<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : 1-7 Trippel : 1-7-9 Plass : 1-7-9

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 1609 1 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Bjerke Travbane 1 24/4 - 03 / 7 2140 28,6 90
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Bjerke Travbane 1 05/12 - 03 / 1 2140 31,9 21
Stall L.E.K. B. Steinseth Bjerke Travbane 2 14/11 - 02 / 1 2140 30,9 124
B. Steinseth Leif Skogen T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 05 / 2 2100 31,3 109
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/10 - 04 / 2 2100 31,5a 25
2 2013: -10 -0 -0 -1 -1 -8 500 2012: -25 -2 -5 -2 -4 -100 000
Horgen Don 2 Plass 108 500
5 år BRUN V v.Spikeld H. Nordland Jarlsberg Travbane 5 26/4 - 02 / 6 1609 27,9ag 137
e. Horgen Laila v. Auvin (S) H. Nordland Biri Travbane 3 19/4 - 06 / 12 2100 30,1a 185
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 11/4 - 02 / 8 2500 32,8ag 197
H. Nordland H. Nordland Klosterskogen Travbane - 07/3 - 06 / 7 1700 g9 ag 95
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Bjerke Travbane 0 27/2 - 03 / 12 2100 33,3ag 150
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -3 -0 -0 -3 -54 000
Kong Carl 3 Plass 112 267
8 år BRUN V v.Torpa Carl* G. Austevoll Biri Travbane 0 12/4 - 06 / 12 1609 31,1ag 179
e. Oddevinna v. Pål Lunar G. Austevoll Biri Travbane 6 22/3 - 04 / 8 1609 28,8a 80
Karin Engen /Vistdal E. Høitomt Biri Travbane 1 08/3 - 04 / 11 1609 29,2a 65
E. Høitomt Karin Engen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/2 - 03 / 7 2100 31,6a 148
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 1 05/2 - 02 / 5 2100 32,4a 19
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -2 -1 -6 -75 493
Stensvik Iver* 4 Plass 666 287
11 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 24/4 - 03 / 4 2140 29,3 274
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 5 10/4 - 02 / 7 1640 30,7 g 103
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 5 17/3 - 06 / 12 2100 33,0 56
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 1 10/3 - 03 / 3 2100 31,3a 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane - 27/2 - 03 / 2 2100 dg a 120
5 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Elden 5 Plass 231 000
9 år MØRKBR H v.Bokli Eld F. Mjølnerød Biri Travbane 0 19/4 - 06 / 9 2100 31,1a 305
e. Maurstad Mi v. Spang Best F. Mjølnerød Momarken Travbane 2 28/3 - 09 / 3 1640 29,7a 192
Hans Ingar Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 19/3 - 01 / 4 2100 31,1ag 187
F. Mjølnerød Hans Ingar Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 6 15/2 - 07 / 12 1609 30,0a 673
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/2 - 02 / 1 2100 32,8a 156
6 2014: -5 -0 -2 -0 -3 -23 000 2013: -11 -1 -0 -2 -2 -29 000
Bekke Balder 6 Plass 94 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder G. Gundersen Bjerke Travbane 1 16/4 - 02 / 2 1609 32,1a 20
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter G. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/4 - 09 / 10 2160 32,3 337
Aksel Bjørnstad-Ida Sperstad K. Johansen Biri Travbane 3 22/3 - 02 / 7 2120 33,3 192
G. Gundersen Helge Thorshaug G. Austevoll Biri Travbane 0 09/12 - 04 / 6 2120 34,1 121
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 4 18/11 - 04 / 7 2100 34,1a 114
7 2016: -4 -0 -0 -0 -3 -13 249 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -22 432
Enge Jo* 7 Plass 237 034
8 år MØRKBR V v.Håkon Jo* G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/3 - 09 / 8 1640 30,1a 101
e. Enge Pila v. Fosen Todd G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 07/3 - 06 / 1 1700 29,9a 609
Sverige E. Høitomt Momarken Travbane 0 07/2 - 03 / 1 2140 33,6a 91
G. Austevoll Jan-Arne Raab (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 16/1 - 03 / 6 2100 33,0a 125
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Momarken Travbane 4 29/12 - 03 / 10 2140 31,7a 579
8 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Raia 8 Plass 253 000
10 år BRUN HP v.Gam Vinter O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 26/4 - 05 / 15 2120 30,9 255
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven O. Mikkelborg Biri Travbane 2 19/4 - 06 / 3 2100 30,1a 213
Svein Arild Gulheim-Kristian Gulheim V. Hop Biri Travbane - 12/4 - 03 / 11 2100 dg a 117
H. Gulheim O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 05/4 - 04 / 3 2100 30,2a 100
grønn m/h i gul firkant,gul ermring H. Gulheim Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 14 2160 31,8 g 418
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 9 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 10/4 - 02 / 6 1640 30,9 569
e. Huldre Drosi v. Korbest L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 02 / 3 2100 32,8a 848
Halvor Smeland /Flatdal L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 12/11 - 05 / 7 1700 33,1a 478
P. Midtfjeld Halvor Smeland L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 05 / 11 1700 29,9ag 494
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 8 2160 32,6 338
10 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -24 -3 -2 -6 -7 -193 000
Siljevinna V.H. 10 Plass 285 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin O. Sagholen Åmål 0 26/4 - 08 / 1 1680 30,8ag 26
e. Hjelset Fia v. Friggbest D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 18/4 - 01 / 8 1700 29,3a 35
Reidun Bøhn /Slitu O. Sagholen Drammen Travbane 3 08/4 - 07 / 4 2120 29,9 191
O. Sagholen Reidun Bøhn O. Sagholen Jarlsberg Travbane 4 05/4 - 04 / 6 2100 29,8ag 309
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 23/3 - 01 / 1 2140 32,1 206
11 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 11 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Biri Travbane 4 08/3 - 02 / 14 2160 31,3 116
e. Altima v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 02/2 - 03 / 3 2100 31,2a 170
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 01 / 3 2100 31,0a 404
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane - 22/12 - 06 / 5 2160 dg 692
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 12/11 - 05 / 4 1700 33,2a 63
12 2015: -3 -0 -0 -1 -1 -4 200 2014: -21 -1 -1 -1 -9 -33 250
Dorrsvarten 12 Plass 183 550
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 10/4 - 02 / 4 1640 30,6 45
e. Dorrmina v. Ilmin E. Høitomt Momarken Travbane 1 01/4 - 01 / 3 1640 28,8a 38
Tom-Christer Nygård-Ronja Pedersen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/3 - 08 / 8 1609 30,1a 47
M. Helland Jan Morten Hansen (T) M. Helland Klosterskogen Travbane 3 17/3 - 06 / 11 2100 32,9 1015
gul m/svart h og ermstriper E. Høitomt Drammen Travbane 0 10/3 - 03 / 8 2100 32,2ag 139