<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 V65-1


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.000 kr., 40 m. ved 150.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 300.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : 2-9 Trippel : 2-9-8 Plass : 2-9-8

1 2013: -9 -0 -1 -0 -1 -12 000 2012: -10 -0 -0 -0 -3 -8 500
Nelly 1640 1 Plass 55 000
9 år BRUN HP v.Høiby Kongen M. Soma Forus Travbane - 26/3 - 08 / 4 2040 dg g 33
e. Troll Rosa v. Troll Jahn M. Soma Forus Travbane 2 12/3 - 05 / 4 2040 30,1 553
Stian Thorbjørnsen /Randaberg M. Soma Forus Travbane 0 05/3 - 04 / 3 2040 31,0 366
M. Soma M. Soma Forus Travbane 6 12/2 - 02 / 7 2060 32,3 g 417
hvit m/grønt sk.stk. grønne seler/erme M. Soma Forus Travbane - 30/10 - 03 / 1 2040 dg 312
2 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -20 -2 -1 -2 -6 -80 962
Tim Tam Tøs 2 Plass 104 730
5 år MØRKBR HP v.Spikeld E. Høitomt Drammen Travbane 2 08/4 - 07 / 3 2100 30,5 26
e. Demi v. Alm Silver K. Roe Bjerke Travbane - 27/3 - 03 / 2 2140 dg 134
Arthur Solvang-Nina Therese S. Solvang V. Hop Drammen Travbane 1 10/3 - 05 / 5 2100 32,2 20
E. Høitomt Kjetil Roe (T) K. Roe Klosterskogen Travbane 7 21/2 - 03 / 8 2100 33,7ag 32
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Roe Drammen Travbane 7 11/2 - 09 / 11 1700 31,8ag 109
3 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -2 -1 -0 -2 -47 000
Vital Sjanell 1660 1 Plass 259 000
11 år BRUN HP v.Elding A. Berås Forus Travbane 0 12/3 - 05 / 5 2060 32,1 g 287
e. Vital Prinsessa v. Norprins* A. Berås Forus Travbane 0 05/3 - 04 / 11 2060 30,3 205
Marita Johansen /Froland A. Berås Sørlandets Travpark 4 10/2 - 06 / 2 2140 31,4 56
A. Berås O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 0 02/7 - 05 / 4 2140 dist g 918
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Finsand Sørlandets Travpark 5 24/6 - 02 / 6 2140 30,6 546
4 2013: -12 -0 -0 -1 -4 -19 000 2012: -13 -3 -1 -2 -3 -87 000
Kor Faksa 2 Plass 106 000
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bergen Travpark 0 13/4 - 05 / 1 1600 30,5 g 296
e. Kor Kine v. Kap Pil O. Østre Drammen Travbane 8 04/4 - 04 / 12 1700 31,0ag 389
Karine Haugen /Kongsberg Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 21/3 - 06 / 5 1600 29,9ag 67
O. Østre Kjell Vidar Braaten (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 7 07/3 - 06 / 4 1700 29,9a 244
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bergen Travpark 0 16/2 - 07 / 2 1600 32,3 184
5 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 3 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Drammen Travbane 0 23/10 - 01 / 4 2100 35,8ag 89
e. Hjelset Edda v. Elding S. Wassberg Momarken Travbane 0 13/10 - 03 / 2 1640 30,1ag 313
Team Hest J. Undem Sørlandets Travpark 3 29/9 - 01 / 7 2140 30,2a 224
J. Undem Rita Kaasa J. Undem Bjerke Travbane 6 20/9 - 04 / 7 2100 29,7a 552
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 0 12/9 - 04 / 10 1640 29,7 446
6 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arwen 4 Plass 199 373
11 år BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 18/4 - 01 / 5 1700 29,4a 58
e. Donnstjerna v. Golan V. Hop Leangen Travbane 5 06/4 - 05 / 2 2140 32,1 344
Roar Maske /Tynset S. Eilertsen Sørlandets Travpark 4 24/3 - 03 / 10 1609 30,2a 79
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 13/3 - 03 / 7 1640 29,6 g 85
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 02/3 - 06 / 5 2120 35,9 247
7 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -12 000 2013: -19 -0 -0 -1 -10 -34 500
Mai Vilde 5 Plass 156 500
7 år SVART HP v.Moe Odin G. Gundersen Momarken Travbane 4 28/3 - 09 / 12 1640 30,4a 166
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten G. Mikkelsen Forus Travbane 4 12/3 - 07 / 9 1600 30,1a 151
Gunnleif Reinertsen /Undheim G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 27/1 - 05 / 7 2160 32,0 g 54
G. Mikkelsen Willy Salvesen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/11 - 04 / 10 2160 32,4 45
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 12/11 - 05 / 9 1700 33,1a 31
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 6 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 4 19/12 - 04 / 4 1660 30,7 g 113
e. Bottem Trolla v. Troll Kos K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 24/11 - 07 / 9 2100 32,5 426
Sverige E. Høitomt Biri Travbane 3 10/11 - 04 / 9 2100 35,0a 224
L. Kolle Kjell Løvdal (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 2 1700 33,9 20
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Momarken Travbane 4 13/10 - 06 / 9 2140 28,7a 226
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 7 Plass 241 500
14 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 6 07/4 - 05 / 13 2160 31,5 746
e. Mai Borka v. Bork Rigel G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 03 / 7 2160 30,8 236
Odd Isaksen /Arendal G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 24/2 - 01 / 12 2180 30,8 919
K. Hauge Odd Isaksen J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/1 - 09 / 4 2140 br g 464
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 03 / 1 1609 33,3a 364
10 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -17 -2 -2 -1 -5 -113 000
Førlands Blesa 1680 1 Plass 327 000
9 år MELL.BR. HP v.Pål Even K. Kvasnes Bergen Travpark 0 13/4 - 05 / 11 1620 29,6 g 90
e. Førlands Fina v. Alm Hellin S. Wassberg Forus Travbane 1 02/4 - 04 / 4 2060 29,1 32
Per-Eivind Tjordal-Helge Andresen S. Wassberg Bergen Travpark 1 21/3 - 08 / 10 2120 28,6 54
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 3 12/3 - 05 / 8 2080 29,1 73
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 09/3 - 07 / 5 1660 26,2 440
11 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 2 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even T. Borg Klosterskogen Travbane 3 11/4 - 09 / 2 1700 28,9a 139
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten T. Borg Sørlandets Travpark 5 24/3 - 04 / 10 2140 29,3a 353
Odd Normann Hodne /Nodeland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 24/2 - 05 / 10 2160 30,2 g 288
K. Kvasnes Odd Normann Hodne T. Borg Sørlandets Travpark 2 10/2 - 06 / 6 2160 30,3 181
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 27/1 - 09 / 2 2140 33,2 g 56
12 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos G. Gundersen Bjerke Travbane 7 23/3 - 05 / 4 2140 29,8 g 73
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 09/3 - 07 / 3 1640 26,4 36
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 24/2 - 05 / 3 2140 29,5 104
R. Wiig Torstein Jørgensen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 10/2 - 05 / 7 2160 31,7 50
svart med sølv ermstriper og reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 27/1 - 05 / 9 2160 31,2 48
13 2014: -13 -1 -1 -3 -4 -78 000 2013: -24 -2 -3 -4 -10 -154 500
Trø Loma 4 Plass 403 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden L. Gundersen Momarken Travbane 1 16/4 - 01 / 9 2160 31,4 38
e. Trø Flikka v. Bork Rigel S. Ohme Sørlandets Travpark 5 07/4 - 05 / 10 2160 31,5 g 282
Marianne Klepaker-Johan Isak Tveit L. Kolle Sørlandets Travpark 0 24/3 - 04 / 6 2140 29,4a 357
K. Malmin Marianne Klepaker L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 17/3 - 02 / 1 2100 32,5 204
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Berås Sørlandets Travpark 3 09/3 - 01 / 7 1609 30,5ag 110
14 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holt Mina 5 Plass 184 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin T. Skjæveland Forus Travbane 0 09/4 - 05 / 15 1620 29,7 298
e. Aumina v. Auvin (S) T. Skjæveland Forus Travbane P 26/3 - 22 / 5 2060 30,7 P
Tor Ove Skjæveland-Hallgeir Kristensen T. Skjæveland Forus Travbane 4 25/10 - 05 / 8 2080 28,5 g 735
T. Skjæveland M. Skjæveland Forus Travbane 3 18/10 - 07 / 5 2060 31,6 108
rød m/gule langsstr. rødt sk.stk. T. Skjæveland Forus Travbane 0 04/10 - 02 / 11 2040 30,6ag 181
15 2015: -5 -0 -1 -0 -2 -15 500 2014: -11 -1 -1 -1 -2 -72 000
Kap Viktoria 6 Plass 552 000
9 år SVART HP v.Alm Viktor Å. Tengsareid Forus Travbane 3 09/4 - 05 / 12 1620 27,5 117
e. Kapdonna v. Spikeld K. Kvasnes Bergen Travpark 0 14/10 - 04 / 12 1600 29,3ag 20
Geir Johansen /Voll Å. Tengsareid Forus Travbane 2 02/10 - 04 / 5 2040 27,8a 23
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Forus Travbane 2 25/9 - 02 / 6 1600 26,1a 52
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 6 15/9 - 05 / 13 2080 28,8 151