<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V5-3


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.000 kr.
3-15-årige høyest 600.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : 3-8 Trippel : 3-8-7 Plass : 3-8-7

1 2013: -6 -0 -1 -1 -4 -31 520 2012: -14 -2 -4 -0 -4 -78 500
Hjortejegern 1640 1 Plass 282 520
8 år SVART H v.Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 2 23/1 - 03 / 4 2100 30,8a 36
e. Grorud Tilla v. Lapp Nils (S) O. Sagholen Biri Travbane 4 04/1 - 08 / 4 1609 29,3a 21
Stall East Of Eden O. Sagholen Momarken Travbane 2 18/12 - 05 / 11 1660 28,3 29
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 2 11/12 - 05 / 8 2160 29,0 98
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 0 16/10 - 01 / 12 1700 29,6ag 89
2 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2013: -16 -2 -2 -2 -6 -119 500
Lome Jokeren 2 Plass 416 500
7 år BRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 6 16/1 - 06 / 11 1609 27,3a 62
e. Lomepila v. Åsrapp E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/1 - 05 / 8 2100 29,5a 31
Ole Andreas Sunde-Sigbjørn Kolnes E. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/12 - 06 / 14 2200 29,0 85
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Leangen Travbane 6 01/12 - 10 / 15 2660 29,9 100
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 7 24/11 - 06 / 14 2120 30,7 247
3 2014: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -16 -2 -4 -0 -4 -78 000
Gosen Tass 3 Plass 408 000
11 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 03 / 7 2100 29,7 53
e. Festina v. Soljerker (S) K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 10/1 - 04 / 10 1700 30,1a 63
Tina Lagesen /Borkenes G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 09/11 - 07 / 9 1609 29,4a 464
K. Malmin Morten Louis Johnsen J. Øveraasen Momarken Travbane 6 03/7 - 01 / 5 1640 27,5a 89
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/5 - 06 / 11 1609 26,6a 335
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -0 -0 -4 -8 500
Turbo Monar 4 Plass 300 000
7 år BRUN V v.Spikeld H. Bye Biri Travbane 0 21/9 - 09 / 2 2120 31,9 195
e. Turbo Turi v. Saje (S) H. Bye Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 2 2160 38,5 P
Arvid Kvalen /Frogner G. Gundersen Drammen Travbane 0 31/7 - 02 / 7 1700 29,2a 198
K. Johansen Atle Gustav Hoel (T) G. Gundersen Momarken Travbane 0 10/7 - 08 / 6 1640 br ag 158
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 25/6 - 04 / 12 1700 29,7a 265
5 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Frønes Arne 1660 1 Plass 513 732
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/8 - 06 / 9 1609 32,5a 425
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel G. Gundersen Drammen Travbane P 31/7 - 20 / 7 2120 35,9 P
Stall Frønes T. Borg Jarlsberg Travbane 0 30/12 - 08 / 5 2100 br a 303
C. Antonsen G. Gundersen Momarken Travbane 0 04/10 - 08 / 2 1640 27,0ag 151
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Gundersen Drammen Travbane 0 19/9 - 06 / 5 2100 28,9a 199
6 2014: -19 -1 -2 -2 -6 -63 270 2013: -21 -2 -2 -4 -3 -82 501
Skusviken 2 Plass 631 071
15 år RØD V v.Braute E. Knutsen Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 11 2100 28,5a 103
e. Freidi v. Alm Rigel E. Knutsen Biri Travbane 1 11/1 - 09 / 1 1609 28,3ag 68
Kirsti Krybelsrud /Svene E. Knutsen Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 7 2160 29,4 715
G. Gundersen Knut Erik Krybelsrud G. Gundersen Momarken Travbane 0 18/12 - 09 / 11 2160 30,0 87
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Knutsen Klosterskogen Travbane 1 13/12 - 02 / 9 2560 30,4 145
7 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -20 611 2015: -12 -0 -3 -1 -2 -39 000
Eld Lynet 3 Plass 648 771
13 år SVART H v.Elding T. Solberg Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 12 2100 29,3a 127
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn S. Hogner Drammen Travbane 3 14/1 - 07 / 5 1700 28,8 73
Stine Therese Solli /Berg I Østfold T. Solberg Bjerke Travbane 5 02/1 - 06 / 7 1609 26,7a 444
T. Solberg Geir Arne Kristofferstuen L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 04 / 10 1609 30,6a 180
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Hogner Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 04 / 6 2640 33,7 g 174
8 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 4 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin K. Malmin Bjerke Travbane - 19/1 - 08 / 1 1640 dg 812
e. Aksvarta v. Finstad Per K. Malmin Bjerke Travbane 0 02/1 - 06 / 9 1609 26,9a 354
Reidar Mangelrød /Larvik K. Malmin Bjerke Travbane 3 19/12 - 05 / 2 1609 26,9a 294
G. Austevoll Tor Olaf Halle (T) H. Tholfsen Bjerke Travbane 0 28/11 - 06 / 6 1640 27,8 304
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 08 / 6 2100 28,6a 191