<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mia's Girl 2100 1 Plass 6 500
8 år BRUN HP v.Kendrick Hanover (US) D. Dalen Drammen Travbane P 08/5 - 21 / 2 2100 22,0 P
e. M.E. Girl v. Stanley Kosmos (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/11 - 09 / 11 2140 br 719
Oddmund Tveiten-Mari Elisabeth Tveiten G. Stenberg Drammen Travbane 7 24/10 - 08 / 2 2100 23,6 327
K. Johansen Arthur Bø (T) G. Stenberg Drammen Travbane 0 23/5 - 01 / 4 2100 23,8 280
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Stenberg Drammen Travbane P 10/4 - 21 / 3 2100 22,7 P
2 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Jasmine 2 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Shogun Lobell* (US) K. Roe Drammen Travbane N 24/1 - 20 / 2 2100 23,3 N
e. Thai Orchid v. Speedy Somolli (US) T. Espedal Klosterskogen Travbane P 18/6 - 21 / 1 2100 23,4 P
Knut B. Herbjørnrød /Melsomvik O. Østre Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 10 2140 18,6a 430
K. Roe O. Østre Bjerke Travbane 0 30/6 - 03 / 10 2100 dist ag 284
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame C. Kaasa Sørlandets Travpark 0 12/6 - 02 / 10 2140 20,7 g 91
3 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Super Girl D.E. (DE) 3 Plass 6 948
5 år BRUN HP v.Baltic Bet (US) V. Hop Bjerke Travbane N 31/10 - 22 / 1 2140 26,9 N
e. Super Fantasy (DE) v. Supergill* (US) M. Dooyeweerd Gelsenkirchen 0 03/7 - 01 / 1 2000 20,1a 218
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark M. Dooyeweerd Dinslaken 5 20/6 - 01 / 1 2100 20,5a 76
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) M. Dooyeweerd Gelsenkirchen P 29/5 - 91 / 1 2000 20,0a P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Bot Gelsenkirchen 5 17/10 - 01 / 1 2000 20,6a 120
4 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 2120 1 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven T. Borg Jarlsberg Travbane 18/11 - 20 / 11 2120 54,8 B
e. Emily Trolla v. Alm Hellin
Stall C.R.R.K.
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
5 2014: -8 -0 -1 -1 -1 -14 500 2013: -10 -2 -0 -2 -3 -49 500
Lekje 2 Plass 64 000
5 år SVART HP v.Stjerne Faks J. Mjølnerød Drammen Travbane P 16/4 - 21 / 7 2120 42,9 g P
e. Alm Edel v. Lykke Gutten G. Austevoll Momarken Travbane 08/11 - 22 / 4 2160 53,1 B
Anne-M. Engen Skarsholt-Johnny Skarsholt
G. Austevoll Jan Roar Mjølnerød (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2014: -7 -2 -4 -0 -0 -126 000
Frøyu Ty 3 Plass 173 000
5 år BRUN H v.Moe Odin G. Gundersen Drammen Travbane 16/7 - 22 / 4 1720 47,1 B
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Drammen Travbane 11/6 - 22 / 2 1700 51,9 g B
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug
N. Frøhaug
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi
7 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Polise 4 Plass 4 000
5 år LYSBRUN HP v.Sjefen T. Borg Jarlsberg Travbane - 22/6 - 08 / 13 2120 dg 406
e. Poletta v. Pålex K.* (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 01 / 13 2120 dist g 690
Kjetil Øen-Siv Homstvedt T. Borg Drammen Travbane 7 21/5 - 01 / 10 2120 36,5 654
T. Borg Kjetil Øen T. Borg Klosterskogen Travbane 7 10/5 - 02 / 1 2100 37,8 g 660
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 24 / 7 2100 41,8 g P