<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:45 V75-6
DD-1
V4-3
F.W. Ramslands Minneløp
F.W. Ramslands Minneløp
Kaldblods 2550 m. Tillegg 20 m ved vunnet 900.000 kr.
3-15-årige 500.000 - 1.500.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : 4-2 Trippel : 4-2-8 Plass : 4-2-8

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Johan Herbjørn 2550 1 Plass 710 500
12 år MØRKBR V v.Spikeld Å. Tengsareid Forus Travbane 1 06/11 - 08 / 3 2040 29,9 15
e. Høiby Tina v. Troll Jahn Å. Tengsareid Färjestad - 22/9 - 09 / 2 2140 dg 73
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 10 / 6 2100 26,5a 29
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Forus Travbane 1 21/8 - 08 / 5 2060 25,2 20
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 04/8 - 10 / 1 2100 25,7a 23
2 2017: -17 -8 -2 -4 -2 -730 000 2016: -20 -10 -4 -0 -4 -651 000
Ulsrud Tea 2 Plass 4 976 554
10 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Momarken Travbane 1 13/10 - 04 / 9 2660 25,3 48
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Sørlandets Travpark 2 29/9 - 06 / 7 2160 25,3 64
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 1 15/9 - 09 / 14 2080 25,5 18
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 3 08/9 - 09 / 10 3180 26,4 234
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Drammen Travbane 3 11/8 - 05 / 15 2160 25,0 37
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Moe Argr 3 Plass 914 000
15 år SVART H v.Elding K. Malmin Sørlandets Travpark 0 29/9 - 06 / 10 2160 27,0 g 521
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 02/9 - 02 / 3 2140 26,6 g 149
Kari Anne Knutsen /Birkeland E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 26/8 - 08 / 8 2180 25,6 107
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Kvasnes Forus Travbane 4 21/8 - 07 / 2 1600 25,2 222
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Knutsen Forus Travbane 0 14/8 - 01 / 3 2100 31,7 g 81
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wessel Odin 4 Plass 1 059 500
10 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 2 30/10 - 07 / 6 1620 26,0 18
e. Katinka Best v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 20/10 - 02 / 5 2100 27,2a 17
Linda I. Mihaila Hansen /Arendal Å. Tengsareid Forus Travbane 1 25/9 - 08 / 14 2060 25,9 18
G. Austevoll Åsbjørn Tengsareid (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 13/6 - 07 / 6 2100 25,6a 87
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Bjerke Travbane 4 23/5 - 07 / 1 2100 25,6a 35
5 2013: -3 -0 -0 -1 -0 -4 000 2012: -28 -0 -2 -4 -9 -64 500
Spyden 5 Plass 747 000
11 år SVART V v.Rigel Jo G. Gudmestad Forus Travbane 0 06/11 - 08 / 11 2060 30,0 587
e. Spydi v. Grans Trygg G. Gudmestad Forus Travbane 5 30/10 - 07 / 5 1620 27,0 294
Byggmester Y. Ellingsen /Bergen M. Ringberg Forus Travbane 0 23/10 - 08 / 10 2080 26,7 245
G. Gudmestad G. Gudmestad Bergen Travpark 0 20/10 - 02 / 3 2100 28,8ag 254
Blå m/hvitt skulderstk & tre skråbånd R. Lea Forus Travbane 0 09/10 - 08 / 8 2060 dist g 167
6 2013: -22 -3 -2 -4 -5 -155 791 2012: -19 -2 -4 -2 -8 -256 045
Sarpsfoss* 6 Plass 793 795
10 år HUSKBRUN H v.Pål Even K. Johansen Bjerke Travbane 3 24/10 - 09 / 5 2140 27,0 g 202
e. Kongsrud Wiola v. Alm Rigel T. Solberg Bjerke Travbane 3 03/10 - 06 / 10 2100 27,6a 81
Sverige K. Johansen Färjestad 4 22/9 - 09 / 1 2140 25,3 353
T. Solberg Erik Killingmo (T) A. Stensen Bjerke Travbane 7 08/9 - 09 / 5 3160 27,4 g 111
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Ø. Kihlstrøm Gävle 2 18/8 - 09 / 2 2160 25,4 204
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Røyns Skatt 7 Plass 891 944
12 år SVARTBRUN V v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 3 07/11 - 06 / 9 2160 26,1 206
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter O. Mikkelborg Biri Travbane 4 02/11 - 03 / 6 1609 27,6a 135
Linn Stryken /Solbergmoen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 24/10 - 09 / 4 2140 27,8 g 159
O. Mikkelborg G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 11/10 - 05 / 9 1700 27,2a 30
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 23/9 - 06 / 7 2140 26,7a 78
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 8 Plass 2 273 050
11 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Turku 4 22/9 - 05 / 1 2100 26,0a 21
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Bjerke Travbane 2 08/9 - 09 / 11 3180 26,3 35
Stall Eide-Vold J. Bjerring Drammen Travbane 2 11/8 - 09 / 8 2940 26,6 g 60
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 4 23/7 - 09 / 12 2940 28,6 67
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Forus Travbane 1 30/6 - 06 / 11 2570 27,4 35
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 2570 1 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 10/11 - 09 / 8 2620 32,7 122
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 24/10 - 09 / 10 2160 25,2 240
John Arne Degnes /Grimstad Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 20/10 - 04 / 3 1600 23,8a 339
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/9 - 04 / 3 2140 25,6 152
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 09/9 - 11 / 6 2160 g5 g 133
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stiv Kuling 2 Plass 1 260 250
11 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Biri Travbane 0 10/11 - 09 / 11 2620 32,1 45
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 10 / 8 2100 24,6a 343
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Leangen Travbane 2 06/10 - 04 / 10 1660 23,6 51
E. Høitomt Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Sørlandets Travpark 2 29/9 - 04 / 10 2140 25,3 126
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Gravdal Bjerke Travbane - 09/9 - 11 / 7 2160 dg 60
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -2 -1 -6 -78 500
Vesle Sjur (S) 3 Plass 1 164 078
13 år MØRKBR H v.Lome Elden V. Hop Biri Travbane 7 10/11 - 09 / 4 2600 32,5 629
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik V. Hop Bjerke Travbane 0 24/10 - 09 / 8 2160 27,9 287
Wenche Tangen /Larvik V. Hop Bjerke Travbane 5 10/10 - 07 / 3 2100 25,2a 565
V. Hop Marita Helle Tangen (A) V. Hop Bjerke Travbane 0 19/9 - 06 / 9 1609 24,5ar 385
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Tangen Årjäng 1 08/9 - 01 / 2 2200 26,2 -