<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:25 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -2 -1 -2 -58 500 2017: -16 -0 -1 -2 -3 -28 408
Ready Eddie 1640 1 Plass 1 068 595
8 år BRUN V v.From Above* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 12/8 - 24 / 4 1640 26,3 B
e. Delana (S) v. Shogun Lobell* (US)
Arve Pedersen-Tor Olaf Halle
E. Høitomt Morten Juul (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
2 2015: -9 -0 -2 -1 -5 -30 000 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0
A Gifted Dancer 2 Plass 109 500
5 år BRUN HP v.From Above* (S) S. Eilefsen Momarken Travbane 13/11 - 22 / 3 2140 32,5 g N
e. Lassie Blue Dancer v. Laddie Blue Chip (US) S. Eilefsen Bjerke Travbane 05/9 - 20 / 7 1660 27,2 g B
Stall Gifted
K. Johansen Stian Eilefsen (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
3 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nito Can Dance 3 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Americanese (US) H. Holm Bjerke Travbane 12/9 - 27 / 7 1660 32,8 g B
e. Riverdance v. Flying Irishman* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 2 1640 35,6 g N
Nina Merete Strand /Kirkenær
G. Gundersen Nina Merete Strand
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Happy Hooves 4 Plass 0
3 år BRUN H v.From Above* (S) R. Wiig Sørlandets Travpark 12/8 - 23 / 2 1640 30,7 g B
e. Salt Lake Augustinu v. Myles Hanover (US)
Geir Stangeland /Sandnes
K. Malmin Morten Juul (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
5 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -1 -6 -9 -71 027
Flirtin Superb 5 Plass 347 027
8 år BRUN H v.Flirtin Man (US) G. Austevoll Drammen Travbane 11/9 - 24 / 3 1700 32,9 B
e. Millsize v. Varenne* (IT) G. Austevoll Drammen Travbane 04/9 - 23 / 5 1700 dgpp N
Arvid Nystedt /Skien
G. Austevoll Karoline Krogh-Hanssen (T)
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
6 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amazing Lind 1660 1 Plass 0
2 år BRUN HP v.Adams Hall* (US) A. Wolden Bjerke Travbane - 07/11 - 20 / 1 1640 dgpp N
e. Ahead Broline (S) v. Piper Cub* (S)
Ole Kristian Lindvik /Årnes
A. Wolden Ole Kristian Lindvik
rød/svart
7 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -8 -1 -4 -0 -1 -48 500
Tie Scot 2 Plass 51 500
4 år BRUN H v.Thai Tanic G. Kihle Bjerke Travbane 12/9 - 22 / 8 1660 30,8 g B
e. Easy Scot v. Speedy Tomali (US)
Tie Stables
G. Kihle
m.blå m/blå ermer,hv.belte,hals&ermr+r
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -1 -3 -22 500
Logical Princess 3 Plass 24 500
7 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 9 1660 31,7 g B
e. Ozone Hanover (US) v. Lindy Lane* (US)
Stall Flying
S. Hammersborg Lasse Kjærnet
svart m/rød sele høyre side + rekl.
9 2015: -4 -0 -0 -1 -1 -11 752 2014: -5 -0 -1 -0 -2 -9 000
Lome Mai 1680 1 Plass 43 752
5 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder A. Eggen Bjerke Travbane 15/8 - 20 / 8 1680 52,0 g B
e. Lomepila v. Åsrapp
Stall Oddis
A. Eggen
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl
10 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2015: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Vår 2 Plass 89 223
6 år BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 05/9 - 23 / 10 1680 51,4 g B
e. Nesstjerna v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 22/8 - 20 / 11 1680 dgpp N
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid
T. Solberg Georg William Sverdrup
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
11 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hydro Henning 3 Plass 0
2 år BRUN H v.Grindstad Jahn E. Holm Biri Travbane 17/8 - 13 / 3 2100 54,5 g B
e. Spang Oleanne v. Alm Svarten
Irene Brattås /Bybrua
E. Holm
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame