<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:40 #Monté #Prøveløp
Monté Prøveløp
2100 m. Monté Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -8 -0 -1 -0 -1 -9 500
Zamotie Heikant (DE) 2100 1 Plass 139 913
7 år BRUN V v.Chips And Fish* (US) T. Glittum Drammen Travbane 0 04/9 - 04 / 4 2100 br ag 486
e. Flying Lady As (DE) v. Diamond Way (DE) P. Glittum Biri Travbane 0 27/7 - 03 / 5 1609 17,0a 542
Monica Borge /Holmestrand T. Glittum Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 03 / 4 1609 18,0a 85
M. Borge S. Løvvold Bjerke Travbane 0 11/4 - 09 / 6 2100 18,8a 361
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm L. Kolle Sørlandets Travpark 0 01/4 - 04 / 2 2609 17,7a 194
2 2014: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -1 -0 -0 -2 -21 000
Navy Boy 2 Plass 104 500
7 år BRUN V v.Lulo Josselyn (FR) E. Høitomt Drammen Travbane 0 24/1 - 05 / 7 1700 18,8a 119
e. Navy Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 3 1609 17,8a 60
Tonje Danielson-Lars Nordahl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 03/1 - 05 / 5 1609 16,5a 202
S. Løvvold Cristoffer R. Eriksen S. Eilertsen Bjerke Travbane - 12/12 - 01 / 6 2100 dg a 61
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Høitomt Momarken Travbane 3 04/12 - 01 / 12 1640 18,3a 96
3 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grand Southwind* (S) 3 Plass 402 105
8 år BRUN V v.Alf Palema* (US) Å. Svanstedt Axevalla P 09/1 - 91 / 1 2140 18,7 P
e. Jalear (FR) v. Quadrophenio (FR) L. Eriksson Axevalla N 25/11 - 92 / 1 2140 br g N
Sverige A. Svanstedt Axevalla 6 20/11 - 04 / 8 2640 17,0ag 116
A. Valstad Torgeir Hagmann (T) M. Jakobsson Axevalla 0 01/11 - 07 / 11 2640 18,2ag 176
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl P. Andersson Åby 0 15/10 - 09 / 8 2140 15,1a 635
4 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -3 500 2014: -18 -3 -0 -2 -6 -85 000
Arthur 2120 1 Plass 153 000
7 år BRUN V v.Kasper Mollyn M. Pedersen Jarlsberg Travbane P 01/2 - 20 / 7 2120 40,8 P
e. Alm Saara v. Skarvar (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 13/12 - 05 / 9 2120 br 169
Stall Bolton Wanderers K. Malmin Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 2 2500 37,8 g 113
H. Nilsen K. Malmin Klosterskogen Travbane - 08/11 - 07 / 1 2100 dg a 41
rød m/blått bånd, hvit søm, reklame K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 03 / 5 2100 32,7 165
5 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -1 -6 -30 500
Eldevill 2 Plass 318 700
13 år BRUN HP v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/10 - 04 / 5 1609 26,5ag 281
e. Vill v. Perle Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 4 26/9 - 04 / 11 1609 26,9a 113
Mikkel Antonsen /Gran G. Austevoll Bjerke Travbane 4 19/9 - 03 / 9 2660 28,6 g 349
J. Dagsvold Morten Antonsen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/9 - 06 / 8 2600 29,7ag 253
Gull m/svart sidestykke+underarm,rekl. G. Austevoll Bjerke Travbane 3 15/8 - 06 / 5 2660 28,5 469
6 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -21 -3 -1 -2 -9 -82 600
Briskeby Elden 3 Plass 303 562
9 år SVART V v.Spikeld K. Brenden Harstad Travpark 0 16/12 - 06 / 11 2060 33,1 329
e. Briskeby Jenta v. Rappfot L. Vebostad Harstad Travpark 0 02/12 - 08 / 8 1600 dist a 171
Gro Rosseland-Øystein Espenes D. Dalen Harstad Travpark 4 24/11 - 03 / 11 2080 33,2 PK
C. Kolstad Camilla Lynne L. Vebostad Harstad Travpark 3 18/11 - 05 / 3 2040 34,2 81
Rød m/gule&røde flammer,hv.mans,rekl L. Vebostad Harstad Travpark 5 11/11 - 04 / 5 1600 31,4 534