Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 Henrik Ibsens Monteløp
Montéløp
Kaldblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige høyest 170.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : 6-2 Trippel : 6-2-7 Plass : 6-2-7

1 2013: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2012: -24 -4 -1 -3 -9 -102 500
Paro Friggen 1700 1 Plass 240 748
10 år BRUN V v.Friggbest S. Sønsterudbråten Momarken Travbane 5 13/11 - 08 / 12 1640 30,7a 258
e. Parodi v. Granar (S) S. Løvvold Momarken Travbane 2 04/11 - 03 / 7 1640 28,2a 45
Steinar Sønsterudbråten /Austmarka S. Sønsterudbråten Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 5 1609 29,4a 452
R. Sandersen Steinar Sønsterudbråten (A) S. Sønsterudbråten Biri Travbane 6 09/10 - 01 / 2 2100 32,1a 92
Grå m/svarte ermer, hvite kanter S. Sønsterudbråten Bjerke Travbane 6 27/9 - 05 / 8 1609 29,3a 296
2 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000 2013: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000
Skjellhaug Mai 2 Plass 173 000
10 år SVART HP v.Engli Svarten A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 4 16/11 - 09 / 2 2100 31,8a 222
e. Høibysol v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane 7 03/11 - 08 / 4 2100 34,2 454
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen G. Gundersen Drammen Travbane 2 30/10 - 04 / 3 1700 29,1a 210
A. Rasmussen Bjørn Gustavsen (A) B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 12 1609 30,4a 379
Lys blå m/rødt kryss, hv.søm B. Gustavsen Drammen Travbane 2 18/9 - 03 / 9 2100 29,7a 435
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 09/11 - 03 / 4 2120 31,9 24
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Høitomt Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 9 1640 29,5ag 39
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 02/9 - 03 / 8 2160 29,7 g 29
S. Løvvold Torstein Jørgensen E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 18/8 - 08 / 15 2160 30,0 125
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 20/7 - 03 / 6 1609 25,9a 78
4 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 4 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding O. Anholt Bjerke Travbane 0 07/11 - 03 / 5 2600 35,3ag 1001
e. Vinnitulla v. Pål Lunar O. Anholt Drammen Travbane 0 03/11 - 08 / 5 2100 34,9 g 705
Robert Anholt-Oddvar Anholt O. Anholt Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 9 1700 32,8ag 713
V. Paltto Oddvar Anholt (A) M. Løve Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 07 / 10 2120 dist g 627
svart, blått sk.felt/ermer,rød/hv. søm V. Paltto Klosterskogen Travbane 7 11/10 - 01 / 4 1700 30,5a 323
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 5 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even E. Vinvand Jarlsberg Travbane 3 16/11 - 09 / 8 2100 31,8ag 23
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* E. Vinvand Sørlandets Travpark - 11/11 - 07 / 4 2160 dg 34
Team Baiasen E. Vinvand Forus Travbane 3 30/10 - 09 / 3 2040 31,1 58
E. Vinvand Elin Gumpen E. Vinvand Klosterskogen Travbane 1 11/10 - 01 / 8 1700 28,8a 107
Grå m/hv brystfelt og striper, rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 05/10 - 02 / 7 1609 27,1ag 59
6 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -2 -1 -4 -49 000
Solebriska 6 Plass 269 500
10 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) M. Finsand Sørlandets Travpark 2 11/11 - 07 / 8 2160 31,7 150
e. Sole Jenta v. Grans Trygg M. Finsand Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 07 / 4 2100 33,0 168
Helene G. Forberg /Froland A. Berås Sørlandets Travpark - 05/8 - 05 / 4 2140 dg a 279
M. Finsand Ingunn G. Christensen M. Finsand Klosterskogen Travbane 8 10/5 - 01 / 8 1700 34,7ag 60
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 01 / 2 2100 32,0 188
7 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 7 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even E. Knutsen Klosterskogen Travbane 6 12/11 - 05 / 3 1700 33,2a 303
e. Boklistina v. Alm Rigel E. Eide Klosterskogen Travbane 0 11/10 - 01 / 3 1700 30,6a 306
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/9 - 04 / 9 1640 29,8 1081
E. Eide Gunnar Flugsrud D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 4 2100 31,6 279
Rød,hv.ermer,rød/gull sk.stk,gull ermr D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/8 - 04 / 9 1609 28,9a 763