Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : 7-5 Trippel : 7-5-9 Plass : 7-5-9

1 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 2100 1 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best P. Bendiksen Bjerke Travbane 6 26/12 - 02 / 7 2160 32,6 623
e. Mirakel v. Alm Rigel P. Bendiksen Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 2 1609 32,0ag 236
Silje Bendiksen /Maura P. Bendiksen Bjerke Travbane 4 27/11 - 01 / 8 1609 30,6a 578
P. Bendiksen M. Pedersen Bjerke Travbane 0 21/11 - 05 / 10 2100 32,0ag 401
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st P. Bendiksen Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 05 / 12 1700 34,3ag 724
2 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -1 -1 -8 -33 000
Vigør 2 Plass 140 500
11 år MØRKBR V v.Lauvin V. Hop Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 02 / 7 2100 30,2a 486
e. Heldig v. Helmin Rigel V. Hop Klosterskogen Travbane 5 12/11 - 05 / 6 1700 33,2ag 129
John Ivar Farmen-Kari Farmen V. Hop Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 05 / 8 2500 32,1a 358
V. Hop John Ivar Farmen V. Hop Drammen Travbane 3 23/10 - 01 / 1 2100 31,6ag 183
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Bjerring Drammen Travbane 0 08/10 - 08 / 11 2120 31,1 g 788
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 3 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Bjerke Travbane - 22/12 - 06 / 5 2160 dg 692
e. Altima v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 12/11 - 05 / 4 1700 33,2a 63
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Gaustad Drammen Travbane 4 08/10 - 08 / 1 2100 30,4 311
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 1 01/10 - 02 / 6 2100 32,1a 498
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 17/9 - 05 / 3 2100 g5 ag 90
4 2013: -3 -0 -0 -1 -0 -7 000 2012: -16 -2 -2 -2 -5 -61 337
Arras 4 Plass 116 450
7 år SVART V v.Alm Viktor A. Stensen Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 02 / 8 1620 31,3 59
e. Evalin v. Pål Even T. Solberg Bjerke Travbane 6 13/12 - 04 / 11 1609 30,9ag 69
Hilde Berendtsen /Oslo A. Eggen Bjerke Travbane 0 12/9 - 04 / 7 1640 31,0 g 107
T. Solberg Geir Kihle (T) T. Solberg Biri Travbane 3 27/7 - 05 / 2 1609 28,0a 48
Blå m/gull seler&stjerner, reklame C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 09 / 4 2600 br r 618
5 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 5 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Bjerke Travbane 3 05/12 - 03 / 10 2140 32,0 340
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Sørlandets Travpark 3 25/11 - 02 / 3 2640 32,3 231
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 05 / 2 1700 34,7ag 129
T. Borg Berit Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 04 / 5 1700 33,8 226
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 7 27/9 - 03 / 13 2540 32,2 211
6 2013: -13 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sunnmørsfrigg 6 Plass 126 000
9 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn R. Larsen Momarken Travbane 0 13/11 - 05 / 6 2720 dist 1256
e. Sunnmørsjenta v. Elding R. Larsen Bjerke Travbane 0 01/11 - 02 / 9 1609 30,6ag 415
Roar Skaug Larsen-Anne Larsen R. Larsen Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 4 2500 br a 482
R. Larsen Roar Skaug Larsen (A) R. Larsen Drammen Travbane - 15/5 - 03 / 5 1700 dg a 545
rød. svart/hvit stjerne. hvit j. R. Larsen Momarken Travbane 0 27/3 - 04 / 8 1640 29,6a 266
7 2013: -5 -1 -0 -0 -3 -26 000 2012: -17 -0 -3 -4 -5 -64 500
Horgen Sverre 7 Plass 147 000
9 år BRUN H v.Frigg Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 5 26/12 - 02 / 12 2160 32,5 g 169
e. Horgen Laila v. Auvin (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 02 / 8 2100 30,1a 111
Tommy Bjerkely-Casper Opsahl Bjerkely E. Høitomt Bjerke Travbane 3 14/11 - 02 / 8 2160 30,1 g 170
E. Høitomt Alf Stordal (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 10/10 - 03 / 4 2660 31,8 189
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Solberg Forus Travbane 0 15/9 - 08 / 9 2060 29,8 g 249
8 2012: -20 -4 -2 -2 -9 -104 307 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Åser Frøy 8 Plass 104 307
5 år BRUN V v.H.G. Balder O. Østre Klosterskogen Travbane - 13/12 - 02 / 1 2520 dg 162
e. Soli Seira v. Slogum Bjørn L. Østre Momarken Travbane 7 13/11 - 05 / 3 2700 36,0 381
Øystein Østre /Askim L. Østre Bjerke Travbane 6 31/10 - 03 / 4 2100 34,6a 303
O. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 0 16/10 - 07 / 7 2140 32,7ag 57
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 7 08/10 - 08 / 14 2120 29,6 578
9 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 9 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 26/12 - 02 / 8 2160 32,3 385
e. Grandal Riga v. Spang Best M. Ivarsson Färjestad 7 14/12 - 04 / 5 2160 33,5 g 197
Sverige M. Helland Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 4 2100 32,5a 41
P. Midtfjeld Thor O. Mikalsen M. Helland Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 03 / 11 1700 33,5 g 116
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Drammen Travbane 2 30/10 - 01 / 3 2100 31,8a 16
10 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 10 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/12 - 02 / 13 2160 34,3 498
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen P. Arvesen Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 7 1609 32,0a 481
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam P. Arvesen Momarken Travbane 0 18/12 - 05 / 3 1640 33,1 g 1040
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 5 26/11 - 02 / 2 2140 32,6ag 230
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane P 13/11 - 20 / 8 2160 39,1 P
11 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -1 -1 -0 -2 -34 000
Høibyrauen 11 Plass 105 728
9 år LYSRØD V v.Bokli Eld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 23/12 - 02 / 2 1600 34,3 32
e. Høibyterna v. Mjølner Jo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 03/12 - 04 / 7 1700 33,8 g 17
Asbjørn Wessel /Stokke E. Høitomt Bjerke Travbane 1 21/11 - 08 / 8 1640 31,9 g 33
G. Austevoll Gunn Tove S. Buaas E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 16/11 - 03 / 3 2600 32,7 37
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re V. Hop Bjerke Travbane - 19/9 - 04 / 3 2140 g6 g 72