<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : 8-4 Trippel : 8-4-3 Plass : 8-4-3

1 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 2100 1 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 4 11/5 - 10 / 14 3200 26,8 567
e. Høibysiv v. Troll Jahn C. Antonsen Klosterskogen Travbane 5 02/5 - 05 / 8 2100 24,3a 315
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Åby 0 20/4 - 04 / 6 2200 25,1 1256
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 0 01/4 - 05 / 1 2140 27,0a 97
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 6 02/3 - 08 / 6 2100 30,7a 228
2 2013: -5 -0 -1 -0 -1 -17 500 2012: -15 -1 -2 -3 -4 -250 070
Kasper Mollyn 2 Plass 1 566 151
10 år BRUN H v.Braute K. Malmin Bjerke Travbane 2 24/4 - 06 / 7 1609 23,1a 145
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 05 / 4 2100 27,2ag 1249
Sverre Hjørnerød-Jonas Hjørnerød K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/2 - 09 / 10 2140 26,8 531
G. Austevoll Sverre Hjørnerød (A) K. Malmin Bjerke Travbane 7 19/1 - 09 / 9 2680 27,6 468
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Malmin Momarken Travbane 6 29/12 - 06 / 10 1640 25,5 196
3 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -10 -0 -2 -0 -2 -33 000
Tangen Scott 3 Plass 2 818 559
12 år GRÅ H v.Moe Odin L. Pedersen Biri Travbane 1 12/4 - 08 / 11 2160 25,7 35
e. Slogum Vår v. Atom Vinter A. Stensen Bjerke Travbane 2 10/4 - 07 / 12 2100 24,2a 383
Anita Sønsteby /Sokna V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 05 / 12 2100 26,8a 1178
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Momarken Travbane 4 29/12 - 06 / 1 1640 25,4 179
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Drammen Travbane 5 08/12 - 06 / 12 1700 25,2a 309
4 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 4 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 3 24/4 - 06 / 6 1609 23,2a 186
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/4 - 07 / 3 2100 24,9a 882
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll A. Stensen Momarken Travbane 5 01/4 - 05 / 11 2140 26,4a 629
B. Steinseth Brynjulf Bjørge B. Steinseth Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 2 1609 27,1a 503
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Biri Travbane 0 10/11 - 09 / 13 2620 33,0 541
5 2013: -5 -0 -0 -1 -2 -33 500 2012: -12 -1 -1 -2 -2 -131 513
Feseth Lynet 5 Plass 3 129 092
13 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 24/4 - 06 / 2 1609 24,6ag 53
e. Åslilja v. Bork Rigel A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 10 / 12 2100 24,5a 917
Stall Feseth Lynet A. Stensen Bjerke Travbane 0 10/10 - 07 / 6 2100 26,3a 85
T. Wollebæk Ola Engevold (B) J. Olsen Turku 4 22/9 - 11 / 2 2100 24,5a 993
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl J. Olsen Skellefteå 3 08/9 - 07 / 1 1640 21,3a 154
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 6 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Lier Sørlandets Travpark 5 19/5 - 04 / 5 2160 26,7 323
e. Ara Tulla v. Atom Vinter P. Arvesen Bjerke Travbane 0 11/5 - 10 / 10 3180 28,1 1609
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke K. Lier Biri Travbane 4 12/4 - 08 / 8 2120 29,0 430
P. Arvesen O. Sagholen Momarken Travbane 0 01/4 - 05 / 9 2140 28,5ag 629
rød m/grønn vinkel K. Lier Klosterskogen Travbane 7 29/3 - 03 / 10 1720 29,0 556
7 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 7 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Bjerke Travbane 0 11/5 - 10 / 15 3200 27,4 285
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Bjerke Travbane 0 10/4 - 07 / 7 2100 24,9a 273
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Momarken Travbane 4 01/4 - 05 / 3 2140 26,4a 71
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 8 1609 25,5a 368
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Biri Travbane 3 02/11 - 03 / 2 1609 27,5a 80
8 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 8 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder K. Johansen Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 05 / 9 2100 24,8a 41
e. Gylden Perla v. Pajaprins K. Johansen Momarken Travbane 1 16/3 - 06 / 5 2140 26,0 31
Bent Olav Wigdal /Vikersund K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/2 - 09 / 1 2140 27,7 g 57
K. Johansen Pål Sem (T) K. Johansen Bjerke Travbane 1 22/12 - 09 / 13 2200 24,3 40
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 1 10/11 - 09 / 3 2600 31,1 22
9 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 9 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) B. Goop Momarken Travbane 0 16/3 - 06 / 7 2160 26,4 414
e. Korenka* v. Korbest G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 4 1609 25,1a 147
Sverige G. Gundersen Leangen Travbane 0 09/2 - 09 / 8 2180 26,7 130
P. Midtfjeld Mats Andersson (T) J. Kontio Romme - 15/12 - 09 / 15 2180 dg g 64
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Kontio Bergsåker 2 01/12 - 08 / 2 2140 25,1ag 44