<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V5-4
V5B-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 30.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : 2-6 Trippel : 2-6-3 Plass : 2-6-3

1 2014: -8 -0 -0 -0 -3 -6 500 2013: -21 -1 -2 -3 -6 -59 000
Alveflya 2100 1 Plass 65 500
5 år BRUN HP v.Alm Viktor T. Borg Momarken Travbane 8 19/3 - 07 / 10 2160 37,4 g 159
e. Eldhusflya v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 01 / 7 2100 36,0 101
Bjørn Vethe-Halle Vinsand G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 01 / 7 2100 37,9 g 184
G. Austevoll Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Drammen Travbane P 11/2 - 20 / 2 2120 39,2 g P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Storetvedt Bergen Travpark P 05/4 - 22 / 1 2100 45,3 g P
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Camira 2 Plass 67 000
10 år MØRKBR HP v.Spang Best G. Austevoll Drammen Travbane 7 21/3 - 02 / 4 2100 35,1ag 50
e. Scan Mira v. Dublan G. Austevoll Drammen Travbane 5 28/2 - 03 / 7 2100 36,9ag 303
Mariell Sanden /Sæbøvågen K. Johansen Drammen Travbane 0 11/9 - 02 / 3 2100 br ag 285
K. Johansen Kjell Øyhaugen G. Gundersen Drammen Travbane 6 21/8 - 03 / 3 2100 34,5a 347
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Wollebæk Biri Travbane 4 19/7 - 07 / 8 2120 36,1 500
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -1 -1 -2 -18 500
Verdandi 3 Plass 24 500
7 år MØRKBR HP v.Norne L. Kolle Drammen Travbane 8 04/9 - 03 / 10 2100 40,1arg 512
e. Helisokka v. Lyngsvarten O. Østre Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 01 / 11 2120 dist g 947
Aina Skar-Geir Aga T. Solberg Jarlsberg Travbane 9 22/6 - 08 / 6 2100 34,4 137
L. Kolle Aina Skar O. Østre Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 01 / 1 2100 37,9 423
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Desserud Momarken Travbane - 05/6 - 01 / 2 2140 dg 812
4 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -2 436
Else 4 Plass 14 936
6 år SVART HP v.Lome Elden S. Eilefsen Momarken Travbane 0 01/4 - 09 / 5 2140 35,7 g 234
e. Polar Fortuna v. Braute S. Eilefsen Färjestad 5 18/3 - 03 / 2 2160 35,5 g 258
Ole Rakstad /Vestby S. Eilefsen Momarken Travbane P 26/2 - 20 / 6 2160 35,6 g P
S. Eilefsen Ole L. Rakstad S. Eilefsen Drammen Travbane - 24/1 - 03 / 1 2100 dg a 238
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma O. Kjenner Drammen Travbane - 06/11 - 03 / 7 2100 dg a 584
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 5 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Momarken Travbane 9 11/12 - 01 / 12 2160 35,7 258
e. Nesstjerna v. Elding G. Flåten Drammen Travbane 4 26/11 - 02 / 3 2100 36,5 328
Arne Petter Kynningrød /Halden G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 23/11 - 08 / 12 2120 37,5 g 435
G. Gundersen Arne Petter Kynningrød G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 09/11 - 01 / 5 2100 38,6 101
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 4 2100 38,3 56
6 2014: -22 -1 -0 -0 -6 -30 500 2013: -24 -0 -2 -6 -9 -87 000
Trø Frøkna 2120 1 Plass 137 500
6 år SVART HP v.Fakse* (S) E. Høitomt Biri Travbane 3 08/3 - 02 / 2 2100 33,3 28
e. Trø Flikka v. Bork Rigel Ø. Austevoll Bergen Travpark - 24/1 - 01 / 8 2140 dg 50
Stall Soltun & Stall Werktal Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 10/1 - 06 / 9 2120 33,6 g 104
E. Høitomt H. Søfteland Bergen Travpark 0 03/1 - 03 / 11 2120 35,5 g 99
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Landaas Bergen Travpark 4 06/12 - 07 / 9 2140 33,9 209
7 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -15 000 2015: -22 -1 -1 -1 -6 -168 500
Ulydia 2 Plass 407 000
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Momarken Travbane - 01/4 - 09 / 3 2140 g0 g 44
e. Elydia v. Elding P. Gravdal Drammen Travbane 2 21/3 - 02 / 11 2100 34,5ag 156
Simon Borgen-Per-Erik Gravdal E. Høitomt Drammen Travbane - 28/2 - 03 / 2 2100 dg a 35
P. Gravdal Simon Borgen E. Høitomt Drammen Travbane 3 31/1 - 02 / 3 2100 35,0ag 32
hvit m/rosa skråbånd og ermringer P. Gravdal Drammen Travbane - 13/11 - 06 / 6 2100 dg a 64
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 438
Zirkonia* (S) 3 Plass 198 075
10 år SVARTBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Bergløf Färjestad P 01/3 - 91 / 1 2160 43,4 g P
e. Pilovina* (S) v. Pilo Pirat (S) E. Bergløf Färjestad P 01/3 - 07 / 7 2160 43,4 g P
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane - 12/9 - 08 / 12 2140 dg 180
B. Goop Michael Björnson P. Ådefors Årjäng P 19/8 - 91 / 2 2180 37,1 g P
Blå m/hvit reklame P. Ådefors Åmål - 01/6 - 07 / 5 2080 br g 295
9 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 4 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 5 17/3 - 07 / 11 2120 37,5 691
e. Moshus Thea v. Ilmin S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 9 21/2 - 04 / 5 2120 37,3 r 338
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad C. Antonsen Drammen Travbane 0 11/2 - 04 / 12 2120 37,1 308
O. Kjenner Ole L. Rakstad C. Antonsen Drammen Travbane 0 31/1 - 02 / 12 2100 39,4a 324
Svart m/oransje stolpe,rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 8 24/1 - 03 / 3 2100 37,7a 89
10 2013: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500 2012: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500
Spang Jerkila 5 Plass 23 500
6 år LYSBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Wright Drammen Travbane 0 21/3 - 02 / 2 2100 36,4a 287
e. Eidsjenta v. Spang Best D. Dalen Drammen Travbane 0 28/2 - 03 / 5 2100 38,1ag 355
Vidar Henriksen /Drammen D. Dalen Drammen Travbane 4 31/1 - 02 / 10 2100 35,3a 406
A. Wright Vidar Henriksen G. Gundersen Biri Travbane 0 11/1 - 05 / 10 2120 38,9 906
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst G. Gundersen Biri Travbane - 04/1 - 02 / 6 2100 dg 524
11 2013: -10 -0 -0 -0 -4 -9 000 2012: -11 -0 -0 -1 -5 -14 500
Troll Evita 6 Plass 23 500
5 år BRUN HP v.Kasper Mollyn R. Aarlie Klosterskogen Travbane 4 17/3 - 07 / 6 2120 37,5 g 195
e. Trollevy v. Mentor Mollyn R. Aarlie Bjerke Travbane 6 05/3 - 02 / 1 1609 33,8a 519
Tom Erik Lerøen-Magnus Skeide R. Aarlie Drammen Travbane 9 11/2 - 04 / 7 2120 36,8 rg 330
R. Aarlie T. Solberg Bjerke Travbane 0 30/1 - 03 / 1 2140 dist 228
Delt svart/rød H. Håvardstun Bergen Travpark 7 10/1 - 06 / 12 2120 36,5 535
12 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 145 2014: -8 -0 -1 -1 -2 -19 871
Odanina* 7 Plass 109 698
6 år BRUN HP v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 0 05/3 - 02 / 11 1609 35,6a 669
e. Maia Mollyn v. Atom Vinter F. Hamre Bjerke Travbane 0 28/11 - 09 / 11 2160 dist g 502
Sverige F. Hamre Bjerke Travbane 9 15/11 - 02 / 7 2100 36,2a 153
V. Hop Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Biri Travbane 8 19/10 - 02 / 7 2120 36,1 283
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Momarken Travbane 9 02/10 - 01 / 7 2160 36,3 160
13 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 8 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden T. Horpestad Färjestad 7 18/3 - 03 / 5 2180 35,3 g 215
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 0 30/1 - 03 / 2 2140 dist 285
Stall Kulblik H. Kulblik Drammen Travbane - 14/1 - 08 / 6 2100 dg 258
H. Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 4 18/12 - 07 / 1 2140 37,2 g 140
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj T. Horpestad Momarken Travbane 7 20/11 - 01 / 13 2160 39,9 g 196
14 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 9 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten P. Sem Momarken Travbane 7 01/4 - 09 / 2 2140 34,9 83
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 8 21/3 - 02 / 12 2100 35,2a 157
Knut Weum /Tyristrand P. Sem Drammen Travbane 0 26/11 - 02 / 13 2140 37,9 g 259
P. Sem Knut Weum P. Sem Jarlsberg Travbane 2 21/10 - 02 / 9 2100 34,2 210
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek V. Hop Drammen Travbane 4 08/10 - 01 / 15 2140 33,9 265