<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:55 Radio Metro Cup - Finale

Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 8 startende.
3-12-årige. Startgrunnlag og poeng per den 12. mai 2013 kl. 24:00.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : 1-2 Trippel : 1-2-8 Plass : 1-2-8

1
B.W.L.Champion* (S) 1609 0 Plass
9 år BRUN V v.Pine Chip* (US) J. Takter Umeå 1 27/4 - 11 / 5 1640 11,7a 76
e. Lovely (S) v. Top Love (S) B. Goop Romme 5 31/3 - 10 / 5 2640 16,4 g 65
Sverige B. Goop Romme 1 22/3 - 07 / 8 1640 13,4a 93
B. Goop V. Karhulahti Solvalla 0 09/3 - 10 / 2 1640 13,4a 723
N/A V. Karhulahti Mantorp 5 25/2 - 03 / 7 1660 13,9 100
2
Montgomery Hill* (DK) 0 Plass
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) J. Takter Jägersro 1 30/4 - 01 / 8 1640 13,2a 19
e. Funny Hill (DK) v. Mr. Vic* (US) P. Ingves Åby 2 07/4 - 08 / 2 2640 14,3a 14
Danmark P. Ingves Halmstad 3 18/3 - 07 / 4 1640 14,0a 83
F. Jensen K. Haugstad Jägersro 1 26/2 - 01 / 9 1640 13,5a 16
N/A F. Jensen Halmstad 0 26/1 - 07 / 7 2140 br ag 245
3
Væsterbo Paradise* (S) 0 Plass
10 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) J. Juel Aalborg 1 07/4 - 08 / 2 2100 13,2a 166
e. Bella Victoria CMF (US) v. Giant Victory* (US) J. Juel Jägersro 1 19/3 - 02 / 1 2140 14,5a 54
Danmark J. Juel Charlottenlund 2 24/2 - 04 / 3 1600 13,1a 41
J. Juel J. Juel Jägersro 3 12/2 - 01 / 1 2140 14,8a 29
N/A J. Juel Jägersro 4 22/1 - 01 / 1 2140 15,7a 34
4
I'm the Answer U.S.* (US) 0 Plass
9 år SVART V v.Credit Winner* (US) E. Adielsson Axevalla 4 30/4 - 08 / 1 2140 15,1a 20
e. Southwind Flanders (US) v. Lindy Lane* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 05/12 - 02 / 8 1609 15,8a 37
Danmark F. Hamre Bjerke Travbane 0 24/10 - 07 / 8 1609 14,1a 59
L. Kolle F. Hamre Leangen Travbane 1 06/10 - 06 / 7 2140 14,8a 15
N/A T. Jansson Solvalla 4 30/9 - 09 / 1 2140 13,0a 31
5
O'grady* (DK) 0 Plass
11 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) F. Jensen Skive 3 05/5 - 11 / 1 1700 13,4a 12
e. Dawn Garbo (DK) v. Smasher* (US) F. Jensen Aalborg 2 07/4 - 08 / 4 2100 13,5a 13
Danmark F. Jensen Halmstad 1 18/3 - 07 / 6 1640 13,8a 19
Å. Svanstedt F. Jensen Åby 2 28/2 - 08 / 12 1640 13,0a 16
N/A B. Jørgensen Charlottenlund 3 28/10 - 10 / 2 2000 13,6ag 62
6
Joke Face* (S) 0 Plass
7 år LYSBRUN H v.Viking Kronos* (IT) L. Kolgjini Kalmar 1 12/4 - 07 / 3 2140 13,7a 14
e. Kalmie Melody* (FR) v. Full Account* (FR) L. Kolgjini Mantorp 0 06/4 - 07 / 6 2140 14,1ag 51
Sverige L. Kolgjini Jägersro 1 05/3 - 03 / 1 2140 13,3a 13
A. Kolgjini L. Kolgjini Jägersro 0 09/2 - 07 / 7 2140 15,3ag 29
N/A L. Kolgjini Jägersro 5 31/3 - 07 / 5 2140 15,0a 28
7
Winmecredit* (US) 0 Plass
10 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) F. Hamre Bergen Travpark 2 04/5 - 09 / 11 1600 12,6a 24
e. Lamitech Dancing* (US) v. Valley Victory* (US) F. Hamre Klosterskogen Travbane 3 30/3 - 09 / 3 2100 15,4a 91
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Momarken Travbane 6 16/3 - 10 / 6 1640 13,7a 287
G. Gundersen F. Hamre Drammen Travbane 3 02/3 - 09 / 4 2100 18,1a 26
N/A F. Hamre Bergen Travpark 1 16/2 - 06 / 4 2100 14,6a 17
8
Acolyte Hanover* (US) 0 Plass
7 år BRUN H v.Windsongs Legacy* (US) F. Hamre Biri Travbane 2 27/4 - 09 / 2 2100 13,3a 28
e. Astraea Hanover (US) v. Valley Victory* (US) V. Hop Bjerke Travbane 1 17/4 - 07 / 4 2100 14,3a 21
Danmark P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 4 30/3 - 09 / 9 2100 15,5a 286
V. Hop V. Hop Momarken Travbane 5 16/3 - 10 / 8 1640 13,2a 378
N/A V. Hop Drammen Travbane 2 02/3 - 09 / 3 2100 18,1a 28