<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:30

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 255.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : 2-1 Trippel : 2-1-5 Plass : 2-1-5

1 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -34 488 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -65 500
Holterjerven 2100 1 Plass 723 176
8 år SVART H v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 24/10 - 01 / 1 2100 27,8a 142
e. Nanna Mollyn v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 1 19/10 - 04 / 3 1609 26,6a 27
Stall Holter O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 03/10 - 05 / 9 2160 28,4 36
O. Mikkelborg Kjell Dolvik T. Solberg Bjerke Travbane 3 19/9 - 03 / 2 2660 28,4 20
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 08/9 - 05 / 12 1680 25,4 54
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 2 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 10 09/9 - 05 / 6 2600 27,1ag 994
e. Norheim Elle v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 3 27/8 - 13 / 6 2600 27,7a 213
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid B. Ekløf Östersund 4 05/8 - 08 / 2 2140 25,5ag 364
T. Solberg Georg William Sverdrup B. Ekløf Östersund 2 26/7 - 07 / 1 2140 27,2a 62
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 2 04/7 - 03 / 7 2600 28,2a 41
3 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 3 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding T. Solberg Bjerke Travbane 6 28/11 - 05 / 2 1609 28,3arg 74
e. Hjelset Hagi v. Braute T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 16/11 - 06 / 1 1609 28,3a 55
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik J. Brenne Klosterskogen Travbane 8 08/11 - 03 / 12 1700 32,6 g 140
G. Austevoll Jon Magne Vik T. Solberg Biri Travbane 1 02/11 - 09 / 7 2120 31,6 g 70
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 3 2140 30,8 308
4 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -1 -0 -0 -5 -24 000
Hasse 4 Plass 343 889
11 år BRUN V v.Bokli Balder J. Brenne Biri Travbane 4 18/11 - 05 / 1 2600 31,6a 120
e. Augne Lill v. Elding J. Brenne Drammen Travbane 3 06/11 - 01 / 8 2100 31,4a 118
Bjørn Liseter /Mysen J. Brenne Momarken Travbane 0 22/10 - 02 / 7 2140 29,7a 118
J. Brenne Bjørn Liseter J. Brenne Åmål 0 25/6 - 03 / 3 1680 31,1ag 87
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame J. Brenne Bjerke Travbane 0 13/6 - 03 / 1 1609 29,0ag 234
5 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -16 000 2014: -10 -0 -1 -1 -4 -31 500
Engtun Blesen 5 Plass 350 000
9 år BRUNSVART H v.Steinsvad Eld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 09 / 10 2100 33,4 22
e. Gulheim Vesla v. Minpil E. Høitomt Bjerke Travbane 1 07/11 - 03 / 7 2600 31,0a 57
Arne Bjerkely /Jevnaker L. Kolle Biri Travbane 2 09/10 - 01 / 5 2100 31,6ag 41
E. Høitomt Arne Bjerkely K. Malmin Bjerke Travbane 5 26/9 - 02 / 2 1640 29,3 g 59
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 07 / 7 2120 30,3 173
6 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 6 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Stenberg Biri Travbane 0 26/10 - 02 / 3 2100 29,3ag 163
e. Valle Terna v. Metsgar G. Stenberg Drammen Travbane 6 16/10 - 01 / 3 1700 29,2a 28
John Lars Stende-May-Lisbet Stende G. Stenberg Drammen Travbane 3 24/9 - 05 / 3 2100 28,3a 45
G. Stenberg John Lars Stende T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 05/9 - 06 / 11 2600 30,1a 185
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Bergen Travpark 7 25/8 - 06 / 6 2100 27,4 330
7 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -0 -3 -5 -33 000
Nuvre Dokka 7 Plass 209 500
10 år LYSBRUN HP v.Braute J. Undem Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 09 / 2 2100 31,6 391
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn J. Undem Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 04 / 2 2100 34,3 270
Inge Øyen /Lunde A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 23/8 - 07 / 4 2100 31,1a 282
L. Kolle Inge Øyen J. Bjerring Drammen Travbane 0 14/8 - 01 / 4 1700 29,1ag 318
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 4 1700 30,6ag 466
8 2015: -9 -1 -1 -0 -4 -30 000 2014: -12 -0 -1 -3 -3 -35 000
Spikspretten 8 Plass 332 750
10 år SVART V v.Spikeld C. Antonsen Bjerke Travbane 2 14/11 - 04 / 12 2100 28,9a 65
e. Tupsy v. Braute C. Antonsen Bjerke Travbane 6 19/9 - 03 / 5 2660 29,3 171
Majken Høgberg Amundsen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane 2 05/9 - 06 / 4 2600 29,2a 48
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 1 22/8 - 04 / 3 2100 29,0a 86
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/8 - 01 / 7 2100 31,9ag 102
9 2017: -8 -0 -2 -1 -0 -28 000 2016: -13 -0 -1 -0 -4 -17 000
Gylden Kongen 9 Plass 352 500
10 år BRUN V v.Elding V. Hop Drammen Travbane 0 26/11 - 08 / 9 2100 32,5a 207
e. Gylden Perla v. Pajaprins P. Sem Biri Travbane 6 18/11 - 05 / 7 2600 32,3a 296
Uno Gjerstad /Harstad P. Sem Bjerke Travbane 6 31/10 - 08 / 4 1609 32,6ag 157
V. Hop Bent Olav Wigdal (A) V. Hop Bergen Travpark 0 09/6 - 01 / 8 1600 29,0ag 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 22/5 - 01 / 3 1700 28,8a 119
10 2013: -11 -1 -0 -0 -2 -18 000 2012: -25 -4 -3 -3 -5 -115 000
Løten Nilla 10 Plass 266 529
11 år BRUN HP v.Nilas L. Johnsen Drammen Travbane 3 26/11 - 08 / 6 2100 32,3a 254
e. Løtenseira v. Jahn Sjur B. Steinseth Drammen Travbane 2 03/11 - 08 / 7 2120 31,7 90
Oddveig Johnsen /Løten B. Steinseth Sørlandets Travpark 4 27/10 - 05 / 7 1640 27,4 113
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 04 / 1 1609 28,5a 69
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl L. Johnsen Drammen Travbane 1 08/10 - 07 / 5 1700 29,5a 139