<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V65-2


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.000 kr.
3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : 6-14 Trippel : 6-14-9 Plass : 6-14-9

1 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500 2012: -22 -2 -1 -2 -6 -77 000
Mari Snella 2640 1 Plass 120 500
9 år BRUN HP v.Rolex K.* G. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/3 - 03 / 10 1640 30,0 269
e. Toddy Frøkna v. Toddy D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/2 - 03 / 12 2160 32,5 523
Hans Landsverk /Gransherad G. Gundersen Momarken Travbane 5 07/2 - 03 / 4 2140 31,8a 284
G. Gundersen Hans Landsverk L. Kolle Drammen Travbane 0 08/12 - 08 / 5 2100 31,8 g 498
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/11 - 04 / 7 2160 32,8 g 207
2 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 2 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 07/3 - 06 / 11 1700 dg a 166
e. Storsjø Dubla v. Dublan J. Gaustad Sørlandets Travpark - 24/2 - 01 / 11 2180 g3 88
Adrian Valstad Hagmann /Askim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 17/1 - 06 / 11 2120 33,3 g 54
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 1 02/1 - 09 / 6 2160 31,3 72
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 03/12 - 04 / 11 1700 32,3 470
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -20 491
Stram Vaier 3 Plass 725 627
11 år SVART V v.Åsajerven G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 07/3 - 06 / 10 1700 dg a 96
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel G. Austevoll Drammen Travbane 5 11/2 - 06 / 10 2100 32,7ag 57
Stall Vaier K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 02/2 - 03 / 4 2100 30,7a 65
K. Johansen Jan Morten Hansen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/1 - 03 / 9 2100 33,6ag 69
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Momarken Travbane 5 29/12 - 03 / 6 2140 31,7a 36
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Jo 4 Plass 193 097
11 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Roe Jarlsberg Travbane 0 15/2 - 07 / 6 1609 31,0ag 106
e. Bø Turi v. Lapp Nils (S) K. Roe Bjerke Travbane 4 30/1 - 04 / 13 2160 34,8 g 126
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark K. Roe Bjerke Travbane 2 16/1 - 03 / 4 2100 32,4a 34
K. Roe K. Roe Momarken Travbane 1 29/12 - 03 / 11 2140 31,3ag 73
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame K. Roe Bjerke Travbane 0 05/12 - 03 / 9 2140 32,9 g 50
5 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 5 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) S. Vereide Drammen Travbane N 10/3 - 21 / 3 2120 43,8 rg N
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 24/2 - 05 / 1 2140 32,2 g 235
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam P. Arvesen Drammen Travbane 6 11/2 - 06 / 12 2100 32,7a 331
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane - 07/2 - 03 / 11 2140 dg a 201
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bjerke Travbane 5 30/1 - 04 / 3 2160 34,9 g 309
6 2014: -8 -1 -1 -0 -4 -31 500 2013: -19 -1 -2 -1 -8 -82 000
Moe Kringsjå 6 Plass 170 000
7 år BRUN V v.H.G. Balder G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 17/3 - 06 / 9 2100 33,0 136
e. Moe Sigyn v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 2 27/2 - 03 / 9 2100 30,3a 308
Arild Martinsen /Oslo G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 14/2 - 07 / 1 2100 33,4 g 22
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane 4 04/2 - 03 / 9 2120 32,5 g 72
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 2 22/1 - 03 / 6 2160 32,1 51
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 2660 1 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Forus Travbane 0 26/1 - 06 / 3 2550 33,7 427
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 17/1 - 03 / 5 2100 g7 g 212
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 8 1609 29,9a 749
G. Austevoll Gunnar Kværne G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 13/12 - 02 / 6 2540 31,9 177
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Paltto Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 06 / 12 2140 31,4 191
8 2014: -19 -3 -1 -4 -6 -109 203 2013: -17 -0 -1 -5 -3 -48 434
Thuli Sol 2 Plass 320 137
11 år BRUN HP v.Schuvar K. Malmin Drammen Travbane 0 10/3 - 07 / 9 1700 32,5a 235
e. Sæterpila v. Sæterbest (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 12/2 - 04 / 11 1609 30,6a 656
Bjørn Hansen /Siggerud K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 05 / 3 2100 31,2a 320
K. Malmin Bjørn Hansen K. Malmin Drammen Travbane 0 07/1 - 06 / 11 1700 33,7ag 514
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane - 06/12 - 04 / 1 2100 dg a 287
9 2014: -7 -0 -1 -0 -2 -12 500 2013: -22 -1 -2 -3 -4 -109 000
Gea 3 Plass 223 500
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) V. Hop Bjerke Travbane - 13/3 - 04 / 5 2140 dg 34
e. Slogum Gry v. Elding M. Helland Drammen Travbane 2 02/3 - 06 / 6 2120 33,0 219
Martin Lyssand /Os V. Hop Bjerke Travbane - 23/2 - 08 / 5 2640 dg 157
V. Hop Merete Viksås E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/2 - 03 / 2 2140 34,0 g 35
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 30/1 - 04 / 7 2160 32,7 33
10 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 4 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden G. Gundersen Drammen Travbane 5 02/3 - 06 / 8 2140 32,4 402
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Bjerke Travbane 2 20/2 - 03 / 10 2160 31,6 89
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 1 23/1 - 04 / 1 2140 32,2 51
T. Borg Josefine Eilertsen (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 01 / 5 2100 29,4a 380
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 3 05/12 - 03 / 10 2140 32,0 340
11 2016: -9 -1 -0 -2 -0 -41 399 2015: -19 -1 -3 -2 -4 -146 235
Lome Hero 5 Plass 751 249
9 år SVART V v.Elding J. Brenne Bjerke Travbane 3 13/3 - 04 / 11 2140 31,0 62
e. Lomesokka v. Lappe Troll* Ø. Bjørnstad Färjestad 1 01/3 - 01 / 1 2180 32,7 32
Nina Dalgaard Nielsen /Flateby J. Brenne Färjestad 2 02/2 - 03 / 4 2160 31,3 57
J. Brenne Nina Dalgaard Nielsen J. Brenne Bjerke Travbane - 30/1 - 04 / 5 2160 dg 54
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame J. Brenne Färjestad 1 14/12 - 04 / 3 2160 31,3 32
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Brage Mollyn 6 Plass 208 500
11 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Sørlandets Travpark 2 09/3 - 03 / 9 2160 27,6 20
e. Emmy Mollyn v. Lappe Troll* J. Undem Bjerke Travbane 1 27/2 - 03 / 10 2100 30,1a 69
Lene Gravklev Wiik /Porsgrunn T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 23/11 - 02 / 4 2100 30,2a 46
J. Undem Lene Gravklev T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 16/11 - 03 / 9 2620 32,2 46
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 05 / 4 2120 30,0 383
13 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 7 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 05/3 - 01 / 2 2100 30,8a 50
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 22/2 - 03 / 3 2140 30,5 g 368
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane - 07/2 - 03 / 3 2140 dg a 27
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 30/1 - 04 / 8 2160 33,7 g 47
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 05 / 8 2120 30,1 290
14 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -21 000 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hvalstad Hugin 8 Plass 306 500
10 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) G. Stenberg Bjerke Travbane 3 06/3 - 05 / 11 2600 31,6ag 51
e. Tårån v. Elding G. Stenberg Bjerke Travbane 4 27/2 - 04 / 12 1609 29,1ag 502
Bente Lage /Nesøya G. Stenberg Bjerke Travbane 4 05/2 - 04 / 1 2100 30,7a 91
G. Stenberg Torstein Laupsa G. Stenberg Bjerke Travbane 5 19/1 - 03 / 6 1609 31,7ag 63
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 02/1 - 05 / 11 2100 30,9a 55
15 2013: -5 -1 -0 -0 -3 -26 000 2012: -17 -0 -3 -4 -5 -64 500
Horgen Sverre 9 Plass 147 000
9 år BRUN H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/3 - 05 / 6 2600 31,7a 80
e. Horgen Laila v. Auvin (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 01/2 - 05 / 7 2100 31,9ag 55
Tommy Bjerkely-Casper Opsahl Bjerkely E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 01 / 7 2100 29,4a 30
E. Høitomt Alf Stordal (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 26/12 - 02 / 12 2160 32,5 g 169
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 02 / 8 2100 30,1a 111