<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:40 V75-3
V5-5
Hoppecupen (kval 1/6)

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.000 kr., 40 m. ved 300.000 kr., 60 m. ved 600.000 kr.
3-8-årige hopper.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 14 Duo : 14-6 Trippel : 14-6-3 Plass : 14-6-3

1 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 2100 1 Plass 241 500
13 år BRUN HP v.Troll Kos T. Borg Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 03 / 1 1609 33,3a 364
e. Mai Borka v. Bork Rigel T. Borg Klosterskogen Travbane 6 03/12 - 09 / 2 1700 31,7 871
Odd Isaksen /Arendal H. Eggen Bjerke Travbane 0 21/11 - 05 / 9 2100 32,6a 583
T. Borg Odd Isaksen T. Borg Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 03 / 8 1700 32,0 1287
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 6 2500 34,4a 191
2 2014: -8 -0 -1 -2 -2 -21 500 2013: -2 -1 -0 -0 -0 -15 000
Lia Oda 2 Plass 174 500
9 år RØD HP v.Moe Odin F. Hamre Bjerke Travbane 2 26/12 - 02 / 5 2160 32,0 54
e. Anne Viktoria v. Toddy G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/12 - 04 / 9 1609 30,2a 27
Hanne Mette Simonsen /Neslandsvatn F. Hamre Bjerke Travbane 1 22/11 - 02 / 7 2100 31,5a 34
F. Hamre Hanne Mette Simonsen F. Hamre Bjerke Travbane 1 07/11 - 04 / 3 2140 32,1 45
Delt mørkblå/lysblå, reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 27/10 - 09 / 3 2140 31,7 51
3 2013: -19 -2 -1 -3 -5 -241 000 2012: -11 -1 -1 -0 -5 -76 500
Halling Riga 3 Plass 385 750
9 år MØRKBR HP v.Pål Even V. Hop Bjerke Travbane 6 22/12 - 05 / 2 2140 30,7 670
e. Slett Riga v. Alm Rigel B. Refsdal Klosterskogen Travbane 0 13/12 - 04 / 3 2100 33,9a 143
Bernt Åge Nilsen /Porsgrunn V. Hop Forus Travbane 5 17/11 - 08 / 1 2550 31,0 210
V. Hop Ine Elisabeth Dahl (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 08/11 - 03 / 10 1700 32,4 g 186
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 05 / 10 2500 32,1a 191
4 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 4 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Drammen Travbane 6 08/12 - 08 / 1 2100 31,3 141
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten E. Schem Biri Travbane 2 30/11 - 03 / 1 2100 30,1a 449
Stall Skøy E. Schem Momarken Travbane 0 20/11 - 09 / 9 2140 33,1ag 202
E. Schem E. Schem Biri Travbane 3 02/11 - 09 / 4 2120 32,5 195
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 05 / 5 2500 33,5ag 235
5 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -22 -4 -2 -1 -3 -277 000
Brenne Svarta 2120 1 Plass 569 500
9 år SVART HP v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 3 22/12 - 05 / 10 2180 28,8 186
e. Gullterna v. Haakesjur E. Høitomt Drammen Travbane 4 08/12 - 08 / 12 2140 29,1 76
Åsmund Degnes /Ørje L. Kolle Forus Travbane 0 17/11 - 08 / 5 2590 29,8 88
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 03/11 - 08 / 14 1640 27,2 190
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 27/10 - 05 / 8 1640 27,1 78
6 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 2 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden S. Ohme Sørlandets Travpark 3 16/12 - 07 / 2 2140 32,4 499
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Momarken Travbane 6 11/12 - 05 / 5 2140 32,2 371
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Bjerke Travbane 0 14/11 - 04 / 6 2100 29,4a 1009
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 0 04/11 - 08 / 11 2640 31,8a 1021
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 5 16/10 - 08 / 9 1680 28,3 532
7 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 3 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 22/12 - 05 / 8 2160 29,7 198
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten I. Engen Drammen Travbane 0 08/12 - 08 / 11 2140 32,5 g 268
Frank Skarsholt /Vear I. Engen Bjerke Travbane 4 14/11 - 04 / 9 2100 29,0a 47
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) I. Engen Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 08 / 9 1620 27,9 119
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek I. Engen Momarken Travbane 2 16/10 - 08 / 11 1680 27,9 122
8 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 4 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Biri Travbane 2 21/12 - 06 / 12 1609 28,3a 29
e. Valle Terna v. Metsgar G. Stenberg Momarken Travbane 1 11/12 - 05 / 3 2140 29,1 100
John Lars Stende-May-Lisbet Stende G. Stenberg Bjerke Travbane 5 05/12 - 10 / 6 2100 31,0a 77
G. Stenberg John Lars Stende G. Stenberg Biri Travbane 0 26/10 - 02 / 3 2100 29,3ag 163
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Drammen Travbane 6 16/10 - 01 / 3 1700 29,2a 28
9 2017: -16 -1 -1 -1 -6 -71 000 2016: -12 -0 -1 -0 -7 -37 000
Seile Perla 2140 1 Plass 651 500
11 år MØRKBR HP v.Lome Kongen H. Holm Bjerke Travbane 1 22/12 - 05 / 3 2160 29,6 331
e. Dag Svarta v. Ulsvarten H. Holm Drammen Travbane 7 08/12 - 08 / 6 2120 30,6 107
Kari Anne Knutsen /Birkeland H. Holm Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 08 / 12 1620 28,0 233
H. Holm Linda Brevik H. Holm Drammen Travbane 0 24/9 - 05 / 1 2100 30,2a 52
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 12/9 - 03 / 12 1609 26,3a 279
10 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -3 -1 -0 -1 -213 000
Torianna 2 Plass 388 000
7 år SVART HP v.Bokli Eld A. Stensen Forus Travbane 7 30/6 - 09 / 5 2060 26,9 g 17
e. Briskeby Jenta v. Rappfot G. Gundersen Biri Travbane 1 02/6 - 08 / 15 2140 26,4 17
Jan Briskeby-Anne Britt Bråten G. Gundersen Bjerke Travbane 1 09/5 - 06 / 4 2140 27,0 24
G. Gundersen Jan Briskeby G. Gundersen Biri Travbane 1 28/4 - 05 / 2 2100 27,2 17
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 2 03/3 - 10 / 2 2100 27,4 r 28
11 2013: -6 -1 -0 -1 -1 -71 000 2012: -21 -5 -2 -2 -8 -291 000
Børke Luna 3 Plass 619 000
6 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 7 22/12 - 05 / 15 2200 28,3 121
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) E. Høitomt Forus Travbane 4 17/11 - 08 / 10 2610 28,6 27
Dag Økern /Frogner E. Høitomt Momarken Travbane 4 11/9 - 05 / 6 2160 27,2 38
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Leangen Travbane 3 03/9 - 07 / 4 2140 27,2 17
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bergen Travpark - 25/8 - 06 / 11 2140 dg 59
12 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -24 -1 -4 -2 -8 -128 500
M.G. Siri 4 Plass 694 000
9 år SVART HP v.Bokli Eld G. Flåten Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 10 2160 30,3 g 236
e. Nesrigla v. Rigel Jo G. Flåten Momarken Travbane 7 18/12 - 09 / 13 2160 29,9 135
Ann-Berit Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen G. Flåten Bjerke Travbane 0 31/10 - 07 / 11 2100 32,4ag 344
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 08 / 10 2100 27,4ag 170
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame V. Hop Bjerke Travbane 1 17/10 - 02 / 3 2160 27,6 100
13 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -1 -0 -0 -30 000
Vår Faxa 5 Plass 580 000
8 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/12 - 05 / 9 2180 30,8 g 42
e. Vår Dokka v. Skjoldsvarten K. Johansen Drammen Travbane 1 08/12 - 08 / 10 2140 28,8 60
Stall Revahaugen T. Solberg Bjerke Travbane 1 14/11 - 04 / 1 2100 28,5a 45
T. Solberg Elisabeth B. Øksenholt T. Solberg Drammen Travbane 1 03/11 - 08 / 6 2120 31,7 94
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 18/10 - 08 / 5 1700 30,5ag 102
14 2018: -16 -10 -3 -2 -1 -1 081 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 2160 1 Plass 6 128 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bjerke Travbane 2 22/12 - 09 / 8 2180 25,3 39
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 1 04/12 - 01 / 3 2060 25,2 25
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 2 17/11 - 09 / 2 2550 26,6 22
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Momarken Travbane 1 13/10 - 04 / 9 2660 25,3 48
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Sørlandets Travpark 2 29/9 - 06 / 7 2160 25,3 64