<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V65-2


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : 1-8 Trippel : 1-8-10 Plass : 1-8-10

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 2140 1 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Bjerke Travbane 2 14/11 - 02 / 1 2140 30,9 124
e. Friskina v. Rigel Jo T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 05 / 2 2100 31,3 109
Stall L.E.K. T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/10 - 04 / 2 2100 31,5a 25
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Biri Travbane 3 09/10 - 04 / 5 1609 29,5a 40
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 1 27/9 - 02 / 10 2100 31,2a 160
2 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -21 -3 -3 -3 -3 -114 500
Brenne Junior 2 Plass 222 300
11 år SVART V v.Alm Svarten M. Løve Momarken Travbane 3 26/11 - 02 / 4 2140 31,8a 153
e. Siljeterna v. Haakesjur C. Hande Momarken Travbane 0 18/9 - 07 / 8 2140 br ag 111
Helene Johnbraaten /Vikersund C. Hande Bjerke Travbane 6 08/9 - 01 / 7 2100 30,1a 432
M. Løve Gunnar Gjerstad (T) C. Hande Bjerke Travbane P 29/8 - 22 / 1 2140 35,2 g P
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek C. Hande Magnor Travbane N 12/8 - 21 / 1 2000 dgpp g N
3 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -3 -1 -0 -0 -2 -20 500
Borge Oda 3 Plass 117 500
7 år SVART HP v.Moe Odin K. Mathisen Bjerke Travbane 2 22/11 - 02 / 3 2100 31,7a 92
e. Gyllvi Stjerna v. Braute G. Gundersen Drammen Travbane - 30/10 - 01 / 5 2100 dg a 57
Stall Lauvli K. Mathisen Bjerke Travbane 1 03/10 - 03 / 9 2140 31,7 82
K. Mathisen K. Mathisen Biri Travbane 6 31/8 - 08 / 4 1620 30,7 142
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl K. Mathisen Biri Travbane 2 17/8 - 04 / 6 2100 30,6a 125
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Juvel Svarten 4 Plass 198 525
14 år SVART V v.Moe Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 3 22/11 - 02 / 1 2100 32,3a 258
e. Juve Svarta v. Alm Svarten J. Brenne Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 6 2140 33,6 g 153
Terje Ringlund-Arvid Bjerke R. Kruse Bjerke Travbane 5 31/10 - 03 / 12 2100 34,5ag 376
O. Sagholen Tormod Gretland (T) R. Kruse Momarken Travbane 3 16/10 - 07 / 6 2140 31,4a 178
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl J. Brenne Årjäng - 31/8 - 09 / 1 2160 dg 232
5 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -3 -2 -2 -6 -99 924
Reit Even* 5 Plass 328 988
10 år SVARTBRUN V v.Pål Even O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 20/11 - 05 / 10 2660 33,5 86
e. Reitsol v. Saje (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/11 - 02 / 3 2140 br g 55
Sverige E. Jernberg Romme - 02/11 - 04 / 1 2140 dg 72
O. Mikkelborg Elina Jernberg (A) E. Jernberg Romme 3 19/10 - 10 / 1 2660 31,6 162
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame E. Jernberg Färjestad 8 08/10 - 06 / 5 2180 31,6 105
6 2014: -7 -0 -1 -0 -2 -12 500 2013: -22 -1 -2 -3 -4 -109 000
Gea 6 Plass 223 500
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) V. Hop Momarken Travbane 1 20/11 - 05 / 7 2640 33,9 74
e. Slogum Gry v. Elding G. Søgaard Klosterskogen Travbane - 25/10 - 07 / 1 2100 dg 119
Martin Lyssand /Os T. Wollebæk Bjerke Travbane - 17/10 - 03 / 8 2160 dg 82
V. Hop Merete Viksås V. Hop Klosterskogen Travbane 1 27/9 - 03 / 6 2520 32,2 167
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Søgaard Bjerke Travbane P 19/9 - 21 / 3 2140 36,1 g P
7 2014: -21 -1 -2 -3 -10 -96 195 2013: -22 -4 -6 -3 -5 -153 746
Sølvbergs Knekten* 7 Plass 339 887
9 år SVART V v.Lome Elden G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 23/11 - 02 / 7 2100 31,0a 199
e. Alsina v. Alm Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 7 2140 33,1 g 73
Sverige G. Stenberg Drammen Travbane 3 30/10 - 01 / 4 2100 32,4a 76
G. Stenberg Sverre Klemetsdal G. Austevoll Drammen Travbane 3 08/10 - 08 / 7 2100 30,2 71
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Austevoll Drammen Travbane 3 01/10 - 02 / 11 2100 32,4ag 285
8 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -3 -4 -0 -1 -96 000
Bleiklijoker'n 8 Plass 203 500
7 år BRUN V v.Gam Vinter L. Kolle Biri Travbane 5 18/11 - 08 / 12 1609 31,2a 162
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/4 - 05 / 9 2120 32,5 54
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/12 - 09 / 4 2140 dist 23
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 02 / 10 2120 33,3 g 34
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 1 13/10 - 04 / 3 1609 31,5a 16
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Jo 9 Plass 193 097
11 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Roe Jarlsberg Travbane 4 23/11 - 02 / 6 2100 30,4ag 64
e. Bø Turi v. Lapp Nils (S) K. Roe Drammen Travbane 1 30/10 - 01 / 1 2100 31,1a 170
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark K. Roe Bjerke Travbane - 17/10 - 03 / 1 2140 dg 42
K. Roe K. Roe Klosterskogen Travbane 2 11/10 - 04 / 12 2120 31,2 327
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame K. Roe Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 03 / 2 2520 34,5 g 234
10 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 10 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Sørlandets Travpark 3 25/11 - 02 / 3 2640 32,3 231
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 05 / 2 1700 34,7ag 129
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 04 / 5 1700 33,8 226
T. Borg Berit Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 7 27/9 - 03 / 13 2540 32,2 211
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 2 17/9 - 05 / 6 2100 32,8a 120
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Osen Gutten 11 Plass 192 500
8 år SVART V v.Elding E. Høitomt Bergen Travpark 1 09/6 - 07 / 4 2100 27,8 14
e. Venn Vara v. Bork Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 03/5 - 09 / 1 2100 29,4 14
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 15/4 - 01 / 5 2160 28,9 17
E. Høitomt Yngvar Heggland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 04/3 - 01 / 9 2180 32,0 g 27
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 26/1 - 01 / 2 2100 34,8 g 14