<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V5-4
V5B-1
Det Lille Presseriet

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.000 kr.
3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : 8-15 Trippel : 8-15-7 Plass : 8-15-7

1 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 2100 1 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 03/12 - 01 / 10 2120 36,7 212
e. Moshus Thea v. Ilmin O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 23/11 - 08 / 14 2120 36,4 316
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Kjenner Drammen Travbane 0 13/11 - 06 / 12 2100 br ar 527
O. Kjenner Ole L. Rakstad O. Kjenner Momarken Travbane 7 04/11 - 01 / 4 2140 36,9 1051
Svart m/oransje stolpe,rekl. C. Antonsen Drammen Travbane P 14/8 - 20 / 7 2120 40,2 P
2 2013: -13 -0 -2 -0 -9 -36 500 2012: -3 -1 -0 -1 -0 -19 000
Huldre Malvin 2 Plass 55 500
6 år SVART V v.Åsajerven G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 23/11 - 08 / 1 2100 36,8 121
e. Suleika v. Alm Kvik V. Hop Klosterskogen Travbane P 06/8 - 20 / 6 2120 40,1 g P
Elisabeth Eide-Torgeir Bakken
J. Undem Elisabeth Eide (A)
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
3 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 3 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon T. Solberg Drammen Travbane 0 03/11 - 06 / 3 2100 38,6 g 127
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 18/10 - 01 / 7 2120 37,4 g 134
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 10 / 7 2120 35,2 g 91
L. Kolle Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 27/9 - 01 / 7 2120 37,5 g 151
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Sørlandets Travpark 0 25/3 - 03 / 1 2140 34,6 g 358
4 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -3 -0 -9 -119 000
Gjøndin 4 Plass 477 500
8 år MØRKBR H v.Moe Odin B. Larsen Klosterskogen Travbane 4 03/12 - 01 / 9 2120 37,1 390
e. Aldina v. Alm Svarten B. Larsen Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 08 / 6 2120 38,0 g 39
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord B. Larsen Jarlsberg Travbane 3 09/11 - 01 / 3 2100 36,9 307
B. Larsen B. Larsen Jarlsberg Travbane P 13/4 - 23 / 9 2120 41,9 g P
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek B. Larsen Jarlsberg Travbane 16/12 - 22 / 3 2120 51,5 B
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -1 -2 -8 000
Vang Elden 5 Plass 36 500
7 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/11 - 09 / 14 2160 36,9 385
e. Hiåbrura v. Braute T. Borg Drammen Travbane 9 13/11 - 06 / 9 2100 37,8a 194
Odd Arne Aaland-Inger Johanne Idland G. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/9 - 01 / 5 2160 35,6 141
T. Borg Odd Arne Aaland G. Gundersen Drammen Travbane 4 04/9 - 03 / 1 2100 34,8a 902
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 08 / 12 2120 36,7 408
6 2017: -16 -1 -3 -1 -7 -77 000 2016: -19 -6 -5 -4 -2 -167 500
Frøyu Trym 2120 1 Plass 379 500
9 år BRUN V v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 4 28/11 - 09 / 10 2160 33,5 g 55
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Gundersen Drammen Travbane 2 13/11 - 06 / 11 2100 34,5a 77
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 18/10 - 01 / 3 2100 37,2 g 41
G. Gundersen Terje Villum G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 10 / 4 2100 34,1 113
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer N. Frøhaug Jarlsberg Travbane P 14/9 - 28 / 8 2120 39,0 P
7 2014: -20 -2 -7 -2 -6 -186 000 2013: -12 -2 -3 -0 -5 -66 000
Knutli Millen 2 Plass 284 500
6 år SVART H v.Millex Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 25/11 - 05 / 8 2160 34,0 136
e. Valnes Maia v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 11/11 - 01 / 10 2160 36,8 45
Knut Ingmar Knutsen-Ingrid Askland T. Solberg Drammen Travbane 6 04/9 - 03 / 3 2100 36,9arg 62
E. Høitomt Knut Ingmar Knutsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 26/8 - 01 / 4 2160 33,6 98
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Berås Sørlandets Travpark 0 24/6 - 01 / 5 2160 37,3 r 141
8 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Melbyjerven 3 Plass 224 500
9 år MØRKBR H v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 1 21/11 - 01 / 2 2140 32,2 20
e. Melbystjerna v. Gaute T. Solberg Drammen Travbane - 01/10 - 01 / 14 2120 dg 100
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud A. Akselsen Drammen Travbane 5 04/9 - 03 / 9 2100 36,4ag 510
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 4 11/8 - 11 / 7 2120 34,5 g 240
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Akselsen Bjerke Travbane - 25/7 - 01 / 6 2140 dg 387
9 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -3 500 2014: -18 -3 -0 -2 -6 -85 000
Arthur 4 Plass 153 000
7 år BRUN V v.Kasper Mollyn K. Malmin Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 2 2500 37,8 g 113
e. Alm Saara v. Skarvar (S) K. Malmin Klosterskogen Travbane - 08/11 - 07 / 1 2100 dg a 41
Stall Bolton Wanderers K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 03 / 5 2100 32,7 165
G. Austevoll Hege Nilsen (T) K. Malmin Drammen Travbane 6 23/10 - 04 / 12 2100 34,6a 288
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 11/10 - 04 / 4 2100 dist g 189
10 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -14 000 2012: -10 -0 -0 -0 -6 -13 000
Rampe Emil 5 Plass 42 000
7 år BRUN V v.Lex Jon M. Fiane Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 07 / 11 2100 36,7a 246
e. Garplin v. Garpin M. Fiane Sørlandets Travpark 0 02/9 - 07 / 8 2160 33,9 99
Lars Blomsø /Lunde M. Fiane Sørlandets Travpark 4 12/8 - 03 / 3 2160 31,5 768
M. Fiane Susanne Vik M. Fiane Klosterskogen Travbane 7 06/8 - 04 / 7 2100 33,3a 412
delt svart/gul,sv.ermer,gule ermstr,re M. Helland Sørlandets Travpark 0 27/5 - 09 / 1 2140 dist 86
11 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -36 500 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -40 500
Kolnes Karen 6 Plass 239 000
10 år SVART HP v.Fakse* (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 02/12 - 03 / 1 2140 34,2 g 172
e. Kolnes Lill v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/11 - 05 / 5 2160 38,1 g 135
Malin S. Øveråsen /Kleppestø E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 08/11 - 07 / 9 2100 dg a 33
V. Hop Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 14/10 - 01 / 4 2160 35,1 48
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Helland Sørlandets Travpark 7 12/8 - 03 / 1 2140 33,9 g 124
12 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -2 -1 -2 -25 500
Knutli Lona 7 Plass 51 000
5 år SVART HP v.Troll Kos J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 02/12 - 07 / 5 2160 35,4 80
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Drammen Travbane 5 26/11 - 02 / 15 2140 34,8 555
Stein-Harald Hoftaniska /Mysen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 9 16/11 - 02 / 11 2120 33,9 1286
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 21/10 - 02 / 10 2100 34,5 681
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 14/10 - 01 / 6 2160 39,1 g 204
13 2013: -9 -0 -2 -0 -2 -20 500 2012: -8 -0 -3 -1 -3 -31 500
Rigel Mio 8 Plass 52 000
6 år SVART V v.Slått Eld K. Malmin Bjerke Travbane 2 28/11 - 09 / 13 2160 32,4 44
e. Rigel Eina v. Alm Rigel K. Malmin Bjerke Travbane 2 15/11 - 02 / 9 2100 33,9ag 95
Håvard Rosvoldaune /Leksvik K. Malmin Momarken Travbane - 22/4 - 07 / 2 2140 dg a 221
K. Malmin K. Malmin Klosterskogen Travbane 9 29/3 - 03 / 5 2100 35,2ag 134
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 21/3 - 08 / 9 2160 33,6 168
14 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -1 -2 -3 -6 -81 000
Haugestad Jon 9 Plass 408 000
9 år MØRKBR H v.Lex Jon E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 07 / 6 2100 36,1a 524
e. Dora Mi v. Alm Hellin E. Gravdal Drammen Travbane 8 03/11 - 06 / 1 2100 37,1 g 229
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 21/10 - 02 / 12 2120 34,4 532
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 4 16/10 - 03 / 6 2160 35,2 153
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 01 / 11 2120 36,7 131
15 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -4 -1 -3 -5 -154 000
Rai 10 Plass 189 000
5 år LYSBRUN V v.Raikkonen A. Heisholt Sørlandets Travpark 4 25/11 - 05 / 10 2160 33,8 30
e. Pålvina v. Perle Troll A. Heisholt Drammen Travbane 1 13/11 - 06 / 4 2100 33,1a 69
Team Rai A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 18/10 - 04 / 2 2100 35,3 g 34
A. Heisholt A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 10 / 3 2100 34,6 g 29
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane P 18/6 - 22 / 9 2120 42,2 g P