<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eastern Lady 2100 1 Plass 0
4 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper H. Holm Bjerke Travbane N 20/2 - 20 / 6 2160 23,6 g N
e. Eastern Song v. Songcan (US)
Per Olav Sivesind /Bøverbru
K. Johansen Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romanov Du Chene (FR) 2 Plass 0
8 år M.M. BRUN V v.Horse Du Chene (FR) V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 10/1 - 01 / 2 2140 dg r 110
e. Hangela (FR) v. Uthan (FR) A. Sjoner Leangen Travbane P 31/8 - 22 / 3 2140 22,8 g P
Anne Berit Sveen-Geir Rune Bergsodden A. Sjoner Leangen Travbane N 17/8 - 22 / 7 2160 dgpp N
O. Østre Anne Berit Sveen
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2018: -3 -1 -1 -0 -0 -23 000 2017: -9 -1 -0 -1 -1 -30 500
Semper Fi 3 Plass 578 000
9 år BRUN V v.Ganymede (FR) M. Ottersen Biri Travbane N 23/12 - 20 / 2 2100 30,7 N
e. Astro Jubilee v. Dell Ridge Image* (CA) M. Ottersen Biri Travbane 25/11 - 24 / 1 2100 30,8 B
Jonny Kongevold /Kristiansand S
M. Ottersen
grå m/grønt skulderstykke + reklame
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
American Jet 4 Plass 30 500
7 år BRUN V v.Jetstile Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane N 20/2 - 20 / 7 2160 23,4 g N
e. American Amber (US) v. American Winner* (US)
Wenche E. Olsen /Kapp
G. Gundersen Wenche E. Olsen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dalby Gutten 2120 1 Plass 18 000
9 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 25/1 - 01 / 11 2120 dist 656
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) O. Sagholen Biri Travbane 0 09/12 - 07 / 9 2120 dist 331
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 18/11 - 07 / 8 2120 dist g 384
Ø. Ruttenborg Torstein Sørsveen Ø. Ruttenborg Momarken Travbane P 11/9 - 20 / 10 2160 41,8 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 19/7 - 22 / 1 2100 44,5 N
6 2018: -21 -5 -1 -3 -5 -202 500 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 2 Plass 462 500
8 år BRUN H v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 17/8 - 12 / 2 2100 49,1 B
e. Spang Lenda v. Alm Svarten H. Holm Biri Travbane 03/8 - 22 / 6 2120 53,1 B
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen
A. Stensen Anne-Britt Johansen
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
7 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Rappa 3 Plass 136 200
12 år MØRKBR HP v.Spang Best H. Holm Bjerke Travbane P 07/3 - 20 / 4 2160 37,4 P
e. Sangviks Lill v. Toddy G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/12 - 04 / 3 1609 dist a 227
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund G. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/5 - 07 / 5 2100 31,4a 762
B. Steinseth Kåre Kirkelund G. Austevoll Drammen Travbane 0 09/11 - 01 / 8 2100 33,4a 275
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/10 - 02 / 1 1609 31,2a 344
8 2017: -6 -2 -0 -0 -0 -30 000 2016: -13 -2 -0 -2 -3 -83 000
Modinas Viking 4 Plass 256 013
7 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) H. Holm Biri Travbane 25/5 - 22 / 2 2120 51,8 B
e. Heger Modina v. Moe Odin H. Holm Biri Travbane 16/5 - 22 / 4 2120 52,6 g B
Stall Horni X.O.
E. Holm Tor Ørjan Johansen
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
9 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Snilli 5 Plass 51 500
11 år BRUN HP v.Gam Vinter S. Helmen Bjerke Travbane N 14/3 - 20 / 5 2160 40,0 rg N
e. Eldperla* v. Elding K. Johansen Biri Travbane 0 18/11 - 04 / 10 1609 br ag 101
Sigurd Helmen-Marte Helmen /Gran S. Helmen Bjerke Travbane 0 04/8 - 04 / 8 1609 br arg 953
S. Helmen S. Helmen Årjäng - 07/7 - 01 / 2 1640 dg a 177
grønn m/brunt hestehode K. Johansen Momarken Travbane 3 21/6 - 05 / 3 1640 30,7a 343