<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:03 V75-7
V4-4
DD-2
Hadeland Glassverks løp (Kaldblodscupen)

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.000 kr., 40 m. ved 700.000 kr.
3-15-årige høyest 1.200.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 1 Duo : 1-3 Trippel : 1-3-14 Plass : 1-3-14

1 2013: -10 -5 -1 -1 -0 -391 000 2012: -14 -10 -0 -2 -2 -275 500
Solvang Balder 2100 1 Plass 682 500
6 år BRUN H v.Åsajerven T. Borg Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 06 / 6 2100 29,5 32
e. Sørdalsvinni v. Granli Bausen T. Borg Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 07 / 11 1609 br ag 35
Betty Solvang /Stathelle T. Borg Bjerke Travbane 1 06/3 - 06 / 4 1640 27,4 19
H. Holm Lars O. Romtveit (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 3 21/2 - 09 / 2 1700 28,7 16
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Borg Bjerke Travbane 1 01/8 - 02 / 11 1609 25,2a 32
2 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 2 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 3 20/4 - 06 / 6 1660 28,3 68
e. Hufsa v. Spang Best J. Thygesen Sørlandets Travpark 3 07/4 - 05 / 15 2180 30,3 38
Stall Ojki P. Buer Bergen Travpark 4 14/3 - 02 / 6 1600 27,4 44
O. Østre Jenny Thygesen (T) P. Buer Forus Travbane 3 05/3 - 02 / 2 2040 27,8 58
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Buer Forus Travbane 2 19/2 - 02 / 6 2060 30,0 42
3 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -13 000 2014: -8 -2 -0 -0 -1 -33 000
Kolnes X.O. 3 Plass 537 744
7 år SVART H v.Spikeld M. Andersson Färjestad - 13/4 - 09 / 3 2140 dg 48
e. Vosseflya v. Kos Knekten J. Edvardsen Klosterskogen Travbane 2 30/3 - 06 / 4 2100 27,7 528
Thomas Antonsen /Mysen G. Gundersen Sørlandets Travpark - 09/3 - 09 / 9 2160 dg 75
M. Andersson G. Gundersen Bjerke Travbane 3 27/2 - 07 / 1 2100 27,4a 34
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. M. Andersson Färjestad 1 18/2 - 07 / 4 1660 28,2 g 75
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 2120 1 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 1 23/3 - 09 / 5 2160 26,3 35
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Sørlandets Travpark 1 09/3 - 09 / 8 2160 26,9 23
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid K. Johansen Bjerke Travbane 1 22/2 - 03 / 7 2180 28,3 14
T. Solberg Georg William Sverdrup K. Johansen Bjerke Travbane 1 06/2 - 06 / 8 1609 25,5a 26
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 1 30/1 - 08 / 2 2600 33,6a 15
5 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000
Friskus 2 Plass 875 216
8 år HUSKBRUN H v.H.G. Balder Ø. Kihlstrøm Färjestad 5 13/4 - 09 / 5 2160 26,3 83
e. Friskina v. Rigel Jo Ø. Kihlstrøm Romme 1 31/3 - 09 / 3 2160 26,3 54
Stall Y.S.L. E. Høitomt Momarken Travbane 2 16/3 - 12 / 1 1640 25,1a 21
E. Høitomt Tor-Martin Moe E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 09/3 - 04 / 2 2140 26,6 101
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 5 23/2 - 05 / 6 2140 28,7 300
6 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2013: -13 -0 -1 -2 -3 -46 000
Dragon 3 Plass 697 500
6 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 6 30/3 - 06 / 15 2120 28,1 414
e. Komnes Glans v. Bork Rigel P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 13/3 - 06 / 12 2100 27,0a 82
Lars O. Romtveit /Skoppum T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 02/2 - 09 / 9 2140 28,0 g 87
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/1 - 08 / 13 1660 27,2 g 50
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 02/1 - 06 / 4 1609 25,5a 29
7 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -15 -1 -2 -2 -5 -124 505
Ellestad Hero 4 Plass 641 005
12 år SVART V v.Elding S. Werder Biri Travbane 2 12/4 - 08 / 4 2120 27,7 57
e. Palma v. Alm Rigel S. Werder Färjestad 1 29/3 - 03 / 5 2180 28,8 821
Ragnhild Gjengedal /Gol L. Kolle Bjerke Travbane 5 13/3 - 06 / 4 2100 27,3a 256
K. Johansen Heidi Moen (T) K. Malmin Drammen Travbane 4 02/3 - 04 / 4 2100 31,8a 342
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Malmin Bergen Travpark 3 16/2 - 05 / 9 1620 25,4 116
8 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 5 Plass 912 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 17/4 - 06 / 11 2100 27,2a 70
e. Smedjenta v. Elding L. Kolle Leangen Travbane 3 06/4 - 09 / 10 2160 27,9 221
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 4 30/3 - 06 / 12 2120 28,0 490
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud G. Gundersen Bjerke Travbane 4 13/3 - 06 / 2 2100 27,0a 101
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame E. Høitomt Drammen Travbane 0 02/3 - 04 / 8 2100 33,5a 119
9 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -64 484 2016: -11 -0 -1 -5 -3 -107 707
Art Kjarvald 6 Plass 1 653 765
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 4 17/4 - 06 / 3 2100 26,6a 32
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 09/3 - 04 / 5 2160 27,2 60
Creang AB G. Austevoll Momarken Travbane 0 13/10 - 04 / 10 2660 26,1 g 92
V. Hop Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Sørlandets Travpark 3 29/9 - 06 / 12 2160 25,6 g 74
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 12/9 - 06 / 6 2100 26,2a 29
10 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -9 982 2017: -10 -2 -1 -2 -1 -115 244
Solør Stegg* 7 Plass 1 845 595
11 år SVART H v.Alm Viktor O. Kjøsnes Leangen Travbane - 06/4 - 09 / 7 2160 dg 199
e. Frøken Kia v. Elding G. Gundersen Klosterskogen Travbane 7 30/3 - 06 / 8 2120 28,3 g 137
Sverige J. Blekkan Leangen Travbane 2 11/3 - 05 / 6 2160 28,0 27
G. Gundersen Jon A. Høgstad J. Blekkan Leangen Travbane 2 28/1 - 04 / 6 2160 26,8 30
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/1 - 09 / 1 2660 28,4 896
11 2013: -5 -0 -1 -0 -2 -38 000 2012: -10 -2 -0 -0 -4 -44 000
Haugestad Opera 8 Plass 654 500
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 0 17/4 - 06 / 12 2100 27,2a 227
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten A. Solhus Leangen Travbane 2 06/4 - 09 / 2 2160 27,8 711
Nils Vassli /Tingvoll A. Solhus Leangen Travbane 4 25/3 - 07 / 7 1660 26,6 g 201
A. Stensen Nils Vassli A. Solhus Leangen Travbane 4 11/3 - 05 / 5 2160 28,1 301
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Solhus Leangen Travbane 0 12/1 - 08 / 15 2180 31,1 g 186
12 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordlirappen 9 Plass 1 143 983
11 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten J. Blekkan Leangen Travbane 5 06/4 - 09 / 5 2160 27,9 g 130
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Bjerke Travbane 2 23/3 - 09 / 4 2160 26,6 142
Stall Skulmoen J. Blekkan Östersund 2 10/3 - 08 / 1 2160 26,5 53
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 2 04/3 - 09 / 4 2160 28,0 36
Svart m/grønne&grå ermstriper, reklame J. Blekkan Bjerke Travbane 2 23/2 - 05 / 4 2140 28,3 g 200
13 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -3 -2 -1 -1 -150 185
Alsaker Faks 10 Plass 972 396
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) M. Nilsson Hagmyren 5 14/4 - 04 / 1 2140 25,8ag 248
e. Alsaker Eldmøy v. Elding G. Gundersen Leangen Travbane - 06/4 - 09 / 9 2160 dg 62
Stall Slettvoll G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 09 / 6 2160 27,4 g 56
E. Kristiansen John Helge Gravvold (A) G. Gundersen Drammen Travbane 3 02/3 - 04 / 2 2100 31,5ag 14
Hvit m/svart sk.stk/bl.belte, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/2 - 05 / 14 2160 27,1 85
14 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -2 -0 -2 -2 -75 500
Tranmælsgutt 2140 1 Plass 1 288 663
9 år SVART H v.Elding B. Garberg Leangen Travbane 0 06/4 - 09 / 14 2180 27,7 156
e. El Mina v. Ilmin B. Garberg Leangen Travbane 1 11/3 - 05 / 7 2180 27,2 75
Lena Olsson /Kvål B. Garberg Drammen Travbane 5 02/3 - 08 / 3 2100 30,6a 101
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 4 12/1 - 04 / 2 2140 27,7a 97
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 0 01/12 - 04 / 8 2160 26,9 183
15 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 2 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 3 07/4 - 09 / 13 2200 25,4 g 104
e. Ritabest v. Friggbest L. Kolle Sørlandets Travpark 4 09/3 - 04 / 12 2180 25,3 145
John Arne Degnes-Åsmund Degnes K. Malmin Drammen Travbane 0 02/3 - 08 / 9 2100 31,3a 252
L. Kolle Jenny Thygesen (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 2 24/2 - 08 / 6 1660 24,5 81
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 02/2 - 07 / 10 2100 26,6a 150