<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-4
Waba Gruppens serie for stallansatte

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : 3-2 Trippel : 3-2-9 Plass : 3-2-9

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -0 -1 -0 -7 -29 800
Littlejack Hanover (US) 2100 1 Plass 532 654
10 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) T. Hagmann Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 10 / 9 2100 br ag 384
e. Lady Bar (US) v. Malabar Man* (US) T. Hagmann Momarken Travbane 1 19/3 - 06 / 4 2640 19,4a 25
Anita Valstad Hagmann /Askim T. Hagmann Sørlandets Travpark 4 09/3 - 08 / 5 2140 16,8a 67
A. Valstad Torgeir Hagmann (T) T. Durand U.S.A. 0 08/10 - 04 / 1 1609 14,2a 265
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl T. Durand Mohawk P 28/9 - 21 / 1 1609 14,2a P
2 2015: -5 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -12 -1 -3 -0 -4 -52 500
The Face (S) 2 Plass 335 390
8 år LYSBRUN HP v.Revenue* (S) M. Ottersen Momarken Travbane 1 16/4 - 08 / 3 1640 18,3 49
e. The Living En (US) v. Enjoy Lavec* (S) M. Fløttum Bjerke Travbane 5 27/3 - 08 / 8 2160 17,5 153
Morten M. Ottersen /Ridabu M. Ottersen Biri Travbane 3 08/3 - 07 / 10 1609 14,8a 373
H. Eggen Morten M. Ottersen (T) M. Ottersen Biri Travbane 0 11/1 - 07 / 7 1609 17,8a 23
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl M. Ottersen Bjerke Travbane 2 26/12 - 05 / 7 1609 15,6a 96
3 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -11 -3 -2 -1 -1 -157 500
View Love 3 Plass 339 500
6 år BRUN V v.Love You* (FR) H. Tvedt Momarken Travbane 0 16/4 - 09 / 8 2140 17,2a 55
e. View (DE) v. Lindy's Crown (US) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 05/4 - 06 / 3 2100 15,5a 30
Stall Bergas H. Tvedt Bjerke Travbane 3 27/3 - 08 / 15 2160 16,9 123
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 06/2 - 08 / 1 2100 17,0a 46
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl H. Tvedt Bjerke Travbane 0 12/9 - 07 / 7 2100 dist a 171
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -12 771
T.M.Continental* (S) 4 Plass 447 608
12 år LYSBRUN V v.Enjoy Lavec* (S) L. Thue Biri Travbane P 19/4 - 21 / 2 2100 21,9 P
e. Zooginnie Suit* (S) v. Zoot Suit (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 16/4 - 05 / 7 2100 17,7a 261
Sverige B. Steinseth Bjerke Travbane 0 02/4 - 05 / 11 1609 14,7a 418
O. Kjenner Bjørn Steinseth (T) D. Dalen Bjerke Travbane 6 13/3 - 08 / 2 2100 18,8a 347
Svart m/oransje stolpe,rekl. B. Steinseth Bjerke Travbane 6 08/1 - 05 / 9 2100 17,4a 138
5 2013: -8 -0 -1 -0 -2 -13 500 2012: -6 -1 -1 -0 -2 -30 500
Pilgrim Fabienne 5 Plass 164 500
8 år BRUN V v.Earthquake* (US) E. Høitomt Biri Travbane 4 12/4 - 07 / 1 1609 15,6a 356
e. Jenny Viking (S) v. Tibur (FR) T. Kleveland Leangen Travbane 0 31/3 - 04 / 1 2140 dist g 109
Trude Kleveland-Geir Solem G. Berg Leangen Travbane - 18/2 - 04 / 6 2160 dg 62
M. Høitomt Trude Kleveland T. Kleveland Leangen Travbane 6 09/2 - 01 / 1 1640 17,3a 196
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame B. Garberg Leangen Travbane 0 21/1 - 06 / 6 2140 19,0a 88
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ouster Hanover (US) 6 Plass 234 045
11 år MØRKBR V v.Andover Hall* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/4 - 01 / 1 2100 dist ag 40
e. Our Bella Ella (US) v. Donerail* (US) L. Kolle Bjerke Travbane - 20/3 - 07 / 11 2600 dg a 244
Jorun Schwabe-Vidar Schwabe D. Dalen Bjerke Travbane 2 26/2 - 01 / 7 2100 18,6a 32
E. Tijunelis Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane 0 08/2 - 07 / 9 2600 18,6a 223
Hvit,beige stolpe,mansj,ermstr,reklame L. Kolle Biri Travbane 0 26/10 - 06 / 8 1609 16,3a 149
7 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Passion 7 Plass 530 991
9 år BRUN HP v.Kadabra* (US) T. Solberg Momarken Travbane 2 29/12 - 05 / 4 2140 18,3a 34
e. Prima Victory (US) v. Valley Victory* (US) P. Buer Forus Travbane 1 27/11 - 08 / 1 2040 18,2 65
Svein Østvik-Bernhard Berntzen F. Hamre Klosterskogen Travbane - 08/11 - 06 / 4 2100 dg a 35
D. Dalen Trond Anderssen (T) V. Hop Momarken Travbane 5 13/10 - 09 / 6 2140 16,5ag 365
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl T. Solberg Momarken Travbane 3 02/10 - 09 / 2 2140 16,7a 90
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -10 -0 -0 -0 -4 -12 000
On Stride (US) 8 Plass 434 473
10 år BRUN V v.Amigo Hall (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 11/4 - 02 / 3 2100 16,8a 14
e. Mitey Speedy (US) v. Speedy Crown (US) O. Østre Bjerke Travbane 4 27/3 - 08 / 13 2160 17,1 53
Sigve Moi /Røyneberg E. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/3 - 05 / 12 2100 16,6a 57
O. Østre Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 09/3 - 08 / 6 2140 16,7a 58
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Wolden Biri Travbane 0 28/9 - 06 / 4 1609 15,8a 49
9 2015: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -14 -0 -1 -1 -5 -23 000
Dumdumboy (S) 9 Plass 266 701
8 år MØRKBR V v.Super Arnie* (US) M. Berdalen Jarlsberg Travbane - 05/4 - 09 / 10 1609 g0 ag 110
e. She's The One* (S) v. Spotlite Lobell* (US) O. Østre Drammen Travbane 0 10/3 - 02 / 6 1700 19,4ag 149
Jimmy Vatland-Frode Husebø Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 24/2 - 07 / 12 1609 dg a 486
H. Storås Kjell Vidar Braaten (T) E. Jensen Bjerke Travbane - 20/2 - 08 / 9 2100 dg a 74
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl O. Østre Sørlandets Travpark 0 16/12 - 08 / 9 2140 17,8a 296