<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Magnetic Fields 2140 1 Plass 0
2 år BRUN V v.Magnetic Power (US) C. Antonsen Bjerke Travbane - 28/11 - 20 / 2 1640 dgpp N
e. Lady Nancy v. Incredible Nevele (US)
Linda Mari Viken Bekkerud /Skarnes
G. Gundersen Linda Mari V. Bekkerud
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
2 2014: -9 -0 -0 -0 -3 -6 000 2013: -16 -0 -1 -1 -6 -30 500
Starchip Victory 2 Plass 335 000
9 år BRUN V v.Starchip Entrprise* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 08/11 - 05 / 8 2100 18,4a 94
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Bjerke Travbane 4 13/9 - 05 / 9 2100 16,6a 122
Jørn Ole Lindås /Sundbyfoss M. Berås Sørlandets Travpark 6 18/8 - 03 / 7 1609 15,0a 180
S. Sundstøl Vibeke Grønmyr A. Berås Sørlandets Travpark 6 02/7 - 01 / 7 1609 15,5a 394
Ukjent A. Berås Sørlandets Travpark 0 24/6 - 09 / 6 2140 17,2 g 688
3 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Anna Sign (S) 3 Plass 157 317
11 år BRUN HP v.Smok'n Lantern* (US) N. Holm Bjerke Travbane 0 29/3 - 04 / 4 2100 19,3a 111
e. Denini* (S) v. Crowntron (US) N. Holm Bjerke Travbane 5 01/3 - 05 / 11 1609 15,8a 242
Torhild Grimseth Huseby-Nils Olav Holm G. Austevoll Biri Travbane 4 10/2 - 06 / 8 2100 17,4a 678
O. Kjenner Torild Grimseth Huseby M. Fløttum Bjerke Travbane 0 01/2 - 08 / 7 2100 18,0a 199
Svart m/oransje stolpe,rekl. N. Holm Momarken Travbane 0 17/1 - 09 / 10 1640 16,6a 305
4 2014: -6 -1 -0 -0 -3 -20 688 2013: -5 -0 -1 -1 -2 -16 000
Davy W. (DE) 4 Plass 39 688
6 år MØRKBR H v.Diamond Way (DE)
e. Miss Cougar (DE) v. Yankee Cougar (US)
Stall Norge Handelsbolag
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T)
L.grønn,grå/skstk,blå sidef,grå/rø sto
5 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000
Sweet Gill 5 Plass 411 036
7 år BRUN H v.Staro Showbiz (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 01/3 - 02 / 1 2500 20,1 27
e. Britt's Victory v. Victor Victor* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 22/2 - 02 / 5 2100 17,9a 236
Morten Karlstad-Hedda Gudim R. Aaseng Bjerke Travbane - 14/12 - 21 / 1 2140 dpp N
R. Kruse Christian Mysen R. Aaseng Momarken Travbane N 06/12 - 21 / 1 2140 dpp N
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd G. Gundersen Biri Travbane 4 07/10 - 05 / 3 1609 15,5a 16
6 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000
Sweet Sister 6 Plass 4 000
5 år BRUN HP v.Gidde Palema* (S) J. Brenne Momarken Travbane 29/11 - 22 / 2 2140 30,5 B
e. Hot'n Sweet v. Tom Pedro
Ann-Cathrin T. Kalrud-Anne Tvedt
M. Berdalen Ann-Cathrin Tvedt
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek
7 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 2160 1 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn M. Helland Jarlsberg Travbane N 29/4 - 22 / 15 2120 dgpp N
e. Fiona v. Pajaprins S. Olsen Drammen Travbane 21/12 - 23 / 12 1740 59,9 B
Oddbjørn Wangen /Kolbu
K. Ødegaard Stig Bye
blå m/rød bunn.
8 2015: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2014: -17 -1 -0 -0 -3 -69 500
Spik Pålly 2 Plass 218 000
7 år BRUN HP v.Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane N 16/10 - 20 / 6 2160 37,7 r N
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten V. Hop Drammen Travbane N 11/10 - 21 / 4 2120 dgpp N
Jæren Hingst AS /Kleppe V. Hop Drammen Travbane 28/9 - 22 / 5 1720 47,7 g B
C. Antonsen
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Linnea To 3 Plass 0
6 år BRUN HP v.Håkon Jo* K. Humlekjær Momarken Travbane N 20/12 - 20 / 9 2160 50,7 N
e. Arja Tina v. Lykke Gutten
Karl Henry Humlekjær /Gamle Fredrikstad
K. Humlekjær
lysblå m/svart h. svart & rød ermring.
10 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Igelstjerna 4 Plass 0
9 år SVART HP v.Ulsrud Igel P. Arvesen Momarken Travbane N 01/6 - 21 / 3 2160 dgpp N
e. Findal Stjerna v. Elding P. Arvesen Bjerke Travbane N 05/5 - 24 / 4 2140 dgpp N
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane N 27/4 - 21 / 5 2160 43,5 g N
P. Arvesen I. Melby Momarken Travbane N 02/3 - 21 / 3 2160 49,9 g N
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Drammen Travbane N 15/2 - 23 / 1 2100 dgpp N
11 2013: -4 -0 -0 -0 -3 -7 392 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Finnskog Nine* 5 Plass 7 392
5 år BRUN HP v.Kasper Mollyn H. Kulblik Momarken Travbane - 20/11 - 01 / 2 2140 dg 576
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Färjestad - 12/11 - 10 / 1 2140 dg 236
Sverige T. Kulblik Biri Travbane P 20/4 - 21 / 13 2120 47,5 g P
H. Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 18/11 - 22 / 3 2120 53,4 B
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj
12 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Engas Flittig Lise 6 Plass 0
6 år MØRKBR HP v.Spikeld C. Antonsen Momarken Travbane 16/12 - 25 / 3 1640 04,3 g B
e. Skrims Terna v. Øylan C. Antonsen Momarken Travbane 11/11 - 23 / 9 1660 06,5 g N
Thea Elise Kristofferstuen /Eidsberg
S. Eilertsen Geir Arne Kristofferstuen
Hvit m/svarte ermer, reklame