<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:06 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : 3-9 Trippel : 3-9-5 Plass : 3-9-5

1 2014: -12 -0 -4 -0 -2 -48 903 2013: -20 -0 -5 -3 -5 -66 250
Durango 2100 1 Plass 263 653
9 år SVARTBRUN V v.Pål Even A. Solhus Leangen Travbane 5 22/4 - 05 / 3 1640 29,6a 200
e. Durga v. Dublan A. Solhus Leangen Travbane 0 25/3 - 01 / 11 2140 31,2a 18
Kari Aunhaug /Løkken Verk A. Solhus Leangen Travbane 3 11/3 - 09 / 6 1640 29,5ag 93
A. Stensen Kari Aunhaug A. Solhus Leangen Travbane 2 25/2 - 05 / 1 2140 29,4a 260
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Bergem Leangen Travbane 0 21/1 - 03 / 8 1640 30,4ag 907
2 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 2 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden G. Gundersen Bergen Travpark 7 13/4 - 05 / 2 1600 30,1 g 91
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Klosterskogen Travbane 1 29/3 - 08 / 8 2100 31,2ag 125
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 5 20/3 - 03 / 10 2660 31,1 228
T. Borg Josefine Eilertsen (S) G. Gundersen Drammen Travbane 5 02/3 - 06 / 8 2140 32,4 402
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 2 20/2 - 03 / 10 2160 31,6 89
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 3 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld V. Hop Biri Travbane 0 27/4 - 05 / 2 2100 29,6 45
e. Spensti v. Pilmin M. Antonsen Bjerke Travbane 0 17/4 - 03 / 15 2680 31,1 241
Morten Antonsen /Gran J. Dagsvold Biri Travbane 1 22/3 - 04 / 4 1609 27,3a 35
V. Hop Morten Antonsen (T) J. Dagsvold Bjerke Travbane 1 13/3 - 03 / 9 1640 29,3 46
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Dagsvold Klosterskogen Travbane 2 07/3 - 06 / 3 1700 28,8a 80
4 2015: -10 -0 -1 -1 -3 -35 752 2014: -24 -4 -2 -4 -9 -232 475
Mjølner Faksa 4 Plass 497 976
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 01/5 - 04 / 10 2140 29,7 113
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Årjäng 3 21/4 - 07 / 2 2140 30,0 448
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 08/4 - 07 / 6 2140 29,7 147
K. Johansen Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 23/3 - 01 / 2 2160 31,3 g 165
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 23/2 - 08 / 4 2640 31,9 351
5 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -23 -3 -1 -1 -7 -77 803
Lustra Eldar 5 Plass 334 004
8 år MØRKBR V v.Lome Elden M. Amundsen Momarken Travbane P 23/4 - 21 / 1 2140 40,3 P
e. Lannem Stjerna v. Braute C. Antonsen Momarken Travbane 5 16/4 - 02 / 10 2140 30,7a 198
Odd-Arne Sagholen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 06/3 - 05 / 8 2600 34,7ag 80
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 4 22/2 - 01 / 7 2100 29,2a 176
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 6 12/2 - 04 / 4 1609 30,3a 96
6 2013: -5 -1 -0 -0 -3 -26 000 2012: -17 -0 -3 -4 -5 -64 500
Horgen Sverre 6 Plass 147 000
9 år BRUN H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 29/3 - 08 / 5 2100 31,6a 110
e. Horgen Laila v. Auvin (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/3 - 03 / 15 2660 32,1 g 157
Tommy Bjerkely-Casper Opsahl Bjerkely E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/3 - 05 / 6 2600 31,7a 80
E. Høitomt Alf Stordal (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 01/2 - 05 / 7 2100 31,9ag 55
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 01 / 7 2100 29,4a 30
7 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 7 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding O. Anholt Momarken Travbane 6 23/4 - 08 / 3 2140 29,8 554
e. Vinnitulla v. Pål Lunar O. Anholt Drammen Travbane 7 14/4 - 09 / 2 2100 33,7 644
Robert Anholt-Oddvar Anholt O. Anholt Drammen Travbane 3 04/4 - 04 / 3 1700 29,6a 899
O. Anholt O. Anholt Klosterskogen Travbane 8 17/3 - 02 / 9 2100 33,8 1343
hvit m/3 svarte skråbånd,rød søm+rekla O. Anholt Drammen Travbane 8 28/2 - 04 / 9 2100 33,9a 856
8 2019: -6 -2 -0 -2 -2 -87 162 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Viking Faks 8 Plass 563 867
10 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Färjestad 8 29/4 - 04 / 3 2180 29,3 g 28
e. Spik Løva* v. Spikeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 03/4 - 09 / 2 2140 31,4 19
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 08 / 2 2100 29,6 341
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 12/3 - 02 / 12 2100 30,4a 25
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 27/2 - 03 / 11 2100 31,0ag 71
9 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 9 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld E. Hafskjold Bjerke Travbane 2 24/4 - 09 / 7 2100 29,7a 121
e. Silje Spretta v. Pajaprins K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 11/4 - 09 / 11 1700 29,4a 374
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/3 - 03 / 7 2660 31,4 280
K. Malmin Gunnar Kværne G. Austevoll Forus Travbane 0 26/1 - 06 / 3 2550 33,7 427
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 17/1 - 03 / 5 2100 g7 g 212
10 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hurdalsgutten 10 Plass 227 700
12 år SVART V v.Bokli Balder L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 18/4 - 03 / 10 1700 30,2ag 705
e. Lyngdally v. Finstad Lars J. Eilertsen Bjerke Travbane P 10/4 - 21 / 3 2160 38,5 g P
Erik Hem /Ramnes T. Solberg Bjerke Travbane - 22/8 - 04 / 6 2100 dg a 278
L. Kolle Erik Hem L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 05 / 2 1700 29,4ag 266
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Eilertsen Bjerke Travbane 4 18/7 - 08 / 3 2100 31,2a 418
11 2014: -7 -0 -1 -0 -2 -12 500 2013: -22 -1 -2 -3 -4 -109 000
Gea 11 Plass 223 500
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) M. Helland Bjerke Travbane 4 01/5 - 04 / 1 2140 29,9 60
e. Slogum Gry v. Elding M. Helland Momarken Travbane 3 16/4 - 02 / 2 2140 30,5a 85
Martin Lyssand /Os M. Helland Bjerke Travbane - 03/4 - 09 / 8 2140 dg 77
M. Helland Merete Viksås V. Hop Bjerke Travbane 3 20/3 - 03 / 9 2660 30,5 121
gul m/svart h og ermstriper V. Hop Bjerke Travbane - 13/3 - 04 / 5 2140 dg 34