<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-1
Langangen Mat

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.000 kr.
3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : 7-2 Trippel : 7-2-6 Plass : 7-2-6

1 2018: -14 -0 -0 -2 -10 -41 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -14 000
Fjeldbaus 2100 1 Plass 167 000
10 år SVART V v.Bokli Eld I. Herbjørnrød Drammen Travbane 7 03/11 - 06 / 2 2100 37,0 379
e. Aldina v. Alm Svarten B. Larsen Jarlsberg Travbane P 21/10 - 22 / 7 2120 36,1 P
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord I. Herbjørnrød Momarken Travbane 5 27/9 - 01 / 7 2140 34,4a 301
K. Malmin Bjørn Kåre Herbjørnrød I. Herbjørnrød Momarken Travbane 8 20/9 - 01 / 15 2160 36,3 206
Mørkblå med gul reklame/bånd I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 01 / 3 2100 36,1 338
2 2018: -8 -1 -0 -0 -4 -30 000 2017: -11 -0 -0 -1 -4 -21 000
Ramsjerven 2 Plass 503 250
10 år BRUN H v.Åsajerven D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 01 / 9 2100 35,7 g 190
e. Ramsklara v. Alm Rigel D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 07/3 - 01 / 3 2100 38,2 g 209
Geir Soltvedt /Fyllingsdalen D. Dalen Biri Travbane - 09/12 - 07 / 3 2100 dg 151
D. Dalen Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane P 26/10 - 20 / 6 2120 39,4 P
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 26/10 - 22 / 6 2160 59,9 B
3 2013: -14 -0 -0 -0 -8 -18 000 2012: -16 -0 -0 -3 -7 -30 000
Frøken Franzen 2120 1 Plass 50 000
7 år LYSBRUN HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 05 / 7 2140 35,5 g 173
e. Magda v. Grans Trygg J. Undem Klosterskogen Travbane 4 21/2 - 03 / 4 2100 33,3a 110
Karin Hauge /Froland T. Solberg Sørlandets Travpark - 27/1 - 04 / 9 2160 dg 61
G. Austevoll Karin Hauge (A) J. Undem Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 02 / 14 2120 32,0 227
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl J. Undem Sørlandets Travpark 0 02/12 - 03 / 10 2160 36,3 rg 71
4 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon T. Borg Bjerke Travbane 5 20/3 - 09 / 11 2160 33,2 g 425
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten T. Borg Klosterskogen Travbane 6 07/3 - 05 / 12 2140 34,5 765
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane - 27/2 - 09 / 7 2160 g0 g 373
T. Borg Gunhild C. Henriksen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 15/2 - 02 / 7 1609 32,7a 265
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/1 - 03 / 3 2140 36,3 223
5 2014: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2013: -23 -0 -3 -1 -10 -58 192
Komnes Storstjerne 3 Plass 74 192
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 17/3 - 03 / 1 1700 35,5ag 140
e. Komnes Glitter v. Dublan A. Heisholt Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 05 / 8 2140 34,4 248
Eivind Gravdal /Hof G. Stenberg Klosterskogen Travbane 6 21/2 - 03 / 6 2100 33,5ag 100
A. Heisholt A. Heisholt Drammen Travbane 2 31/1 - 02 / 1 2100 34,8a 36
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Drammen Travbane 4 14/1 - 08 / 9 2120 35,0 207
6 2014: -4 -0 -0 -0 -4 -8 205 2013: -12 -1 -0 -1 -7 -45 000
Jordalsmai 4 Plass 64 705
7 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) R. Aarlie Klosterskogen Travbane 7 07/3 - 05 / 9 2140 34,9 g 159
e. Granvins Elda v. Elding R. Aarlie Klosterskogen Travbane 5 21/2 - 03 / 1 2100 33,5ag 68
Stall Sexymai R. Aarlie Drammen Travbane 1 31/1 - 02 / 4 2100 34,8a 440
R. Aarlie R. Aarlie Drammen Travbane 9 14/1 - 08 / 3 2100 36,3 319
Delt svart/rød E. Høitomt Drammen Travbane 4 07/1 - 01 / 8 2120 36,8 106
7 2017: -9 -1 -1 -4 -3 -146 895 2016: -16 -5 -2 -2 -3 -186 463
Mino 5 Plass 1 310 027
9 år RØD H v.Moe Odin H. Helmen Bjerke Travbane 1 14/3 - 03 / 10 2100 31,3a 18
e. Minti v. Minpil B. Ekløf Romme 1 01/3 - 02 / 1 2640 34,7 26
Hovel Helmen /Gran H. Helmen Biri Travbane P 25/1 - 20 / 3 2100 37,6 P
K. Johansen Hovel Helmen (A) H. Helmen Biri Travbane N 26/10 - 20 / 8 2120 45,4 g N
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Jarlsberg Travbane 7 18/11 - 01 / 6 2100 37,3 361
8 2013: -9 -2 -0 -0 -1 -32 000 2012: -4 -0 -0 -0 -4 -9 500
Sylv Jerva 6 Plass 41 500
6 år BRUN HP v.Åsajerven E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 21/2 - 04 / 9 2120 34,1 58
e. Kap Spika v. Spikeld E. Gravdal Drammen Travbane 0 11/2 - 09 / 8 1700 33,1ag 89
Kjell Arne Staakkan /Skien E. Gravdal Drammen Travbane 1 24/1 - 03 / 11 2100 35,4a 433
E. Gravdal Kjell Arne Staakkan T. Solberg Drammen Travbane 8 13/11 - 06 / 2 2100 37,2a 262
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/11 - 07 / 13 2120 39,7 670
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -45 000
Philip Rex 7 Plass 311 500
9 år MØRKBR V v.Briskeby Philip Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 2 2100 33,1a 360
e. Tangen Pia v. Lome Elden Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane - 14/7 - 03 / 5 2100 dg 23
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 30/6 - 01 / 6 2040 32,8 g 15
V. Tjomsland Alf Laupsa Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 19/6 - 10 / 8 2060 30,3 23
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 07 / 11 2120 33,0 191
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 8 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 05 / 1 2120 34,2 27
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark - 10/2 - 03 / 3 2140 dg 25
Team Haugland T. Solberg Sørlandets Travpark 1 27/1 - 03 / 5 2140 35,2 19
V. Hop Jan Anund Haugland V. Hop Klosterskogen Travbane P 17/1 - 21 / 1 2100 36,6 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane P 22/12 - 21 / 7 2120 48,3 P
11 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -20 000 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 9 Plass 649 889
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 05/3 - 02 / 2 1609 30,8ag 31
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 17/1 - 21 / 2 2100 36,9 P
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Bjerke Travbane 3 11/8 - 01 / 7 2100 30,6ag 24
E. Høitomt Monica Borge E. Høitomt Momarken Travbane 1 19/7 - 04 / 4 2140 31,7a 29
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 3 28/6 - 01 / 7 2140 32,3 128
12 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -16 000
Gerifaks 10 Plass 109 000
11 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Undem Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 9 2160 34,8 g 186
e. Geira v. Atom Vinter J. Undem Klosterskogen Travbane 2 21/2 - 04 / 3 2120 34,2 g 42
Åshild Lund /Rykene J. Undem Sørlandets Travpark 4 10/2 - 03 / 7 2160 35,5 g 70
J. Undem Åshild Lund J. Undem Sørlandets Travpark 4 27/1 - 04 / 2 2140 34,8 g 199
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 3 13/1 - 01 / 9 2180 34,1 265
13 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -2 -1 -2 -2 -66 500
H.G. Jerv 11 Plass 452 500
9 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 21/3 - 05 / 9 2120 35,3 g 16
e. H.G. Celin v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane 1 12/3 - 01 / 12 2080 30,8 68
Stall F & S Å. Tengsareid Forus Travbane - 14/8 - 04 / 13 2060 dg g 31
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Forus Travbane 3 07/8 - 01 / 1 2040 33,6 g 32
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 20/7 - 01 / 14 2160 dg 161
14 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -36 500 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -40 500
Kolnes Karen 12 Plass 239 000
10 år SVART HP v.Fakse* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 17/3 - 03 / 7 1700 34,5ag 223
e. Kolnes Lill v. Spikeld J. Thygesen Sørlandets Travpark 5 10/2 - 03 / 5 2160 36,6 g 235
Malin S. Øveråsen /Kleppestø Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 27/1 - 04 / 4 2160 34,0 g 108
L. Kolle Jenny Thygesen (T) J. Thygesen Sørlandets Travpark 6 13/1 - 01 / 10 2180 34,5 g 193
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane - 13/12 - 05 / 11 2120 dg 317