<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:30 V65-5
DD-1
Mets Sportsbar

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : 8-10 Trippel : 8-10-3 Plass : 8-10-3

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Jo 2100 1 Plass 193 097
11 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Roe Bjerke Travbane 7 20/3 - 03 / 4 2640 32,0 g 111
e. Bø Turi v. Lapp Nils (S) K. Roe Jarlsberg Travbane 0 15/2 - 07 / 6 1609 31,0ag 106
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark K. Roe Bjerke Travbane 4 30/1 - 04 / 13 2160 34,8 g 126
K. Roe K. Roe Bjerke Travbane 2 16/1 - 03 / 4 2100 32,4a 34
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame K. Roe Momarken Travbane 1 29/12 - 03 / 11 2140 31,3ag 73
2 2016: -8 -1 -1 -0 -1 -53 244 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fillippa 2 Plass 262 648
7 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 09/3 - 07 / 2 1640 29,8 175
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Momarken Travbane 0 13/10 - 06 / 8 2140 29,9a 465
Glenn Jarl Johansen /Berg I Østfold G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/10 - 04 / 9 2140 31,3ag 42
G. Austevoll Linn-Anett Johansen G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/9 - 03 / 10 2100 29,7a 132
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 27/8 - 11 / 5 2100 31,7ag 56
3 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 3 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 0 22/2 - 03 / 2 2140 31,4 g 184
e. Mille v. Spang Best O. Østre Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 05 / 11 2140 29,7 180
Jørgen Wik /Skjeberg O. Østre Momarken Travbane 0 13/10 - 03 / 12 1640 27,4ag 30
O. Østre Jørgen Wik O. Østre Jarlsberg Travbane 1 05/10 - 02 / 9 1609 26,7a 38
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 27/8 - 15 / 6 2600 28,4a 583
4 2014: -5 -0 -0 -2 -2 -14 500 2013: -18 -0 -2 -0 -6 -36 500
Hålands Lilje 4 Plass 174 500
9 år BRUN HP v.Njølstad Stjernen K. Knutsen Sørlandets Travpark - 09/3 - 01 / 4 1609 dg a 134
e. Dags Dona v. Spikeld K. Kvasnes Sørlandets Travpark P 24/2 - 22 / 2 2160 33,7 P
Kristen-Håvard Trøseng /Prestfoss K. Malmin Sørlandets Travpark 0 10/2 - 06 / 7 2160 31,9 298
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Drammen Travbane 4 31/1 - 04 / 10 1700 32,8a 251
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 5 27/1 - 05 / 6 2160 31,3 166
5 2013: -5 -1 -0 -0 -3 -26 000 2012: -17 -0 -3 -4 -5 -64 500
Horgen Sverre 5 Plass 147 000
9 år BRUN H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/3 - 03 / 15 2660 32,1 g 157
e. Horgen Laila v. Auvin (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/3 - 05 / 6 2600 31,7a 80
Tommy Bjerkely-Casper Opsahl Bjerkely E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 01/2 - 05 / 7 2100 31,9ag 55
E. Høitomt Alf Stordal (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 01 / 7 2100 29,4a 30
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 5 26/12 - 02 / 12 2160 32,5 g 169
6 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 6 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Ivarsson Färjestad 8 18/3 - 07 / 3 2160 30,5 275
e. Grandal Riga v. Spang Best G. Gundersen Bjerke Travbane 6 05/3 - 01 / 7 2100 31,7a 77
Sverige G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/2 - 07 / 9 1609 30,2ag 46
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Ivarsson Färjestad 5 02/2 - 03 / 5 2160 31,9 g 148
gul m/svart h og ermstriper G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 06 / 7 2120 31,5 66
7 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spikperla 7 Plass 155 003
12 år BRUN HP v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/2 - 04 / 8 1609 30,7ag 266
e. Perlerosa v. Solett G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 15/2 - 07 / 5 1609 29,3a 69
Øystein Olav Åsheim /Tinn Austbygd D. Dalen Biri Travbane 0 08/2 - 05 / 10 1609 30,7a 93
L. Kolle Christine Haugen B. Goop Gävle 1 19/1 - 12 / 1 1640 28,4a 98
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/1 - 08 / 9 1609 32,0a 355
8 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 8 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Bjerke Travbane 5 20/3 - 03 / 10 2660 31,1 228
e. Markaseira v. Kos Knekten G. Gundersen Drammen Travbane 5 02/3 - 06 / 8 2140 32,4 402
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 2 20/2 - 03 / 10 2160 31,6 89
T. Borg Josefine Eilertsen (S) T. Borg Bjerke Travbane 1 23/1 - 04 / 1 2140 32,2 51
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 01 / 5 2100 29,4a 380
9 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -22 000
Gomnes Odin 9 Plass 155 000
10 år BRUN V v.Moe Odin T. Borg Drammen Travbane 2 10/3 - 07 / 10 1700 31,7a 164
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/2 - 07 / 4 1609 33,4a 212
Leif Roger Fink-Ann-Christin Fink K. Johansen Drammen Travbane 5 31/1 - 04 / 1 1700 33,0ag 93
K. Johansen Leif Roger Fink K. Malmin Klosterskogen Travbane 7 17/1 - 06 / 9 2120 33,1 g 305
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Klosterskogen Travbane 9 18/6 - 03 / 2 2100 31,8ag 289
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -3 -5 -48 500
Rigel Storm 10 Plass 601 000
12 år LYSBRUN V v.Torpa Carl* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 09/3 - 09 / 3 2140 28,9 168
e. Odalsletta v. Polar Troll Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 14/1 - 05 / 13 2120 31,4 17
Arild Salte /Mykland A. Salte Klosterskogen Travbane 1 13/12 - 04 / 5 2100 32,3a 26
Å. Tengsareid Arild Salte (A) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 25/11 - 02 / 7 2660 30,9 18
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 11/11 - 02 / 10 2180 31,2 35
11 2014: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500 2013: -10 -0 -1 -1 -2 -18 500
Edda Kosa 11 Plass 161 000
9 år MØRKBR HP v.Troll Kos H. Tholfsen Klosterskogen Travbane 4 17/3 - 02 / 2 2100 32,7 g 113
e. Eddalill v. Friggbest H. Tholfsen Bjerke Travbane 2 05/3 - 01 / 1 2100 31,1a 55
Simen Skinmo /Larvik H. Tholfsen Bjerke Travbane 6 20/2 - 03 / 8 2160 31,9 100
H. Tholfsen Simen Skinmo H. Tholfsen Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 07 / 3 1609 29,7a 74
Rød med grått skulderstykke H. Tholfsen Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 03 / 6 1609 29,7a 32
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -1 -4 -14 000
A.B. Rusken 12 Plass 293 000
9 år BLAKK V v.Mørtvedt Jerkeld T. Borg Drammen Travbane 0 28/2 - 04 / 5 2100 34,6ag 286
e. Vinterrappa v. Atom Vinter T. Borg Bjerke Travbane 2 29/1 - 02 / 5 1609 31,2a 182
Sanna Svendsen /Birkeland T. Borg Bjerke Travbane 0 19/1 - 03 / 9 1609 33,0a 153
V. Hop Arthur Bø (T) T. Borg Drammen Travbane 4 07/1 - 06 / 4 1700 31,0ag 225
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Andersen Klosterskogen Travbane 9 13/12 - 04 / 8 2100 33,3ag 216