<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : 4-2 Trippel : 4-2-8 Plass : 4-2-8

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 2100 1 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten S. Løvvold Klosterskogen Travbane 5 21/2 - 07 / 4 2100 33,6 g 53
e. Aaby Lina v. Auvin (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/1 - 09 / 5 2160 33,7 99
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 07/12 - 21 / 2 2120 35,5 P
E. Hafskjold Per Ingar Lybekk E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 02 / 8 2100 35,3a 84
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 8 2140 33,6 56
2 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 2 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 06 / 12 1700 29,2a 1207
e. Boklistina v. Alm Rigel D. Dalen Drammen Travbane 0 31/1 - 04 / 3 1700 33,4a 305
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden E. Knutsen Bjerke Travbane 0 09/1 - 08 / 4 1609 31,1a 106
E. Eide Gunnar Flugsrud G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/12 - 04 / 12 1609 31,2a 305
Rød,hv.ermer,rød/gull sk.stk,gull ermr E. Knutsen Klosterskogen Travbane 2 03/12 - 09 / 1 1700 30,9 667
3 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -21 -3 -3 -3 -3 -114 500
Brenne Junior 3 Plass 222 300
11 år SVART V v.Alm Svarten A. Heisholt Klosterskogen Travbane 8 07/3 - 06 / 9 1700 30,1ag 93
e. Siljeterna v. Haakesjur M. Løve Jarlsberg Travbane 0 15/2 - 07 / 8 1609 br ag 123
Helene Johnbraaten /Vikersund M. Løve Momarken Travbane 3 07/2 - 03 / 2 2140 31,6ag 123
M. Løve Helene Johbraaten M. Løve Drammen Travbane - 14/1 - 05 / 7 2120 g5 g 381
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Biri Travbane 1 21/12 - 03 / 5 1609 29,7ag 150
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -0 -2 -1 -2 -22 000
Føynland Viktor 4 Plass 214 500
9 år SVART H v.Alm Viktor S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 18/1 - 21 / 2 2120 33,3 P
e. Eld Mai v. Elding G. Flåten Sørlandets Travpark - 02/12 - 02 / 2 1640 dg 138
Pål Kristiansen /Husøysund V. Hop Bjerke Travbane 0 27/11 - 01 / 3 1609 31,0ag 154
S. Løvvold Pål Kristiansen (A) G. Flåten Jarlsberg Travbane - 16/11 - 06 / 4 1609 dg a 50
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Flåten Bjerke Travbane 0 10/5 - 02 / 2 2100 31,5a 166
5 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500
Homme Vesla 5 Plass 118 813
9 år SVART HP v.Pål Even E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 06 / 8 1700 30,9a 1052
e. Vesle Mari v. Pajaprins R. Klausen Klosterskogen Travbane 2 21/2 - 07 / 2 2100 32,0 624
Siv Kristine Skailand /Lyngdal E. Gravdal Drammen Travbane 0 11/2 - 06 / 7 2100 33,6ag 676
R. Klausen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Biri Travbane 0 08/2 - 03 / 2 2100 32,7a 362
skrådelt mørk blå/sølvgrå, m.blå ermer O. Mykkeltvedt Jarlsberg Travbane - 01/2 - 07 / 6 2120 dg 839
6 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -25 -0 -3 -3 -7 -53 500
Gosengutt 6 Plass 236 500
8 år BRUN V v.Steinsvad Eld O. Wassberg Forus Travbane 4 12/2 - 08 / 5 2040 30,6 60
e. Lasso Line v. Lasso* (S) C. Morken Bergen Travpark 1 07/2 - 07 / 2 1600 31,1 76
Chris-Erik Tennebekk /Haukeland O. Wassberg Forus Travbane 6 26/1 - 03 / 12 2060 32,8 152
J. Eilertsen Eirik Høitomt (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 7 24/1 - 05 / 9 2120 31,2 50
Hvit,marine. harl.rut,mar/rød ermr,rek L. Hauge Bergen Travpark 0 10/1 - 05 / 3 1600 31,1 g 38
7 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -2 -1 -4 -49 000
Solebriska 7 Plass 269 500
10 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 8 21/2 - 07 / 3 2100 35,3 g 36
e. Sole Jenta v. Grans Trygg K. Hauge Sørlandets Travpark 5 10/2 - 04 / 3 2140 32,3 160
Helene G. Forberg /Froland S. Løvvold Drammen Travbane 3 04/2 - 07 / 5 2100 34,3a 20
M. Finsand Ingunn G. Christensen M. Finsand Sørlandets Travpark 2 13/1 - 07 / 2 2140 31,6 50
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Sørlandets Travpark 4 16/12 - 07 / 9 2140 32,6 230
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -18 -1 -0 -4 -3 -39 782
Stumne Glimt 8 Plass 161 314
9 år BRUN V v.Spikeld H. Bye Biri Travbane - 25/1 - 08 / 3 2100 dg 113
e. Slogum Støva v. Ilmin G. Gundersen Biri Travbane - 11/1 - 04 / 10 2100 dg a 92
Henriette Bye /Årnes H. Bye Bjerke Travbane 5 02/1 - 08 / 5 1609 28,4a 97
H. Bye Per Dave Holtung (T) H. Bye Bjerke Travbane 2 12/12 - 09 / 2 2140 31,4 33
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl H. Bye Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 06 / 1 2120 31,0 46
9 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Finsjø Gutten 9 Plass 122 661
13 år BRUN V v.Spang Best K. Malmin Bjerke Travbane P 28/11 - 22 / 10 2160 36,7 P
e. Aulipila v. Pilmin K. Ødegaard Momarken Travbane 0 14/12 - 08 / 1 2140 34,2a 239
Christina Helen Olsen /Yven K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 24/11 - 08 / 2 1609 31,2a 517
M. Haugen Christina Helen Olsen K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 09/8 - 05 / 6 1700 31,4a 196
oransje m/grønne skulerfelt, mh i grøn M. Haugen Klosterskogen Travbane - 07/8 - 01 / 6 1700 dg a 64
10 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -17 -0 -1 -1 -4 -22 500
April Spik 10 Plass 140 263
8 år MØRKBR V v.Spikeld B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/3 - 01 / 6 2100 32,2ag 198
e. Alm Perla v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 6 27/2 - 04 / 7 1609 29,7ag 341
Kevin Åsen Nordhagen /Biri G. Austevoll Biri Travbane 0 19/2 - 04 / 6 1609 30,1ag 157
E. Jensen Roy Werner Øverstad Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 08/2 - 05 / 4 1609 dg a 171
Kongeblå m/sølv ermer&strip,bl.ma+rekl E. Jensen Drammen Travbane 2 04/2 - 07 / 2 2100 33,1a 130