<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : 9-4 Trippel : 9-4-2 Plass : 9-4-2

1 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -0 -1 -0 -3 -16 000
Blessokken 1609 1 Plass 93 500
15 år RØD V v.Braute R. Kruse Biri Travbane 3 30/11 - 05 / 2 1609 29,9ag 280
e. Lykkemindi v. Lykkebron* R. Kruse Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 4 1640 32,4 g 379
Henning Kongsbak /Båstad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 08/11 - 02 / 5 2100 33,8ag 339
R. Kruse Henning Kongsbak R. Kruse Bjerke Travbane 0 17/10 - 03 / 6 2160 32,3 656
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd R. Kruse Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 02 / 7 2100 31,1ag 466
2 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -1 000
Reitpål 2 Plass 145 250
10 år SVART V v.Pål Even C. Antonsen Momarken Travbane 2 26/11 - 02 / 5 2140 31,7a 47
e. Reitsol v. Saje (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 6 07/11 - 04 / 10 2140 32,8 78
John-Øystein Hagelund-Ronny Hagelund C. Antonsen Bjerke Travbane 1 04/10 - 01 / 10 1609 29,1a 63
C. Antonsen John-Øystein Hagelund C. Antonsen Bjerke Travbane 4 08/9 - 05 / 2 1640 28,9 193
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 1 08/8 - 01 / 6 1640 30,9 34
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -1 -0 -2 -12 500
Venger Ane 3 Plass 108 500
8 år BRUN HP v.Gam Vinter E. Høitomt Momarken Travbane 4 26/11 - 02 / 6 2140 32,1a 85
e. Venger Hanne v. Minpil V. Hop Bjerke Travbane 4 22/11 - 02 / 5 2100 32,5a 259
Erik Korsvolla-Hans I. Hallum O. Kjenner Biri Travbane 0 18/11 - 08 / 8 1609 34,0ag 362
V. Hop Erik Korsvolla T. Solberg Bjerke Travbane 4 07/11 - 04 / 9 2140 32,5 433
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Biri Travbane 4 26/10 - 09 / 6 1620 30,1 71
4 2015: -9 -0 -3 -0 -2 -43 000 2014: -16 -2 -0 -0 -2 -32 000
Løset Moemi 4 Plass 237 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Alm Bjerke Travbane 1 28/11 - 04 / 6 2160 31,3 413
e. Løset Blesa v. Løset Kongen B. Alm Bjerke Travbane 0 31/10 - 03 / 2 2100 35,0ag 223
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Biri Travbane 0 26/10 - 09 / 9 1620 32,5 g 102
B. Alm B. Alm Momarken Travbane 4 16/10 - 07 / 4 2140 31,4a 114
hvit m/lilla t B. Alm Bjerke Travbane 5 10/10 - 03 / 9 2660 32,0 544
5 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -3 -4 -0 -1 -96 000
Bleiklijoker'n 5 Plass 203 500
7 år BRUN V v.Gam Vinter L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/12 - 03 / 8 2140 31,9 g 117
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Biri Travbane 5 18/11 - 08 / 12 1609 31,2a 162
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/4 - 05 / 9 2120 32,5 54
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/12 - 09 / 4 2140 dist 23
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 02 / 10 2120 33,3 g 34
6 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -21 -3 -3 -3 -3 -114 500
Brenne Junior 6 Plass 222 300
11 år SVART V v.Alm Svarten M. Løve Bjerke Travbane 5 05/12 - 03 / 2 2140 32,4 g 95
e. Siljeterna v. Haakesjur M. Løve Momarken Travbane 3 26/11 - 02 / 4 2140 31,8a 153
Helene Johnbraaten /Vikersund C. Hande Momarken Travbane 0 18/9 - 07 / 8 2140 br ag 111
M. Løve Gunnar Gjerstad (T) C. Hande Bjerke Travbane 6 08/9 - 01 / 7 2100 30,1a 432
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek C. Hande Bjerke Travbane P 29/8 - 22 / 1 2140 35,2 g P
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Høymyr Gutten 7 Plass 117 500
11 år BRUN V v.Lykke Gutten K. Malmin Bjerke Travbane 5 27/11 - 01 / 10 1609 30,8ag 103
e. Melblessa v. Troll Jahn K. Malmin Biri Travbane 2 18/11 - 08 / 2 1609 30,8ag 588
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Johansen Drammen Travbane 5 11/9 - 04 / 4 2100 33,0ag 356
K. Malmin Kjell Øyhaugen (A) K. Johansen Biri Travbane 0 20/8 - 01 / 6 2100 33,2ag 198
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Wollebæk Biri Travbane - 27/7 - 05 / 4 1609 dg a 134
8 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spikperla 8 Plass 155 003
12 år BRUN HP v.Spikeld K. Johansen Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 05 / 1 1700 32,8a 70
e. Perlerosa v. Solett M. Pedersen Drammen Travbane 5 03/11 - 02 / 5 2100 33,0a 100
Øystein Olav Åsheim /Tinn Austbygd L. Kolle Momarken Travbane 0 13/10 - 03 / 1 1640 27,8a 498
K. Johansen Christine Haugen L. Kolle Bjerke Travbane 5 04/10 - 01 / 3 1609 29,6a 112
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Sørvik Momarken Travbane - 18/9 - 07 / 2 2140 dg a 112
9 2014: -8 -0 -1 -2 -2 -21 500 2013: -2 -1 -0 -0 -0 -15 000
Lia Oda 9 Plass 174 500
9 år RØD HP v.Moe Odin F. Hamre Bjerke Travbane 1 22/11 - 02 / 7 2100 31,5a 34
e. Anne Viktoria v. Toddy F. Hamre Bjerke Travbane 1 07/11 - 04 / 3 2140 32,1 45
Hanne Mette Simonsen /Neslandsvatn Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 27/10 - 09 / 3 2140 31,7 51
G. Austevoll Hanne Mette Simonsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 02 / 11 2100 30,0a 160
Delt mørkblå/lysblå, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/10 - 03 / 1 2140 32,5 288
10 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -12 -2 -2 -2 -2 -225 000
Ty Li 10 Plass 830 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 09/11 - 03 / 8 2120 31,9 52
e. Ty Ina v. Rigel Jo H. Eggen Drammen Travbane 2 03/11 - 02 / 6 2100 32,4a 13
Tom Bjølgerud-Pål Christoffersen O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 23/10 - 01 / 6 2100 31,5a 18
O. Mikkelborg Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Biri Travbane 3 28/9 - 05 / 2 2100 29,4a 93
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame L. Kolle Drammen Travbane 3 11/9 - 04 / 1 2100 32,3a 35
11 2013: -3 -0 -0 -1 -0 -7 000 2012: -16 -2 -2 -2 -5 -61 337
Arras 11 Plass 116 450
7 år SVART V v.Alm Viktor A. Eggen Bjerke Travbane 0 12/9 - 04 / 7 1640 31,0 g 107
e. Evalin v. Pål Even T. Solberg Biri Travbane 3 27/7 - 05 / 2 1609 28,0a 48
Hilde Berendtsen /Oslo C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 09 / 4 2600 br r 618
T. Solberg Geir Kihle (T) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 02 / 11 2120 30,8 39
Blå m/gull seler&stjerner, reklame C. Antonsen Arvika 1 24/6 - 05 / 1 1700 30,1 41
12 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 12 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even E. Knutsen Klosterskogen Travbane 2 03/12 - 09 / 1 1700 30,9 667
e. Boklistina v. Alm Rigel E. Eide Klosterskogen Travbane 3 24/11 - 01 / 7 1700 30,1a 252
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden E. Knutsen Klosterskogen Travbane 6 12/11 - 05 / 3 1700 33,2a 303
G. Gundersen Gunnar Flugsrud E. Eide Klosterskogen Travbane 0 11/10 - 01 / 3 1700 30,6a 306
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/9 - 04 / 9 1640 29,8 1081