<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:20 Premiekjøring
Premiekjøring
Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige.
3-12-årige med høyest 399 poeng.
Premier: 7.000-3.500-2.200-1.600-1.000-(1.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000 2014: -14 -0 -2 -0 -3 -22 000
Stomma 2060 1 Plass 334 000
10 år BRUN V v.Potato Chip (US) H. Holm Harstad Travpark 6 11/11 - 06 / 8 2060 20,6 62
e. Elsie Drew (S) v. Mr. Drew (US) Y. Rydningen Harstad Travpark 2 28/10 - 04 / 15 2060 19,2 1086
Lena Mari Berg-John Kjell Berg T. Nygård Tromsø Travbane 6 23/9 - 02 / 8 2060 18,7 g 466
J. Bjerring Bente Hennie Berg D. Dalen Bodø Travbane 5 16/9 - 03 / 9 2100 17,6a 238
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl E. Sjåvoll Lofoten Travpark 6 01/9 - 04 / 5 2220 20,3 PK
2 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -4 500 2012: -16 -1 -2 -2 -3 -46 000
Heaven News 2 Plass 288 008
8 år MØRKBR HP v.Norvelous Hanover (US) E. Bjørnstad Harstad Travpark 0 18/11 - 04 / 12 2060 23,3 1198
e. News From Heaven v. Super News (US) S. Pettersen Harstad Travpark 0 11/11 - 06 / 14 2060 21,5 686
Anders Pettersen /Hamnvik L. Vebostad Harstad Travpark 0 07/10 - 07 / 13 2060 19,3 515
H. Mikkelsen Asle T. Pettersen (B) L. Vebostad Harstad Travpark 2 25/8 - 05 / 3 2040 17,5a 444
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. B. Øksnevad Harstad Travpark 0 11/8 - 08 / 8 2040 17,6a 431
3 2013: -18 -0 -0 -3 -4 -26 000 2012: -21 -2 -2 -1 -5 -53 500
Somolli's Win 3 Plass 272 000
9 år MELLOMRØD HP v.Zerberus* (DE) M. Bagstevold Harstad Travpark 0 18/11 - 01 / 8 2040 dist ag 43
e. Somollis New Star (US) v. Speedy Somolli (US) I. Evertsen Harstad Travpark 0 04/11 - 05 / 11 1620 20,4 g 197
Charles Evertsen /Kunes M. Bagstevold Harstad Travpark 2 28/10 - 01 / 10 1600 16,9a 212
I. Evertsen Charles Evertsen (A) S. Pettersen Harstad Travpark 0 21/10 - 08 / 1 1600 17,1a 430
Mørk rød m/grå motg.kiler I. Evertsen Harstad Travpark 9 07/10 - 07 / 7 2040 20,0 276
4 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -23 -1 -1 -3 -8 -51 000
Gary Vision 4 Plass 260 500
10 år BRUN V v.Buvetier D'aunou* (FR) K. Brenden Harstad Travpark 7 11/11 - 06 / 4 2060 20,6 152
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) T. Lagesen Harstad Travpark - 04/11 - 07 / 4 2060 dg 75
Gunn-Sissel Lagesen /Borkenes T. Lagesen Harstad Travpark 7 25/8 - 05 / 8 2040 17,9a 75
K. Brenden Tina Lagesen (A) R. Kruse Harstad Travpark 3 11/8 - 08 / 1 2040 15,7a 213
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Tromsø Travbane 0 22/7 - 06 / 4 2060 20,7 g PK
5 2013: -14 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -21 -2 -0 -1 -5 -33 200
Poisson D'avril 2080 1 Plass 394 092
11 år BRUN V v.Arnaqueur* (FR) E. Bjørnstad Harstad Travpark - 18/11 - 01 / 4 2040 dg a 219
e. Velvet Rose v. Super Arnie* (US) M. Lyngen Harstad Travpark 0 11/11 - 06 / 11 2060 20,6 583
Asle T. Pettersen /Hamnvik L. Sandvik Harstad Travpark 0 28/10 - 04 / 8 2060 21,7 g 296
E. Bjørnstad Asle T. Pettersen (B) F. Mortensen Harstad Travpark 0 09/9 - 01 / 12 1620 dist g 343
blå m/blå stjerner på hvitt sk.felt K. Brenden Harstad Travpark 0 25/8 - 07 / 10 2040 18,9 g 291
6 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -0 -0 -2 -3 000
Comi Jet (DE) 2 Plass 383 890
9 år RØD HP v.Coktail Jet (FR) K. Brenden Harstad Travpark 0 07/10 - 08 / 7 2040 19,0a 495
e. Anakena (DE) v. Every Way* (DE) K. Brenden Tromsø Travbane 0 23/9 - 04 / 8 2040 18,3 416
Anette Ingebrigtsen /Harstad L. Vebostad Bodø Travbane 0 16/9 - 03 / 1 2100 18,0a 214
M. Lyngen Anette Ingebrigtsen M. Lyngen Harstad Travpark 0 09/9 - 01 / 14 1620 br g 255
Hvit,blå ermst/sele v.side,rød søm,rek L. Vebostad Lofoten Travpark 0 01/9 - 04 / 9 2240 20,9 g PK
7 2012: -15 -2 -0 -1 -3 -54 000 2011: -14 -3 -1 -2 -1 -78 257
Grand Canyon 3 Plass 383 757
8 år BRUN H v.Potato Chip (US) H. Holm Harstad Travpark - 28/10 - 04 / 13 2060 dg 64
e. Tomi Sandy v. Speedy Tomali (US) S. Bendiksen Harstad Travpark 0 07/10 - 07 / 10 2060 br 30
Einar Klevstad /Bøstad S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 02/9 - 09 / 4 1609 15,3a 24
S. Pettersen Stine Marlen Bendiksen (T) S. Wassberg Forus Travbane 4 21/8 - 03 / 6 1600 13,3a 98
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Wassberg Drammen Travbane 5 11/8 - 08 / 6 2120 15,6 166
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Best Boy Augustinu 4 Plass 523 465
10 år BRUN H v.Handoverdabredfred (US) D. Dalen Harstad Travpark 3 11/11 - 08 / 2 2040 18,7a 140
e. Tobro's Girl v. Super News (US) D. Dalen Harstad Travpark 0 28/10 - 04 / 7 2060 20,1 g 83
Louise Vebostad Trudvang /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 0 07/10 - 08 / 10 2040 18,2a 150
D. Dalen Louise V. Trudvang (R) D. Dalen Tromsø Travbane 4 23/9 - 04 / 2 2040 17,7 40
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Harstad Travpark 2 25/8 - 07 / 1 2040 17,5 69
9 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Last Speed Laday (S) 2100 1 Plass 1 024 128
12 år BRUN V v.Alf Palema* (US) O. Eggum Harstad Travpark 0 11/11 - 08 / 6 2040 18,9a 232
e. Miss Winner (S) v. Lucky Winner (US) J. Bjerring Harstad Travpark 0 08/7 - 04 / 11 2060 18,9 56
Stall Gamnes Gård A. Solhus Harstad Travpark 0 23/6 - 08 / 10 1600 15,6a 145
O. Eggum O. Eggum Bodø Travbane 0 20/5 - 08 / 9 2120 16,7 47
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte O. Eggum Harstad Travpark 2 13/5 - 07 / 11 1620 17,4 21