<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V5-4
V5B-1


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m for tid 1 34 0 og bedre 40 m for tid 1 32 5 og bedre 60 m for tid 1 31 0 og bedre 80 m for tid 1 29 5 og bedre 100 m for tid 1 28 0 og bedre 120 m for tid 1 26 5 og bedre 140 m for tid 1 25 0 og bedre.
3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 14 Duo : 14-12 Trippel : 14-12-10 Plass : 14-12-10

1 2015: -12 -0 -1 -0 -5 -26 500 2014: -9 -1 -3 -1 -2 -67 614
Sogna Jentao 2680 1 Plass 263 614
8 år SVART HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 5 2140 33,0 g 51
e. Asora Jenta v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 2 17/10 - 03 / 9 2160 32,1 49
Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog B. Steinseth Bjerke Travbane 1 03/10 - 01 / 5 1660 31,6 18
R. Sveen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Momarken Travbane - 18/9 - 03 / 7 2160 dg 56
brun m/røde seler B. Steinseth Bjerke Travbane 1 05/9 - 08 / 9 2160 31,1 41
2 2012: -5 -0 -0 -0 -3 -8 500 2011: -10 -3 -1 -3 -2 -307 000
Solstrålen 2700 1 Plass 315 500
4 år SVART HP v.Lome Elden J. Bjerring Klosterskogen Travbane 9 25/10 - 04 / 9 2160 35,2 g 156
e. Slått Vina v. Braute J. Bjerring Momarken Travbane 0 13/10 - 07 / 11 1640 30,8ag 699
Eirik Djuve /Sola G. Gundersen Momarken Travbane 5 18/9 - 03 / 4 2160 32,2 g 34
V. Schwabe Jan Martin Bjerring (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 27/8 - 08 / 7 2100 31,3ag 142
grønn m/grå langstriper. grønt sk.stk. G. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/5 - 03 / 14 2160 34,8 r 80
3 2012: -20 -4 -2 -2 -9 -104 307 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Åser Frøy 2 Plass 104 307
5 år BRUN V v.H.G. Balder L. Østre Bjerke Travbane 6 31/10 - 03 / 4 2100 34,6a 303
e. Soli Seira v. Slogum Bjørn L. Østre Momarken Travbane 0 16/10 - 07 / 7 2140 32,7ag 57
Øystein Østre /Askim O. Østre Drammen Travbane 7 08/10 - 08 / 14 2120 29,6 578
L. Østre Øystein Østre O. Østre Drammen Travbane 4 01/10 - 09 / 10 2100 30,0a 107
Svart m/gul stolpe, reklame O. Østre Momarken Travbane 1 18/9 - 03 / 8 2160 31,4 34
4 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -15 -1 -1 -0 -7 -44 593
Ederpilen* (S) 3 Plass 71 503
8 år BRUN V v.Eder P. Strømberg Momarken Travbane 2 29/10 - 03 / 10 2140 34,2ag 36
e. Pilminlotta (S) v. Pilmin P. Nilsen Färjestad 1 08/10 - 06 / 2 2160 31,8 141
Sverige P. Strømberg Färjestad 4 21/9 - 08 / 4 2140 32,1 197
P. Strømberg P. Strømberg Årjäng 6 15/9 - 05 / 3 2160 32,4 g 346
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring P. Strømberg Färjestad - 07/9 - 10 / 2 2140 dg 66
5 2013: -5 -0 -0 -1 -1 -8 801 2012: -23 -1 -1 -3 -6 -55 342
Pålstegg* (S) 2720 1 Plass 194 585
7 år SVARTBRUN V v.Eder E. Sillen Momarken Travbane 3 04/11 - 03 / 2 1640 28,8a 171
e. Pålstegga* (S) v. Pålex K.* (S) E. Sillen Färjestad 2 15/10 - 02 / 5 2160 30,6 483
Sverige M. Ivarsson Färjestad - 21/9 - 05 / 2 1640 dg a 603
G. Kylen Lars-Erik Karlsson (A) G. Kylen Årjäng 0 15/9 - 03 / 8 2140 33,4 g 270
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. S. Eriksson Romme - 03/9 - 03 / 1 2160 dg 316
6 2013: -13 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sunnmørsfrigg 2 Plass 126 000
9 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn R. Larsen Bjerke Travbane 0 01/11 - 02 / 9 1609 30,6ag 415
e. Sunnmørsjenta v. Elding R. Larsen Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 4 2500 br a 482
Roar Skaug Larsen-Anne Larsen R. Larsen Drammen Travbane - 15/5 - 03 / 5 1700 dg a 545
R. Larsen R. Larsen Momarken Travbane 0 27/3 - 04 / 8 1640 29,6a 266
hvit m.gul stjerne, hvite/gule ermer R. Larsen Bjerke Travbane 0 07/3 - 03 / 11 2100 31,8ag 728
7 2015: -5 -0 -0 -0 -2 -4 144 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -11 073
Linnfoss* 3 Plass 268 740
14 år BRUN V v.Spang Best U. Axelson Färjestad 0 20/10 - 02 / 7 2180 30,4 916
e. Vilhelmine v. Gullmin U. Axelson Färjestad 0 27/8 - 02 / 7 2640 29,3 919
Sverige U. Axelson Årjäng 5 09/8 - 03 / 12 2680 29,5 839
U. Axelson U. Axelson Årjäng 5 24/7 - 05 / 4 2180 30,4 435
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Årjäng 8 13/7 - 04 / 12 2700 31,9 942
8 2013: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500 2012: -19 -0 -0 -0 -6 -14 500
Ellestad Lill 2740 1 Plass 161 000
9 år BRUN HP v.Åsrapp S. Nervik Biri Travbane 0 19/10 - 04 / 12 1609 29,6a 1465
e. Ellestad Ranita v. Spang Best P. Roland Biri Travbane 0 09/10 - 01 / 7 2100 32,3ag 364
Rune Halvorsen /Klokkarvik P. Roland Jarlsberg Travbane 0 05/10 - 02 / 4 1609 27,6a 770
P. Roland P. Roland Drammen Travbane 7 18/9 - 03 / 5 2100 31,3a 85
Svart m/røde ermer og V P. Roland Bjerke Travbane 5 29/8 - 08 / 5 1609 26,8a 1446
9 2013: -7 -0 -0 -0 -4 -9 000 2012: -22 -0 -0 -1 -12 -43 000
Lex Cille 2 Plass 379 500
12 år BRUN HP v.Elding O. Mykkeltvedt Drammen Travbane 5 03/11 - 08 / 10 2120 32,4 g 379
e. Lex Nina v. Bork Rigel O. Mykkeltvedt Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 5 2600 29,9a 394
Eivind Gravdal /Hof O. Mykkeltvedt Drammen Travbane 4 08/10 - 02 / 3 2100 28,7 500
T. Gravdal Eivind Gravdal (T) O. Mykkeltvedt Klosterskogen Travbane 3 23/8 - 04 / 7 2520 31,8 260
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst O. Mykkeltvedt Klosterskogen Travbane - 16/8 - 02 / 9 1700 dg 1221
10 2016: -8 -0 -0 -1 -4 -20 000 2015: -17 -0 -5 -2 -1 -75 500
Mjølner Flaks 2760 1 Plass 993 191
14 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 07/11 - 06 / 10 2160 26,4 312
e. Mjølner Sota v. Mjølner Stjernen J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/10 - 04 / 4 2660 27,0 g 402
Team Johnsen J. Mjølnerød Drammen Travbane 2 08/10 - 02 / 5 2120 27,6 19
A. Ødegaard Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Årjäng 7 19/8 - 07 / 4 2180 25,9 g 120
gul, grønne ermer med gule ermstr. J. Mjølnerød Axevalla 0 20/7 - 03 / 7 2160 26,9 87
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 2780 1 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 13 2160 29,4 1044
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Momarken Travbane 0 13/10 - 04 / 6 2660 27,4 523
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Kjenner Momarken Travbane 4 23/9 - 06 / 1 2140 27,2ag 205
P. Arvesen S. Hogner Jarlsberg Travbane - 14/9 - 09 / 9 1620 dg 685
rød m/grønn vinkel O. Sagholen Bjerke Travbane 0 08/8 - 02 / 5 1609 27,3a 677
12 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 2 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 5 24/10 - 09 / 15 2160 26,6 608
e. Høibysiv v. Troll Jahn C. Antonsen Bjerke Travbane 0 10/10 - 07 / 8 2100 25,5a 743
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Sørlandets Travpark 0 29/9 - 04 / 2 2140 25,8 258
P. Jørgensen Cato Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 11 / 9 2160 25,7 369
hvit/blå. C. Antonsen Sørlandets Travpark 7 18/8 - 09 / 9 1640 24,0 298
13 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000
Haugs Gutten 3 Plass 1 149 283
12 år BRUN H v.Lykke Gutten S. Løvvold Drammen Travbane P 24/9 - 21 / 1 2100 42,6 P
e. Hallvilla v. Dublan G. Gundersen Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 07 / 5 1620 26,6 512
Thor-Egil Haugen-Gro A. Værås Haugen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 9 07/6 - 06 / 7 1700 24,7ag 712
E. Knutsen Thor-Egil Haugen K. Malmin Drammen Travbane 6 21/5 - 08 / 10 2100 26,6 597
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 06 / 4 2100 br a 485
14 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 4 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen R. Kruse Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 12 2160 27,2 171
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten R. Kruse Momarken Travbane 0 13/10 - 04 / 8 2660 27,2 760
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Momarken Travbane 0 23/9 - 06 / 2 2140 27,5a 67
R. Kruse Terje Gjerstad R. Kruse Momarken Travbane 0 09/4 - 08 / 3 2140 28,2a 235
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd K. Johansen Bjerke Travbane 0 24/3 - 04 / 13 2160 25,6 214