<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-1
DNTs Unghestserie
DNTS UNGHESTSERIE
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.000 kr.
3-årige 5.000 - 75.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : 11-14 Trippel : 11-14-5 Plass : 11-14-5

1 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -4 -1 -3 -5 -154 000
Rai 2140 1 Plass 189 000
5 år LYSBRUN V v.Raikkonen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 13/12 - 05 / 15 2120 34,2 125
e. Pålvina v. Perle Troll A. Heisholt Sørlandets Travpark 4 25/11 - 05 / 10 2160 33,8 30
Team Rai A. Heisholt Drammen Travbane 1 13/11 - 06 / 4 2100 33,1a 69
A. Heisholt A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 18/10 - 04 / 2 2100 35,3 g 34
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 10 / 3 2100 34,6 g 29
2 2012: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Værdalsknekten 2 Plass 6 000
3 år BRUN V v.Qvadrigo (S) O. Østre Biri Travbane 2 28/9 - 01 / 7 2100 33,9 r 121
e. Markavinni v. Kos Knekten K. Mathisen Biri Travbane P 30/3 - 21 / 7 2120 41,6 P
Embla Weberg /Skiptvet S. Weberg Bjerke Travbane 28/12 - 20 / 9 1660 55,4 r N
O. Østre Gunnar Gjerstad (T)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2017: -15 -1 -2 -1 -2 -106 000 2016: -7 -0 -0 -0 -5 -19 500
Førlands Pil Fax 3 Plass 331 500
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) P. Tjordal Forus Travbane 6 27/11 - 01 / 6 2060 33,8 360
e. Førlands Fina v. Alm Hellin P. Tjordal Bergen Travpark 0 09/8 - 07 / 9 2140 37,5 g 59
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Bergen Travpark 1 26/7 - 10 / 7 2120 33,6 53
G. Austevoll Per-Eivind Tjordal (A) P. Tjordal Bergen Travpark - 29/4 - 01 / 8 2140 dg 60
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re P. Tjordal Bergen Travpark 5 12/4 - 07 / 12 2140 35,9 433
4 2012: -5 -1 -1 -1 -2 -34 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tekno Jenta 4 Plass 34 000
3 år SVART HP v.Moe Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 16/11 - 02 / 6 2120 33,1 71
e. Lyana v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 3 26/10 - 05 / 9 2120 32,9 59
Trond Ivar Greftegreff /Raufoss B. Steinseth Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 01 / 12 2120 34,7 33
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 08/6 - 01 / 3 2100 36,2 59
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Biri Travbane P 04/11 - 22 / 2 2120 49,3 P
5 2017: -30 -9 -5 -1 -9 -313 500 2016: -26 -5 -2 -2 -10 -154 000
Lille Jerkeld 5 Plass 871 000
8 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Sørlandets Travpark - 12/8 - 03 / 4 2160 dg 91
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) V. Hop Sørlandets Travpark 6 20/7 - 01 / 13 2160 32,4 g 139
Sissel Paulsen /Kolltveit E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/6 - 01 / 12 2160 32,5 g 427
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 10 07/6 - 07 / 8 2120 36,1 g 604
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 06/4 - 01 / 1 2100 37,2 g 79
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 6 Plass 380 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott E. Høitomt Bjerke Travbane 4 27/8 - 11 / 2 2100 32,3ar 126
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn B. Ekløf Dannero 5 06/8 - 07 / 1 2140 33,3a 92
Jan Sørensen /Oslo Ø. Kihlstrøm Rättvik 5 23/6 - 02 / 1 2140 32,3 43
T. Wollebæk Ola Engevold (B) E. Høitomt Drammen Travbane 1 05/6 - 03 / 5 2100 33,1a 41
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 3 28/5 - 01 / 3 2100 37,0 g 215
7 2017: -19 -0 -1 -2 -5 -55 000 2016: -17 -0 -2 -1 -10 -62 264
Viking Faks 7 Plass 469 705
8 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 21/11 - 01 / 7 2180 30,9 26
e. Spik Løva* v. Spikeld J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 09/11 - 01 / 8 2120 35,2 14
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 04/11 - 01 / 13 2160 33,1 g 27
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 3 26/10 - 01 / 1 2100 34,8 45
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane P 16/4 - 20 / 1 2120 42,6 P
8 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -1 -1 -1 -1 -36 000
Stuve Sol 8 Plass 36 000
4 år MØRKBR HP v.H.G. Balder E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/11 - 02 / 10 2140 34,1 48
e. Stuve My v. Lome Elden E. Høitomt Momarken Travbane 0 02/10 - 03 / 9 2140 32,5a 537
Stall Stuve V. Hop Bjerke Travbane 5 27/8 - 11 / 4 2100 33,2ag 192
E. Høitomt Øyvind Stuve E. Høitomt Biri Travbane 1 17/8 - 01 / 1 2100 36,0 13
Hvit m/svarte ermer, reklame S. Wassberg Bergen Travpark 3 09/8 - 07 / 7 2100 33,7 95
9 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 2160 1 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin N. Brækken Leangen Travbane 2 10/12 - 01 / 7 2180 32,2 g 184
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn N. Brækken Leangen Travbane 3 22/10 - 07 / 10 2180 33,7 189
Harald Skjærvø /Yttervåg N. Brækken Leangen Travbane 3 30/9 - 10 / 7 2180 34,8 g 39
N. Brækken N. Brækken Rättvik 2 24/9 - 05 / 2 1640 33,7 35
blå m/grått sk.stykke, reklame N. Brækken Leangen Travbane 4 10/9 - 10 / 14 2160 33,7 90
10 2016: -4 -0 -1 -0 -1 -39 000 2015: -15 -4 -2 -2 -4 -285 000
Lome Oda 2 Plass 911 118
7 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 04 / 2 1700 34,0ag 31
e. Lomepila v. Åsrapp V. Hop Biri Travbane 1 26/10 - 05 / 8 2120 32,6 33
John Hasle-Sigrid Hasle V. Hop Klosterskogen Travbane 5 18/10 - 04 / 6 2120 35,2 g 116
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 27/9 - 01 / 5 2120 36,8 g 13
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 01 / 8 2100 33,2 g 44
11 2015: -10 -1 -1 -1 -3 -60 500 2014: -12 -1 -2 -4 -3 -74 731
Valle Jerven 3 Plass 460 231
7 år SVART V v.Åsajerven L. Kolle Sørlandets Travpark 1 02/12 - 03 / 6 2160 32,5 32
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 18/10 - 04 / 8 2120 34,1 36
Marte Kløverød-Oddbjørn Johansen T. Solberg Drammen Travbane 1 08/10 - 01 / 4 2100 34,5 31
T. Solberg T. Solberg Klosterskogen Travbane P 29/3 - 22 / 7 2100 41,5 g P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 05/12 - 22 / 4 1700 46,2 B
12 2016: -4 -0 -0 -2 -1 -13 500 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -17 500
Månestjerna 4 Plass 243 238
7 år BRUN HP v.Sjefsbrunen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 29/11 - 02 / 6 2100 33,4a 67
e. Synne Jenta v. Sokna Troll C. Antonsen Momarken Travbane 2 04/11 - 07 / 6 2140 32,2a 31
Gunn Elisabeth Bakken-Bjarne Syversen C. Antonsen Drammen Travbane 6 16/10 - 05 / 9 2100 34,0a 134
C. Antonsen Bjarne Syversen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 05/10 - 09 / 6 2120 33,4 25
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 2 18/9 - 01 / 7 2100 32,3a 147
13 2015: -18 -2 -3 -4 -1 -187 000 2014: -10 -2 -3 -1 -2 -87 000
Tuvansin 5 Plass 406 000
6 år M.M. BRUN HP v.Voje Faks M. Olsen Leangen Travbane 3 10/12 - 01 / 8 2180 32,4 g 266
e. Hjelset Marita v. Lome Elden M. Olsen Leangen Travbane 5 19/11 - 04 / 4 2180 34,6 380
Martin Andresen /Oslo M. Olsen Leangen Travbane 5 05/11 - 09 / 6 2160 32,8 720
M. Olsen M. Olsen Leangen Travbane 6 22/10 - 07 / 9 2180 34,4 g 433
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. M. Olsen Leangen Travbane 5 10/9 - 02 / 7 2180 37,5 287
14 2014: -9 -0 -0 -0 -8 -24 739 2013: -11 -1 -3 -1 -4 -93 114
Castor M.O.* (S) 6 Plass 213 183
5 år SVART V v.Eder M. Andersson Färjestad 2 03/12 - 02 / 5 2160 32,9 73
e. Faksi M.O.* (S) v. Järvsöfaks (S) M. Andersson Romme 4 10/11 - 01 / 3 2160 33,7 277
Sverige M. Andersson Åmål 1 25/9 - 01 / 5 2100 37,2 19
O. Mikkelborg Nils-Olof Axelsson (A) M. Andersson Lindesberg 7 09/7 - 01 / 2 2140 38,2 g 18
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame M. Andersson Lindesberg 2 14/6 - 01 / 3 2160 34,4 85
15 2014: -2 -1 -0 -0 -1 -21 000 2013: -3 -0 -1 -0 -1 -9 500
Rams Lilja 7 Plass 111 500
6 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Kolle Biri Travbane 1 26/10 - 09 / 1 1600 30,3 42
e. Loell v. Lappello* (S) T. Borg Drammen Travbane 3 16/10 - 05 / 1 2100 33,8a 36
Stall Rams L. Kolle Momarken Travbane 6 02/10 - 03 / 4 2140 31,4a 256
T. Borg Trond Anderssen (T) T. Borg Bjerke Travbane 1 12/9 - 08 / 2 2140 32,8 53
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 6 27/8 - 12 / 1 2100 32,0a 67