<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 11.000 kr.
3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : 3-13 Trippel : 3-13-5 Plass : 3-13-5

1 2013: -6 -0 -1 -1 -2 -17 000 2012: -7 -0 -0 -0 -6 -12 500
Stjerne Sjefa 2140 1 Plass 29 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor R. Sveen Biri Travbane 5 18/11 - 07 / 10 2120 36,4 265
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 8 26/10 - 01 / 14 2120 35,9 1068
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 9 19/10 - 02 / 6 2100 37,2 g 988
R. Sveen R. Sveen Drammen Travbane - 01/10 - 01 / 8 2100 dg 340
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 8 03/8 - 01 / 1 2100 40,0 g 74
2 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -12 -1 -1 -0 -2 -27 500
Ridder Mirakla 2 Plass 118 500
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 4 21/11 - 01 / 1 2140 35,2 309
e. Aasfrigga v. Friggbest G. Austevoll Drammen Travbane 9 06/11 - 03 / 6 2100 38,0arg 531
Linda Ridderseth-Lisa Henriette Schmidt E. Høitomt Biri Travbane 0 26/10 - 05 / 2 2100 36,1 329
K. Johansen Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 10 18/10 - 04 / 3 2100 38,0 g 109
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane 9 11/9 - 01 / 7 2140 39,3 394
3 2013: -9 -0 -2 -0 -3 -27 000 2012: -5 -2 -2 -0 -0 -41 500
Holt Kvikk 3 Plass 68 500
5 år BRUN H v.Qvadrigo (S) M. Fløttum Biri Travbane - 18/11 - 07 / 6 2120 dg 19
e. Aumina v. Auvin (S) M. Fløttum Biri Travbane 2 26/10 - 01 / 4 2100 34,3 27
Sigbjørn Baann /Sannidal O. Østre Bjerke Travbane P 17/10 - 22 / 3 2160 34,7 P
O. Østre Gunnar Gjerstad (T) P. Rønningen Jarlsberg Travbane P 15/4 - 22 / 11 2120 42,6 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 28/5 - 20 / 3 2100 47,8 B
4 2014: -15 -0 -0 -0 -2 -5 500 2013: -11 -1 -0 -0 -6 -27 000
Theobærta 4 Plass 44 600
7 år SVART HP v.Elding P. Eggan Leangen Travbane 7 05/11 - 01 / 6 2180 35,6 g 420
e. Timterna v. Tim P. Eggan Leangen Travbane 7 22/10 - 01 / 10 2160 37,9 g 363
John Einar Theodorsen /Heimdal P. Eggan Leangen Travbane 0 30/9 - 04 / 2 2140 35,6 642
E. Høitomt John Einar Theodorsen (A) P. Eggan Leangen Travbane 7 25/6 - 10 / 12 2180 37,3 297
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Eggan Orkdal Tråvpark 3 02/6 - 01 / 1 1700 36,3 g PK
5 2013: -4 -0 -1 -0 -1 -9 000 2012: -10 -1 -0 -2 -3 -30 000
Kule Klinken 5 Plass 39 000
5 år SVART H v.Sarpen G. Austevoll Drammen Travbane 6 13/11 - 06 / 3 2100 35,9a 182
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 3 04/11 - 01 / 5 2140 35,8 124
Brit Inger Wahl /Rakkestad R. Kruse Drammen Travbane - 01/10 - 01 / 7 2100 dg 250
G. Austevoll Dag Arnesen G. Austevoll Momarken Travbane - 23/9 - 01 / 7 2160 dg 66
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re R. Kruse Jarlsberg Travbane 0 10/8 - 01 / 14 2120 36,1 g 853
6 2013: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2012: -7 -0 -0 -0 -2 -4 606
Hålans Anders* (S) 6 Plass 14 606
8 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) E. Horpestad Årjäng 7 07/10 - 02 / 10 2140 38,5 g 342
e. Vinntrolla* (S) v. Troll Jahn E. Horpestad Arvika - 27/7 - 06 / 7 2100 dg 155
Sverige E. Horpestad Momarken Travbane 0 17/7 - 01 / 15 2160 38,8 g 267
M. Hultman Gitte Horpestad (S) E. Horpestad Momarken Travbane - 10/7 - 01 / 7 2160 dg 196
tredelt hvit/blå/grå E. Horpestad Momarken Travbane 4 17/4 - 01 / 4 2140 37,0 g 80
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 7 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 12/10 - 10 / 10 2120 36,3 g 63
e. Huldre Drosi v. Korbest L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 27/9 - 01 / 8 2120 37,4 146
Halvor Smeland /Flatdal V. Hop Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 01 / 12 2120 34,5 981
L. Kolle Halvor Smeland V. Hop Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 10 2120 34,8 g 299
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 01 / 11 2120 dist g 442
8 2012: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -1 -0 -0 -0 -1 -6 497
Myr Knekten 8 Plass 10 997
4 år SVART V v.Kos Knekten K. Ødegaard Momarken Travbane - 04/11 - 01 / 8 2160 dg 166
e. Findal Stjerna v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 9 21/10 - 02 / 13 2120 34,5 g 335
Rune Guttormsen-Tone Fauske Guttormsen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 10 / 8 2120 35,6 213
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane P 03/10 - 22 / 6 2160 37,4 P
blå m/rød bunn. T. Solberg Sørlandets Travpark N 24/6 - 20 / 5 2160 dgpp r N
9 2013: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -6 -1 -0 -1 -2 -21 500
Søyset Kustus 2160 1 Plass 23 500
8 år BRUN V v.Bokli Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 5 15/11 - 02 / 1 2100 35,4ag 51
e. Tinna Perla v. Rigel Jo G. Gundersen Drammen Travbane 3 03/11 - 06 / 5 2100 36,5 57
Lars Bjørn Søyseth /Kvanne G. Gundersen Momarken Travbane 1 16/10 - 03 / 1 2140 35,1 140
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Drammen Travbane 7 01/10 - 01 / 9 2100 36,7 g 429
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame F. Westberg Leangen Travbane 0 28/5 - 01 / 12 2160 38,8 g 692
10 2017: -16 -1 -3 -1 -7 -77 000 2016: -19 -6 -5 -4 -2 -167 500
Frøyu Trym 2 Plass 379 500
9 år BRUN V v.Moe Odin G. Gundersen Drammen Travbane 2 13/11 - 06 / 11 2100 34,5a 77
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 18/10 - 01 / 3 2100 37,2 g 41
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 10 / 4 2100 34,1 113
G. Gundersen Terje Villum N. Frøhaug Jarlsberg Travbane P 14/9 - 28 / 8 2120 39,0 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
11 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 145 2014: -8 -0 -1 -1 -2 -19 871
Odanina* 3 Plass 109 698
6 år BRUN HP v.Moe Odin F. Hamre Bjerke Travbane 9 15/11 - 02 / 7 2100 36,2a 153
e. Maia Mollyn v. Atom Vinter L. Kolle Biri Travbane 8 19/10 - 02 / 7 2120 36,1 283
Sverige L. Kolle Momarken Travbane 9 02/10 - 01 / 7 2160 36,3 160
F. Hamre Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Drammen Travbane 7 11/9 - 02 / 10 2100 39,3a 82
Delt mørkblå/lysblå, reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 30/8 - 01 / 5 2100 34,5 209
12 2018: -7 -1 -1 -0 -2 -33 000 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Bleikli Faksa 4 Plass 430 000
9 år SVART HP v.Trø Faks V. Hop Bjerke Travbane 3 15/11 - 02 / 12 2100 34,1a 120
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp V. Hop Drammen Travbane 4 06/11 - 03 / 10 2100 36,0ag 157
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen F. Hamre Jarlsberg Travbane 7 21/10 - 02 / 2 2100 34,8 375
V. Hop Tormod Rundhaugen (B) H. Holm Drammen Travbane 8 11/9 - 02 / 12 2100 39,5ag 299
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Wollebæk Biri Travbane - 31/8 - 01 / 11 2120 dg 138
13 2013: -9 -0 -2 -0 -2 -20 500 2012: -8 -0 -3 -1 -3 -31 500
Rigel Mio 5 Plass 52 000
6 år SVART V v.Slått Eld K. Malmin Bjerke Travbane 2 15/11 - 02 / 9 2100 33,9ag 95
e. Rigel Eina v. Alm Rigel K. Malmin Momarken Travbane - 22/4 - 07 / 2 2140 dg a 221
Håvard Rosvoldaune /Leksvik K. Malmin Klosterskogen Travbane 9 29/3 - 03 / 5 2100 35,2ag 134
K. Malmin K. Malmin Bjerke Travbane 5 21/3 - 08 / 9 2160 33,6 168
Mørkblå med gul reklame/bånd F. Hamre Klosterskogen Travbane 3 23/2 - 01 / 11 2120 40,4 80
14 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -1 -2 -8 000
Vang Elden 6 Plass 36 500
7 år SVART V v.Lome Elden T. Borg Drammen Travbane 9 13/11 - 06 / 9 2100 37,8a 194
e. Hiåbrura v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/9 - 01 / 5 2160 35,6 141
Odd Arne Aaland-Inger Johanne Idland G. Gundersen Drammen Travbane 4 04/9 - 03 / 1 2100 34,8a 902
T. Solberg Odd Arne Aaland G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 08 / 12 2120 36,7 408
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Kristiansen Leangen Travbane 7 28/5 - 01 / 9 2160 37,9 g 323
15 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -1 -2 -2 -23 000
Gomnes Matrona 7 Plass 23 000
5 år SVART HP v.Alm Viktor K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 16/11 - 02 / 12 2120 34,6 g 110
e. Slogum Bris v. Braute H. Holm Drammen Travbane 3 06/11 - 03 / 3 2100 35,5a 86
Bjørn Gulbransen /Røyse K. Malmin Klosterskogen Travbane - 25/10 - 04 / 4 2100 dg 316
H. Holm Bjørn Gulbransen (T) H. Holm Drammen Travbane 0 24/9 - 07 / 5 2100 35,6 g 49
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 3 21/8 - 03 / 9 2100 33,5ar 87