16/11 - 03 / 6 2600 33,3 296
8 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -23 -2 -1 -1 -10 -86 500
Catosi* 2120 1 Plass 211 828
9 år BRUN HP v.Lome Elden A. Akselsen Jarlsberg Travbane 7 18/5 - 05 / 10 2120 30,2 1089
e. Polar Fortuna v. Braute A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 02/5 - 07 / 9 2100 30,5a 315
Sverige A. Akselsen Jarlsberg Travbane 7 26/4 - 05 / 11 2120 31,2 532
A. Akselsen Frode Akselsen C. Antonsen Drammen Travbane 2 14/4 - 02 / 9 2100 34,2ag 123
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 05/4 - 04 / 2 2100 30,0a 789
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 2 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten H. Holm Momarken Travbane 3 14/5 - 06 / 4 2140 29,6a 31
e. Skjegge Lill v. Elding H. Holm Bjerke Travbane 2 11/5 - 06 / 5 2140 29,6 261
Per Hellgren /Ørje H. Holm Drammen Travbane 4 08/4 - 07 / 2 2100 31,0 g 140
H. Holm Rune Wilberg V. Hop Momarken Travbane 0 01/4 - 01 / 4 1640 30,5ag 104
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 3 27/3 - 03 / 1 2140 31,5 237
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Fjord Storma 3 Plass 82 500
9 år BRUN HP v.Storm Jo T. Solberg Bjerke Travbane 0 10/5 - 03 / 9 1609 30,2a 143
e. Storeng Silva v. Elding A. Solhus Leangen Travbane 0 22/4 - 06 / 9 1640 31,1a 377
Randulf Haukås /Elnesvågen E. Kristiansen Leangen Travbane 0 12/11 - 07 / 8 1640 34,6a 822
T. Solberg Randulf Haukås O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 30/9 - 09 / 4 2140 33,2 574
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Kristiansen Leangen Travbane P 30/7 - 22 / 7 2160 36,4 P
11 2013: -8 -0 -0 -1 -1 -8 000 2012: -15 -0 -0 -1 -8 -30 500
Tveter Kosa 4 Plass 101 100
14 år SVART HP v.Kos Knekten T. Borg Bjerke Travbane 6 17/10 - 03 / 11 2160 32,3 422
e. Nerli Tia v. Elding K. Malmin Bjerke Travbane 6 04/10 - 01 / 1 1609 29,9a 217
Frank O. Sørensen /Nykirke T. Borg Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 12 2160 30,0 1099
T. Borg Frank O. Sørensen O. Kjenner Drammen Travbane 0 11/9 - 04 / 3 2100 34,3a 141
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 5 30/8 - 01 / 7 1609 31,3a 353