<<< Forrige løp
Start ca kl. 16:45 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
3-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Jo 2040 1 Plass 0
3 år SVART H v.Klack Jo* (S) K. Brenden Harstad Travpark N 17/2 - 21 / 5 2060 56,0 g N
e. Kolnes Lill v. Spikeld H. Holm Harstad Travpark N 21/10 - 20 / 4 2060 dgpp N
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas J. Bjerring Harstad Travpark 07/10 - 20 / 4 1620 00,3 g N
K. Brenden Tone Merete Pettersen J. Bjerring Harstad Travpark 09/9 - 20 / 4 1600 00,8 B
gul m/svart skråbånd. Å. Rønningen Tromsø Travbane 22/7 - 21 / 1 2040 dgpp N
2 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storgardprinsen 2 Plass 25 000
15 år RØDBRUN V v.Lauvås Pipo L. Vebostad Harstad Travpark N 20/1 - 20 / 7 2060 46,1 g N
e. Salinta v. Granar (S) M. Bagstevold Harstad Travpark N 16/12 - 20 / 1 2060 49,1 N
Oddny Bakkland /Harstad J. Bjerring Harstad Travpark N 24/11 - 20 / 1 2040 47,0 g N
M. Bagstevold Oddny Bakkland I. Evertsen Harstad Travpark N 04/11 - 20 / 1 2040 48,5 g N
Lilla m/hvitt/svart kryss,MB, sva.mans S. Pettersen Harstad Travpark 0 28/10 - 05 / 8 2080 br g 297
3 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -2 -1 -3 -6 -85 500
Sjøvoll Prinsen 3 Plass 297 500
9 år RØD V v.Bokli Eld J. Bjerring Harstad Travpark N 17/2 - 22 / 4 2060 dgpp N
e. Nesrigla v. Rigel Jo E. Høitomt Harstad Travpark N 03/2 - 21 / 5 2040 42,5 g N
Anna Jørgensen /Harstad J. Bjerring Harstad Travpark 4 30/12 - 02 / 2 2040 47,2 g 97
J. Bjerring Alf-Einar Jørgensen (T) F. Mortensen Harstad Travpark - 09/9 - 02 / 1 2040 dg 229
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark P 25/8 - 22 / 3 2040 49,2 g P
4 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -24 000 2018: -15 -7 -1 -2 -2 -140 750
Billy Kravall 4 Plass 373 250
10 år MØRKBR V v.Sundbo Kravall* (S) J. Bjerring Harstad Travpark N 03/2 - 21 / 1 2040 57,6 g N
e. Holen Vår v. Spang Best V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 20/5 - 20 / 2 2140 49,2 g P
Oddny Bakkland /Harstad K. Malmin Klosterskogen Travbane 29/12 - 21 / 12 1700
S. Bendiksen Sandra Bondestad V. Tjomsland Forus Travbane 27/12 - 21 / 6 1620 01,0 N
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla V. Tjomsland Sørlandets Travpark 18/12 - 24 / 5 1660 00,7 N
5 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Soløy Ilen 5 Plass 0
13 år HUSKBRUN V v.Ilmin D. Dalen Harstad Travpark 30/12 - 20 / 3 2060 52,9 r N
e. Soløy Dubba v. Dublan
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru
D. Dalen Anette Skulbru
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vinn Igel 6 Plass 18 732
6 år MØRKBR V v.Ulsrud Igel F. Mortensen Harstad Travpark 07/10 - 20 / 5 1620 59,4 B
e. Fraun Vinta v. Skøiar
Unn Renate Bueng /Karasjok
J. Stillerud Johan Mikkel Bueng
svart m/hvite og røde stolper