<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-4


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 1.500.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : 7-4 Trippel : 7-4-2 Plass : 7-4-2

1 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 2140 1 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin C. Antonsen Drammen Travbane 6 02/3 - 08 / 6 2100 30,7a 228
e. Høibysiv v. Troll Jahn C. Antonsen Bjerke Travbane 0 23/2 - 09 / 4 2140 26,9 727
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 02/2 - 07 / 11 2100 26,9ag 142
C. Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 2 25/1 - 05 / 5 1609 26,5a 286
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Sørlandets Travpark 3 13/1 - 08 / 7 2160 26,5 g 46
2 2013: -8 -1 -1 -1 -4 -137 500 2012: -14 -6 -2 -3 -1 -430 000
Alm Taragon 2 Plass 1 252 500
7 år SVART H v.Lome Kongen A. Akselsen Bjerke Travbane 7 23/3 - 09 / 15 2200 25,8 338
e. Alm Tara v. Rigel Jo A. Akselsen Drammen Travbane 0 02/3 - 08 / 8 2100 33,4a 46
Stall Le Meridien T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 02/2 - 07 / 4 2100 26,0a 32
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 4 19/1 - 09 / 7 2680 27,5 76
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 04 / 2 2100 25,9a 18
3 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 3 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 8 1609 25,5a 368
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Biri Travbane 3 02/11 - 03 / 2 1609 27,5a 80
Svein Olav Ruud /Namnå P. Midtfjeld Färjestad 6 22/9 - 09 / 4 2160 24,9 398
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 6 08/9 - 09 / 9 3180 26,6 g 83
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bergen Travpark 5 25/8 - 10 / 2 2100 24,1a 32
4 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -29 000 2015: -14 -1 -2 -0 -5 -95 521
Stjernejerven 4 Plass 1 771 753
12 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) E. Jensen Färjestad 2 29/3 - 03 / 7 2200 28,2 68
e. Mørtvedt Mari v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane 4 02/3 - 08 / 2 2100 30,4a 29
Stall Custom G. Gundersen Bjerke Travbane 6 23/2 - 09 / 11 2140 25,8 477
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 02/2 - 07 / 3 2100 26,2a 80
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 29/12 - 06 / 6 1640 26,5 g 94
5 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -14 771 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gonagas 5 Plass 1 210 521
12 år SVART H v.Ulsrud Igel G. Austevoll Drammen Travbane 2 02/3 - 08 / 12 2100 29,6a 165
e. Heidina v. Ilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 02/2 - 07 / 2 2100 26,3a 271
Tonje Kristine Minge /Skreia O. Østre Momarken Travbane P 22/1 - 20 / 4 2160 29,9 P
G. Austevoll Jan-Erik Minge V. Hop Bjerke Travbane 0 01/2 - 06 / 7 2100 26,1a 133
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 09 / 11 1609 23,6ag 467
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -5 -0 -0 -2 -2 -33 000
Prins Marius 6 Plass 1 086 424
14 år SVART V v.Rigel Jo G. Gundersen Momarken Travbane P 19/3 - 20 / 7 2160 27,9 P
e. Norlys v. Norprins* G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/3 - 04 / 10 2160 25,5 95
Monica Sønstegård /Sarpsborg G. Gundersen Momarken Travbane 0 17/3 - 06 / 5 2140 24,8 288
S. Løvvold Monica Sønstegård S. Løvvold Bjerke Travbane 1 15/2 - 07 / 14 2180 26,8 28
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 10 / 10 2120 27,4 219
7 2015: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2014: -16 -5 -1 -0 -5 -161 226
Remelden 7 Plass 1 627 760
10 år SVART H v.Lome Elden B. Ekløf Leangen Travbane 5 11/3 - 05 / 9 2200 26,7 90
e. Remina v. Finstad Lars B. Ekløf Leangen Travbane 0 09/2 - 09 / 10 2180 27,3 187
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen B. Ekløf Leangen Travbane 0 06/10 - 04 / 12 1660 24,4 142
K. Johansen John Wiggen B. Ekløf Leangen Travbane 1 30/9 - 02 / 6 2140 26,0a 17
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. B. Ekløf Bjerke Travbane 3 09/9 - 11 / 1 2160 25,1 62
8 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rossi 8 Plass 840 303
10 år SOTRØD H v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/9 - 09 / 13 3180 br 331
e. Riffifi v. Alm Svarten G. Gundersen Drammen Travbane 0 11/8 - 03 / 6 2100 24,0a 417
Stall Dyrhoff Ø. Kihlstrøm Bollnäs 0 29/7 - 08 / 1 2140 25,7a 103
T. Wollebæk Gunnar Ståle Dyrhoff T. Wollebæk Årjäng 0 14/7 - 09 / 3 2160 27,7 g 223
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Biri Travbane 0 02/6 - 09 / 9 1620 24,9 64
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 9 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Lier Klosterskogen Travbane 7 29/3 - 03 / 10 1720 29,0 556
e. Ara Tulla v. Atom Vinter E. Barth Klosterskogen Travbane 6 07/3 - 08 / 7 1700 29,5 687
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 24/2 - 08 / 2 1640 27,0 276
O. Sagholen Per Arvesen (A) P. Arvesen Bergen Travpark 5 16/2 - 05 / 8 1620 26,8 679
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 6 2100 br ag 639
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -0 -1 -0 -4 -23 500
Brenne Kongen 10 Plass 1 213 093
13 år SVART H v.Lykke Gutten T. Borg Sørlandets Travpark 0 11/11 - 09 / 4 2160 29,6 519
e. Gullterna v. Haakesjur J. Brenne Bjerke Travbane 0 24/10 - 09 / 14 2160 27,2 520
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen S. Løvvold Drammen Travbane - 01/10 - 07 / 6 2140 dg 30
J. Brenne Vidar Asgeir Brenne J. Brenne Sørlandets Travpark 4 02/9 - 02 / 7 2160 25,6 102
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame K. Johansen Magnor Travbane 1 12/8 - 06 / 12 1640 23,8 297
11 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 11 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 2 1609 27,1a 503
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten B. Steinseth Biri Travbane 0 10/11 - 09 / 13 2620 33,0 541
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 6 24/10 - 09 / 9 2160 26,9 504
A. Stensen Brynjulf Bjørge V. Hop Leangen Travbane 0 06/10 - 04 / 9 1660 26,1 504
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam V. Hop Sørlandets Travpark 0 18/8 - 09 / 10 1640 24,1 481